עבור לעמוד הצעות להונגריה »

בודפשט הונגריה

דילים לבודפשט
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

חבילות נופש לבודפשט, דילים לבודפשט

בודפשט, העיר הקסומה בירתה של הונגריה, הפכה להיות בשנים האחרונות יעד פופולארי לישראלים רבים. מטיילים רבים מודים כי מראה העיר ובמיוחד מראה הבניינים המפוארים המוארים בשעות הלילה, הוא אחד הזיכרונות החקוקים בליבם לעד. הונגריה, על ההיסטוריה העשירה שבה ומורשת ארוכת שנים, לצד רחובות ובהם מרכזי קניות מודרניים, היא עיר ססגונית וצבעונית אשר לא בכדי הוכתרה להיות "פריז של מזרח אירופה".

משני עברי הדנובה, יש המון מה לראות

כמעט בכל גלויה תיירותית המשווקת את בודפשט, בירת הונגריה, ניתן יהיה לראות את נהר הדנובה העצום, שחוצה את העיר לשניים. גלויות אחרות יגלו אטרקציות תיירותיות מרשימות לא פחות: טירת בודה, בניין הפרלמנט, בזיליקת אישטוון הקדוש, הארמון המלכותי, גבעת הטירה ועוד, שהעין לא תשבע מהם לעולם. אם מוסיפים לכך את המוזיאונים, מופעי התרבות, האנשים האדיבים והאוכל האיכותי, מבינים מדוע דילים לבודפשט מושכים אליהם תיירים ומטיילים רבים, וזו גם הסיבה שחבילות נופש לבודפשט נחשבות למבוקשות ביותר כיום.

מאפייני החבילות הבסיסיים: טיסה ומלון

כל חבילת תיירות לבודפשט תכלול בתוכה טיסה לשדה התעופה פריהדג'. טיסה זו נמשכת לא יותר משלוש וחצי שעות, והיא תימצא בלוח הטיסות של חברות ישראליות ובינלאומיות כאחד. המרכיב השני בחבילה הוא, כמובן, המלון. בבודפשט ניתן למצוא מלונות בכל דרגת תיירות , באזורים נרחבים בעיר, והם נחשבים לאיכותיים באופן יחסי. אולם, יש לתת את הדעת כי מרבית האנשים מגיעים לבודפשט לתקופה של מספר ימים עד שבוע, במהלכה הם תרים את העיר ומטיילים בסביבתה הקרובה. לכן, ייתכן מאד כי מלון מפנק אינו בהכרח צריך להיות הבחירה ההכרחית. במילים אחרות: בבודפשט, התנהג כהונגרי. במקום לבחור במלון יקר עם ספא, אפשר בהחלט להסתפק במלון בסיסי יותר, ולבקר תחת זאת באחד מ-20 המעיינות החמים הפזורים לאורך העיר. מה גם שמערכת התחבורה בבודפשט נחשבת למהירה, זולה ומדויקת מאד.

כגודל הביקוש, מחיר החבילה

חבילת נופש לבודפשט אינה היקרה ביותר שניתן למצוא, בטח בהשוואה לאלטרנטיבות אירופאיות אחרות. ועדיין, כיאה לכל יעד תיירותי, המחיר ישתנה לאורך השנה בהתאם לביקוש. רוב הישראלים יסעו לבודפשט בחודשי הקיץ, שנחשבים לנוחים ביותר לטיול בה: הטמפרטורות סבירות, ולא בהכרח מקפיאות כמו בחורף ההונגרי הקר. יש לתת את הדעת על כך שבחודשים אלה, רצוי להזמין את החבילה מראש, כי הביקוש הגובר להונגריה, כיאה לטרנד תיירותי של ממש, עלול להשאיר אתכם מחוץ לתמונה.