עבור לעמוד הצעות ליוון »

טיסות לכרתים, יוון

טיסות לכרתים
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

טיסות לכרתים

חופים שלווים ובתי מלון מפנקים, טבע מדהים וכפרים קטנים, אתרים היסטוריים וספורט ימי – נשמע לכם מתאים? אם כן, טיסות לכרתים - האי היווני הגדול המציע מכל טוב. חופיו של האי יכולים להתחרות בקלות עם יופיים של חופים רחוקים יותר, ואף מציעים את כל מה שדרוש עבור חופשת בטן גב מושלמת למטיילים בודדים, זוגות, משפחות וחברים. הפארקים הלאומיים כגון קניון סמריה ועמק לסיטי מושכים תיירים מיוון ומכל רחבי אירופה. כרתים כולה מורכבת חוויות עם נגיעות מהמיתולוגיה היוונית: הארמונות, המנזרים והאתרים הארכיאולוגיים מהווים חלק בלתי נפרד מהתרבות היוונית, ולמעשה משורשיה של הציביליזציה המערבית כולה. האופי של המקומיים דומה מאוד לאופי הישראלי החם, שכן הקהל הצעיר והבוגר יותר אוהב מאוד לחגוג בטברנות עם המאכלים המקומיים, חיי הלילה ענפים, אלכוהול זול, אטרקציות בשפע, הפלגות רגועות או מסיבות יאכטה אדירות.

פחות משעתיים טיסה לגן עדן יווני

טיסות זולות לכרתים יוצאות באופן סדיר לכל אורך השנה, בשל הביקוש של הקהל הישראלי ליעדים קרובים, באווירה של חופש אמיתי. כאשר בוחרים לטוס, אנו תוכלו לבחור באחת משני דרכים : הראשונה, טיסה ישירה לכרתים שאורכת כשעה ו-45 דקות. האפשרות השנייה היא טיסה עם עצירת ביניים, אשר תיעשה לרוב באתונה, בירת יוון. רוב הישראלים, אולי מיותר לציין, בוחרים באופציה הראשונה, ובצדק, קיים היצע רב של טיסות זולות לכרתים, אשר מגיעות ישירות לשדה התעופה שבהרקליון (heraklion), אחד היעדים המרכזיים לנופש באי. יתר הטיסות ינחתו בשדה התעופה הקטן יותר שבעיר חאניה. בכל אחד מהמקרים, מדובר בטיסה לכרתים במחירים נוחים, לעיתים בעשרות אחוזים ביחס לאלטרנטיבות אירופאיות ואחרות. זו אחת הסיבות להצלחה של כרתים, אם כי ממש לא היחידה.

הביקוש לכרתים הוא בכל השנה

מזג האוויר בכרתים מזכיר מאד את זה הישראלי. לכן, לא מפתיע כי עונת השיא בכרתים היא חודשי יולי אוגוסט, בהם יוצאות טיסות זולות לכרתים מספר פעמים ביום. בתקופות אלה, רצוי מאד שלא להמתין לרגע האחרון, ולהקפיד להזמין טיסה לכרתים מוקדם ככל האפשר. עם זאת, אם לא תכננתם את חופשתכם בטרם, אנו מציעים גם דילים לכרתים ברגע האחרון. ביתר חודשי השנה יוצאות טיסות כארבע פעמים בשבוע לכרתים: בזמנים אלה, רצוי לבדוק את מזג האוויר באי טרם הטיסה. הנוסעים בתקופה זו יוכלו ליהנות ממחירים זולים במיוחד, וכן להגיע לאי שאינו עמוס בתיירים כלל.

בליק מאחלת טיסה נעימה לכרתים !