עבור לעמוד הצעות לסרביה »

בלגרד סרביה

דילים לבלגרד
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

דילים לבלגרד , סרביה

הכירו את בלגרד, עיר הבירה של סרביה, רפובליקה עצמאית אשר ידעה שליטים רבים ותרבויות רבות עד שנת 2006 ולכן היא בעלת היסטוריית כיבושים לא מבוטלת, אשר בעבר הייתה גם עיר בירתן של מונטנגרו ויגוסלביה. בלגרד היא נקודת המפגש של נהרות הדנובה והסאבה, מה שמאפיין אותה כעיר צומחת וירוקה לצד היסטוריה ותרבות - לכן היא מושכת תיירים והופכת ליעד אהוב ופופלארי על ידי הישראלים.

נוף וטבע בבלגרד
בלגרד היא נקודת המפגש של נהרות הדנובה והסאבה, מה שמאפיין אותה כעיר צומחת וירוקה לצד היסטוריה ותרבות - לכן היא מושכת תיירים והופכת ליעד אהוב ופופלארי על ידי הישראלים. נקודה מצויינת ממנה ניתן להשקיף על חיבור הנהרות המרגיע היא מצודת בלגרד העתיקה, מדובר על מבנה ששרד שנים של חורבן והיווסדות על ידי כל שליט שמשל בעיר. מן המצודה המרהיבה הזו ניתן להשקיף גם על שאר העיר ולהתפעל מהנוף שיש לה להציע.

חיי הלילה בבלגרד
תושבי העיר מתגאים מאוד בחיי הלילה שלהם ולא מתביישים להעצימה מול חיי הלילה התוססים של בירות ענק פופלאריות במזרח אירופה, ולא סתם. בבלגרד קיימים שפע של ברים איכותיים עם משקאות אלכוהול משובחים המתרכזים בעיקר לאורך רחוב Strahinica Bana המהודר. גם אוהבי ההימורים לא אינם מקופחים מאז פתיחתו של "קזינו בלגרד" הגדול והמפואר ביותר במזרח אירופה, המבטיח סטנדרטים בינלאומיים.ין עם החבר'ה לחופשה של פעם בחיים במחירי דילים לאילת משתלמים במיוחד. זוגות רומנטיים ייהנו גם משקט מול השקיעה על ההרים האדומים-סגולים או מנירוואנה על החוף וטיול קטן במדבר. בערבים אילת פותחת את הברים והמועדונים שלה לפני כולם, לרקוד ולשתות עד אור הבוקר באווירה סקסית שוקקת חיים. מסעדות אילת המשובחות מגישות היצע קולינרי מגוון לכל טעם, לילדים ולגדולים, מכל המטבחים שבעולם, ובהן תשבו כתף אל כתף לצד תיירים שבאו לבקר בה מרחוק, בדיוק כמוכם.

טיסות ודילים לבלגרד
חברת התעופה AirSerbia שינתה את שמה מ JatAirways בשנת 2013, ומאז החלה גם להפעיל טיסות לבלגרד מנתב"ג. זאת בנוסף לחברה הישראלית "ישראייר" אשר מפעילה גם היא טיסות ליעד זה. בלגרד היא מציאה אמיתית בשל היותה יעד רענן ולא שגרתי למטיילים אשר לא מוכנים להתפשר.

בליק מאחלת לכם חופשה מהנה וטיסה נעימה לבלגרד !