מלונות בחיפה והגליל המערבי
מתאריך
עד תאריך
הרכב
חדר:
דילים לחיפה, מלונות בחיפה
חיפה היא אחת מערי החוף של ישראל ויש בה שפע של אתרים ובילויים. מסיבה זו יש שפע של מלונות בחיפה וביניהם כמה ממלונות הבוטיק הטובים ביותר בארץ. מבין כל הרי החוף של ישראל חיפה היא יוצאת דופן - זוהי עיר החוף היחידה בה ההרים נושקים לים התיכון. הגאוגרפיה הייחודית של העיר מעניקה לנו נופים נהדרים ושפע של אטרקציות. זהו מקום מושלם לחופשה בישראל. הזמינו דילים לחיפה ובואו לגלות מה יש לעיר הזו להציע. בואו ליהנות מטיילת חוף הכרמל, מוסדות התרבות, הפסטיבלים, המסעדות של חיפה וכל יתר האטרקציות.

אם דיברנו על הנוף המיוחד של חיפה, בו ההרים נושקים אל הים, לא ניתן לשכוח את הגנים הבהאיים שגם הם שולטים על נוף העיר. כאן קבור מייסד הדת הבהאית. תוכלו ליהנות מהיופי של הגנים והמקדש וגם ללמוד כמה דברים על ההיסטוריה של הדת הבהאית. אך לא רק בהאיים, בחיפה ישנם אתרים דתיים נוספים שבהם כדאי לבקר כמו מערת אליהו, מנזר סטלה מאריס, המוחראקה ומסגד אסתקלאל.

מלונות בחיפה יכולים להתאים לכל סוג של חופשה. הם יכולים להתאים לזוג המחפש חופשה רומנטית באחד ממלונות הבוטיק של העיר, או משפחה המחפשת שבוע נופש עמוס בפעילויות - דילים לחיפה מתאימים לכולם. אם הגעתם לכאן עם ילדים תוכלו למצוא שפע של פעילויות כמו קירות טיפוס, גן חיות, מוזאון המדעטק ועוד.