טיסות טורקיש איירליינס - Turkish Airlines

בחר אחת מהאפשרויות:
בחר יעד
מתאריך
עד תאריך
הירשם לקבלת מבצעי
הרגע האחרון ישירות למייל שלך
שולח נתונים...
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו, אנא נסה שנית

טורקיש איירליינס ישראל

חברת התעופה טורקיש איירליינס היא חברת התעופה הלאומית של טורקיה. החברה נוסדה בשנת 1933 כחלק ממשרד הביטחון הלאומי של טורקיה, ובשנת 1938 סופחה כחברת תעופה אשר מספקת שירותים לציבור.
על אף היחסים התוססים בין ישראל לטורקיה, טורקיש איירליינס היא חברת התעופה הנפוצה ביותר בקרב הישראלים (אחרי אל על), היא פילסה את דרכה לפני חברות ישראליות מתחרות ואף חברות לואו קוסט. הסיבה לכך היא המחיר. חברת התעופה הלאומית של טורקיה מספקת טיסות במחירים זולים משמעותית מהחברות האחרות. ישראלים רבים מזמינים טיסת מעבר (קונקשן) של טורקיש איירליינס ישראל ליעדים רבים בעולם, על אף העצירה בשדה תעופה משני בדרך.
חברת התעופה טורקיש איירליינס קטפה פרסים רבים במהלך השנים בזכות שירותיה המעולים אשר מעניקה ללקוחותיה, כמו כן בשנים 2009 וב 2010 קיבלה פרסים על היבחרותה כחברת התעופה הטובה ביותר של דרום אפריקה. השירותים במחלקה הראשונה של חברת התעופה כרגע מדורגים ב 4.5 כוכבים מתוך 5 המקסימאליים.
צ'ק אין: בשדה התעופה בן גוריון יש להתייצב בשדה 3 שעות לפחות בטרם הטיסה. בשדות התעופה בעולם, מספיק שעתיים מראש. ניתן לבצע צ'ק אין עצמאי בשני דרכים: או באתר החברה או בעמדת השירות העצמאית בטרמינל (נקראת גם קיוסק).
צי המטוסים: בסיסה העיקרי של חברת התעופה שוכן בנמל התעופה הלאומי באיסטנבול, שמו הוא אטאטורק. בבעלות החברה 171 מטוסי נוסעים, בנוסף למטוסים אלה ברשותה גם 6 מטוסי מטען.
כבודה: ניתן להעלות למטוס תיק יד או מזוודה קטנה במשקל של עד 8 ק"ג, ללא תוספת תשלום. בבטן המטוס (תא המטען) ניתן לאחסן מזוודות של 15-20 ק"ג אם רכשתם כרטיס למחלקת התיירים, במחלקה העסקית ניתן להעלות עד 30 ק"ג. במקרה של חריגה ממס' הק"ג המצוין, תיגבה עמלת חריגה בסך 4 לירות טורקיות (כ 6 שקלים) עבור כל קילו.
בליק מאחלת לכל לקוחותיה טיסה נעימה עם טורקיש איירליינס!