טיסות טורקיש איירליינס - Turkish Airlines

בחר אחת מהאפשרויות:
בחר יעד
מתאריך
עד תאריך
הירשם לקבלת מבצעי
הרגע האחרון ישירות למייל שלך
שולח נתונים...
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו, אנא נסה שנית

טורקיש איירליינס ישראל

חברת התעופה טורקיש איירליינס היא חברת התעופה הלאומית של טורקיה. החברה נוסדה בשנת 1933 כחלק ממשרד הביטחון הלאומי של טורקיה, ובשנת 1938 סופחה כחברת תעופה אשר מספקת שירותים לציבור.


על אף היחסים התוססים בין ישראל לטורקיה, טורקיש איירליינס היא חברת התעופה הנפוצה ביותר בקרב הישראלים (אחרי אל על), היא פילסה את דרכה לפני חברות ישראליות מתחרות ואף חברות לואו קוסט. הסיבה לכך היא המחיר. חברת התעופה הלאומית של טורקיה מספקת טיסות במחירים זולים משמעותית מהחברות האחרות. ישראלים רבים מזמינים טיסת מעבר (קונקשן) של טורקיש איירליינס ישראל ליעדים רבים בעולם, על אף העצירה בשדה תעופה משני בדרך.


חברת התעופה טורקיש איירליינס קטפה פרסים רבים במהלך השנים בזכות שירותיה המעולים אשר מעניקה ללקוחותיה, כמו כן בשנים 2009 וב 2010 קיבלה פרסים על היבחרותה כחברת התעופה הטובה ביותר של דרום אפריקה. השירותים במחלקה הראשונה של חברת התעופה כרגע מדורגים ב 4.5 כוכבים מתוך 5 המקסימאליים.

צ'ק אין: בשדה התעופה בן גוריון יש להתייצב בשדה 3 שעות לפחות בטרם הטיסה. בשדות התעופה בעולם, מספיק שעתיים מראש. ניתן לבצע צ'ק אין עצמאי בשני דרכים: או באתר החברה או בעמדת השירות העצמאית בטרמינל (נקראת גם קיוסק).


נמל התעופה המרכזי של טורקיש איירליינס הוא שדה התעופה הגדול של איסטנבול (IST). הממוקם בצד האירופי של איסטנבול.שדה תעופה נוסף הופעל על ידי חברת הבת של טורקיש איירליינס , AnadoluJet הוא נמל התעופה Sabiha Gokcen (SAW) הממוקם בצד האסייתי של איסטנבול. 


בבעלות החברה 341 מטוסי נוסעים.


כבודת נוסעים: פריט אחת לכל נוסע שגודלה לא יעלה על 23x40x55 ומשקלו של 8 ק"ג ופריט אישי אחד כתיק לנוסע בגודל שלא יעלה על 40x30x15 ומשקלו לא יעלה על 4 ק"ג במחלקת תיירים. . נוסעי מחלקת עסקים רשאים לשאת שני תיקים בתא הנוסעים אם גודל התיק והמשקל אינם עולים על 23x40x55 ו-8 ק"ג (16 ק"ג בסך הכל) וניתן להעלות על הסיפון פריט אישי אחד כתיק לכל נוסע, שלא יעלה על 40x30x15. והמשקל לא יעלה על 4 ק"ג.


בליק מאחלת לכל לקוחותיה טיסה נעימה עם טורקיש איירליינס!