עבור לעמוד הצעות לספרד »

ברצלונה ספרד

טיסות לברצלונה
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

טיסות זולות לברצלונה – בירת קטלוניה

ברצלונה היא אחת הערים היפות ביותר בספרד ויש שיאמרו באירופה כולה. מדובר ביעד אולטימטיבי עבור ישראלים חובבי כדורגל משובח, אך לא רק. טיסה לברצלונה מציעה מגוון רחב של אטרקציות, נופים מרהיבים, אתרי תיירות מיוחדים, פסטיבלים וחיי לילה שחובה לחוות לפחות פעם אחת בחיים וכל זאת במרחק של ארבע שעות טיסה מישראל. האם עדיף להגיע באמצעות טיסות סדירות או באמצעות טיסות זולות לברצלונה ? ומדוע חשוב לתכנן היטב את הביקור בעיר? כל התשובות במאמר שלפניכם.

טיסות זולות לברצלונה : מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לעיר?

כאמור, ניתן להגיע ליעד באמצעות טיסות סדירות או באמצעות טיסות זולות לברצלונה. מה עדיף? התשובה תלויה בעיקר בתקציב האישי אותו הקצבתם מראש בעת תכנון הטיול. אם המטרה היא לחסוך בעלויות הטיסה על מנת למקסם את השהייה בעיר, אזי התשובה היא בהחלט לטוס לברצלונה באמצעות טיסות זוללות, המהווה לא רק את הדרך הטובה ביותר אלא גם המהירה ביותר להגיע אל העיר. הנחיתה בברצלונה מתבצעת בשדה התעופה דל פארט המכיל שלושה טרמינלים ומרוחק מהעיר, מרחק של חצי שעה נסיעה. אמצעי התחבורה העיקריים לצורך יציאה מן השדה והתניידות בעיר הם מוניות, רכבות, אוטובוסי תיירים וכמובן המטרו. אם בחרתם להשתמש במטרו אנו ממליצים לרכוש כרטיס הכולל מספר נסיעות על מנת להוזיל באופן משמעותי את מחיר הנסיעות. מומלץ שלא לשכור רכב מכיוון שישנה מצוקת חנייה רצינית בעיר, עובדה אשר עלולה להעיב על ביקורכם בעיר. בברצלונה שורר מזג אוויר ים תיכוני ומומלץ לבקר בעיר בין החודשים אפריל עד מאי וספטמבר עד אוקטובר.

טיסה לברצלונה : תכנון מראש ימקסם את הנאתכם

מכיוון שבברצלונה יש אינספור אטרקציות, מומלץ בחום לתכנן מראש את היעדים בהם אתם מעוניינים לבקר לפני שרכשתם טיסה לברצלונה. למשל אוהדי קבוצת ברצלונה בוודאי יהיו מעוניינים לצפות במשחק בלייב באצטדיון קמפ נאו ולכן מומלץ לתכנן את הביקור ולרכוש כרטיסים מראש עוד מהארץ. מעבר לכך, בברצלונה נערכים בדרך קבע מספר פסטיבלים כגון פסטיבל ג'ז בינלאומי, פסטיבל הקיץ היווני ועוד. לרוב בתקופות הפסטיבלים העלויות מתייקרות ולכן חשוב להקדיש מחשבה ולתכנן מראש את הטיול בעיר. שימו לב שלא לפספס ביקור בשדרות לה רמבלה, לטבול בים ולבקר בקוסטה ברווה וכמובן לבקר ברובע הגותי, אטרקציה מומלצת לתיירים.