עבור לעמוד הצעות לבולגריה »

בורגס בולגריה

טיסות לבורגס
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

מידע שימושי במיוחד על טיסות זולות לבורגס

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים גילו את בולגריה ומזמינים טיסה לבורגס, שהפכה לאחד מיעדי הנופש המבוקשים ביותר כיום. עיקר ההתבלטות בקרב תיירים רבים המעוניינים להגיע לבולגריה, בהקשר הזה, היא בין בורגס ולורנה. כאן, אנחנו נתייחס לבורגס ("פנינת הים השחור"), המהווה יעד אטרקטיבי עבור צעירים, משפחות וכל המעוניינים בחופשה איכותית באמת.

על טיסות זולות לבורגס

טיסות זולות לבורגס יוצאות משדה התעופה בן גוריון לכל אורך השנה, והן מגיעות לנמל התעופה המרכזי שבעיר- הוא "סארפובו". בדרך כלל, טיסה לבורגס תעשה באמצעות אחת מחברות הצ'ארטר הבינלאומיות, וביניהן Czech Airlines, Bulgaria Air, Siberia Airlines, Transearbo ואחרות. החל מסוף 2012, גם חברת אל על הישראלית מוציאה טיסות לבורגס. טיסה לבורגס ברוב המקרים אורכת כשעתיים, ולאחריה מגיעים הנוסעים לשדה התעופה של בורגס, המרוחק ממרכזה כ-12 קילומטרים. שם עומדים לרשותם שירותים מגוונים דוגמת מסעדות, בתי קפה, משרדי השכרת רכב, משרדי תיירות וכן הלאה. משדה התעופה פועלת גם תחבורה שוטפת לעיר, בין אם באמצעות מוניות, אוטובוסים או הסעות פרטיות.

מתי להזמין טיסה לבורגס?

אל בורגס ניתן להגיע במשך כל ימות השנה. מזג האוויר בה מזכיר מעט את זה הישראלי, והוא נחשב לנוח ביותר. עם זאת, ברור כי עיקר הביקוש הוא בחודשי הקיץ, בהם מזג האוויר בבורגס אידיאלי לנופשים. מטבע הדברים, בחודשים אלה, ובעיקר יולי-אוגוסט, מגבירות חברות התעופה את תדירות הטיסות שלהן לבורגס. בתקופות העמוסות, מומלץ שלא לחכות למבצעי הרגע האחרון, ולו מכיוון שטיסות זולות לבורגס מתמלאות כבר מבעוד מועד.

טיסות זולות לבורגס והאטרקציות המפנקות שבעיר

בורגס נחשבת, בראש ובראשונה, לעיירת נופש. ניתן למצוא בה כמה מהחופים היפים ביותר שניתן לעלות על הדעת, בהם פעילויות ספורט אתגרי למכביר, וזאת בשילוב עם נוף הררי ירוק. במרחק נסיעה נמצאים גם מסלולי טיול, חלקם מאתגרים יותר וחלקם פחות, כמו גם אתרים היסטוריים חשובים. סיבה נוספת להצלחה של בורגס היא הדינמיות שלה. זוהי עיר תוססת, הפעילה לאורך היום והלילה, ובה אינספור אתרי בילוי: מסיבות, מועדונים, מסעדות וכן הלאה. רבים המגיעים לעיר מתנסים גם בביקור באחד מבתי הקזינו הנמאים לאורכה.