עבור לעמוד הצעות לרומניה »

טיסות לבוקרשט, רומניה

טיסות לבוקרשט
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר

טיסות זולות לבוקרשט – העיר שתפתיע גם אתכם…, טיסה לבוקרשט בזול

בדרום מזרח רומניה, על גדות נהר הדמבוביצה, שוכן לו אחד היעדים התיירותיים המעניינים ביותר באירופה. בוקרשט, בירת רומניה, מושכת אליה אינספור ישראלים בשנים האחרונות. המגיעים אליה מגלים תרבות מגוונת, נוף מרהיב ומגוון אטרקציות תיירותיות מכל הסוגים. אנחנו נתייחס כאן למאפיינים של טיסות לבוקרשט, וכן נסביר בקצרה מה יש לעיר להציע עבורכם.

מאפייני טיסות לבוקרשט בזול

אל בוקרשט ניתן להגיע במספר אופנים. טיסות לעיר יוצאות באופן סדיר לכל אורך השנה, חלקן ישירות וחלקן מבוססות על עצירת ביניים. בין החברות אשר מבצעות טיסות אלה, ניתן למנות, בין השאר, את אל על, Tarom, Turkish Airlines ואחרות. משך הטיסה משתנה בכל אחד מהמקרים, ונע לרוב סביב כשלוש שעות.הטיסות מגיעות אל נמל התעופה הבינלאומי של רומניה, הוא "הנקי קואנדה". ממנו ניתן להגיע למרכז העיר באמצעות אוטובוס, מיניבוס, רכבת או שירות הסעות פרטי. יש לציין, מהבחינה הזו, כי ברומניה פועלים לא מעט נהגים דוברי עברית- אפשר בהחלט לתת להם עדיפות.

אז מתי לטוס?

טיסות לבוקרשט זמינות, כאמור, לכל אורך השנה. עם זאת, הרי שההמלצה הברורה היא לבקר בה בעיקר בחודשי המעבר, כלומר, האביב או הסתיו. זאת עקב מספר סיבות: ראשית, מחירי הטיסות לעיר נוטים להיות זולים בחודשים אלה, לעיתים בשיעור של כמה עשרות אחוזים. כמו כן, הרי שמזג האוויר בעונת המעבר נוח הרבה יותר לטיולים. בוקרשט ידועה במזג האוויר הקיצוני שלה: בקיץ הטמפרטורות עשויות להזכיר את השרב הישראלי, ובחורף לרדת מעלות רבות אל מתחת לאפס. מזג האוויר הנוח ביותר נמצא, כמובן, איפשהו באמצע.

האטרקציות של בוקרשט

כאשר משלימים את מלאכת ההגעה לבוקרשט, נתקלים באחת מהערים היפות באירופה. זוהי עיר בעלת עושר תרבותי רב, הנע בין שרידי הקומוניזם המסורתי לבין פריחתה של התרבות המערבית העכשווית. ככזו, ניתן למצוא בעיר אתרים היסטוריים חשובים ורובעים ותיקים, וזאת לצד מקומות בילוי, מועדונים ומסעדות למכביר.כאשר טסים לבוקרשט, רצוי להקדיש לעיר ארבעה ימים לפחות. בהם, ניתן להתרשם מכל מה שתואר מעלה, וכן לבקר באטרקציות התיירותיות החשובות של העיר: ארמון הפרלמנט, כנסיית סטברופולאוס, גן צ'ישמיג'יו, בית הכנסת "היכל קורל", בית הכנסת הגדול, הגנים הבוטניים- והרשימה עוד ארוכה.