עבור לעמוד הצעות לצרפת »

טיסות לפריז, צרפת

טיסות לפריז
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר
מלונות מומלצים
בפריז

טיסות לפריז – עיר האורות

פריז עיר האורות היא אחת הערים היפות ביותר בעולם ומהווה יעד תיירותי מבוקש במיוחד עבור תיירים מכל רחבי העולם וישראל כמובן אינה יוצאת מן הכלל. האפשרויות התיירותית הן בהחלט אינסופיות וכוללות ביקור בעשרות הגלריות הפזורות ברחבי העיר, בביסטוראים המשובחים ביותר בעולם, ביקור ביקבים האיכותיים ביותר, צפייה ביצירות האומנות הפזורות בעשרות המוזיאונים שבעיר ועוד. לא פלא שמדובר ביעד תיירותי פופולארי במיוחד. מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לפריז הנחשקת? מהי התקופה המומלצת ביותר לביקור בעיר? ומה אסור לפספס בעת הביקור? כל הפרטים והתשובות במאמר שלפניכם.

מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לפריז?

כאמור, פריז היא אחת היעדים התיירותיים הנחשקים ביותר בעולם. כפועל יוצא מכך, מדובר באחת הערים היקרות ביותר. על מנת להוזיל עלויות באופן משמעותי, טיסות צ'רטר לפריז הן הפתרון האידיאלי עבורכם שכן בעונות ה"חמות", עלות כרטיס הטיסה מוזל כמעט בחצי מעלות כרטיס בטיסה ישירה. מעבר לכך, טיסות שכר לפריז הן אחת הדרכים המהירות ביותר להגיע אל העיר וכך למאפשרות למקסם את השהות בה. העונה האידיאלית לבקר בעיר היא כמובן חודשי הקיץ החמים, ושימו לב, המבקרים בחודש יולי בפריז יוכלו לצפות וליהנות מהטור דה פראנס, כאשר גולת הכותרת היא צפייה במסיימי התחרות עוברים את קו הסיום הממוקם בשאנז אליזה. הנחיתה בפריז מתבצעת לרוב באחד מנמלי התעופה המפורסמים בעולם והוא כמובן נמל התעופה על שם שארל דה גול. היציאה משדה התעופה קלה במיוחד וזאת תודות לתשתית התחבורה הציבורית היעילה הכוללת את המטרו הפועל לאחר השעה חצות, קווי אוטובוסים נוחים, רכבת פרברים יעילה וכמובן מוניות.

מה אסור לפספס בעת הביקור בפריז?

היריעה קצרה מלהכיל את כל האטרקציות שיש בפריז ויחד עם זאת ישנם מספר אתרים אשר חובה לבקר בהם כגון: מגדל אייפל המתנשא לגובה של 300 מטרים אשר ניתן לצפות ממנו על העיר כולה. מוזיאון הלובר הוא יעד נוסף אשר נמצא בגדר חובה, מי שלא צפה במו עיניו ב"מונה ליזה" של דה וינצ'י כאילו לא היה בפריז מעולם. מעבר לכך, מומלץ לבקר בקתדרלת נוטרדאם הידועה ומרכז פומפידו המפורסם. בשעות הערב מומלץ לצאת אל העיר ולבקר בשער הניצחון ובשדרות השאנז אליזה להבין מדוע פריז נקראת "עיר האורות" ולספוג את הקסם הצרפתי אשר מרחף באוויר. כל זאת לצד לגימת יין אדום משובח והחוויה הפריזאית תהיה מושלמת.