עבור לעמוד הצעות לבולגריה »

בורגס בולגריה

דילים לבורגס
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

חבילות נופש לבורגס , דילים לבורגס

העיר בורגס היא כיום אולי מוקד המשיכה התיירותי שמשמעותי ביותר בבולגריה ואחד היעדים האהובים והמועדפים על ישראלים בפרט ותיירים אירופאים בכלל. למרות שהעיר ידועה בעיקר בזכות חופי הים וחיי הלילה שלה, יש בה ובסביבותיה עוד אפשרויות בילוי מרובות שעשויות לקסום לא רק לצעירים אלא גם למשפחות, חובבי טבע וטיולים וזוגות בירח דבש או חופשה רגילה.

דילים לבורגס -אטרקציות

חופי הים השחור הם כאמור האטרקציה המרכזית של בורגס והם אלה שמושכים את אלפי התיירים שמגיעים לאזור מדי שנה. לצד חופי הים יש כמה אטרקציות נוספות שקוסמות למבקרים מכל הגילאים ובהן שייט קייאקים, טיולי טרקטורונים או ג'יפים, אתרים היסטוריים ומרכזי בילוי וקניות. הביקורים בבורגס הם לרוב ביקורים קצרים יחסית של כמה ימים ולכן מומלץ לתכנן מראש את המסלול שלכם ואת הפעילויות השונות מדי יום.

חבילות נופש בבורגס , איזה מלונות כדאי?

היצע המלונות בבורגס צנוע יחסית וכולל בעיקר רשתות בתי מלון מקומיות. איכות המלונות נחשבת לטובה ברובם והמחירי החדרים משתנים בהתאם לעונה. מומלץ בחום לרכוש חבילות נופש לבורגס הכוללות טיסה ובית מלון כדי למנוע סיבוכים מיותרים וליעל את תהליך ההזמנה.

דילים לבורגס

כיעד מועדף על ידי הישראלים ישנן הרבה חבילות נופש לבורגס ודילים לבורגוס מישראל במשך חודשי השנה.דילים לבורגס יוצאות בטיסות באופן סדיר מנמל התעופה בן גוריון אל שדה התעופה של בורגס. הטיסות נערכות באמצעות חברות תעופה כגון אלאיטליה, אל-על ומספר חברות תעופה אירופאיות נוספות.

כשבוחרים חבילת נופש לבורגוס כדאי לבדוק : מהו מזג האוויר בבורגוס, מתי לבקר בעיר?

מאחר ומדובר בעיירת חוף שהאטרקציה העיקרית שלה היא חופי הים השחור, העונה המומלצת ביותר לביקור לדילים לבורגס היא בחודשי הקיץ ובעיקר החודשים יוני עד אוגוסט, אז הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 26-30 מעלות בשעות היום ו-16 עד 20 מעלות בלילה. עונה פופולארית נוספת היא במהלך חג פסח. מזג האוויר בעיר בחודש אפריל ובמהלך חופשת הפסח עומד על כ-16 מעלות בממוצע אך כמות המשקעים והגשמים נמוכה משמעותית בהשוואה לחודשי הקיץ. בעת תכנון חבילות נופש לבורגוס זכרו להתעדכן מבעוד מועד בתנאי מזג האוויר הצפויים במהלך הטיול שלכם.