עבור לעמוד הצעות לספרד »

ברצלונה ספרד

דילים לברצלונה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מצא את הדילים הזולים ביותר

חבילות נופש לברצלונה , דילים לברצלונה

ברצלונה. בירת קטלוניה, ואחת הערים המיוחדות ביותר בעולם. דומה כי לקח מספר שנים לתיירים הישראלים לגלות את כל יתרונותיה של העיר, אך כעת הביקוש לחבילות נופש בברצלונה מגיע למימדי ענק, עם או בלי קשר למועדון הכדורגל המפורסם שלה. רוצים לדעת קצת יותר על חבילות נופש בעיר המרתקת הזו? על כך במאמר שלפניכם.

דילים לברצלונה : מפיקאסו, דרך גאודי ועד מסי

ברצלונה מציעה בתוכה טעימה מכל העולמות. זוהי עיר מופלאה, בעלת אטרקציות תיירותיות למכביר, מזג אוויר מצוין, קבוצת הכדורגל הטובה בעולם ושלל אפשרויות לבילוי. קצרה היריעה מלפרט כאן על כל אחד מעשרות האתרים בעיר הראויים לביקור, וגם אם בחרתם חבילת נופש לברצלונה אסור שתחמיצו את האתרים הבאים: • פאר היצירה של האדריכל הגאון אנטוני גאודי- ובעיקר פארק גואל, הסגרדה פמיליה וקאזה מילה.• מוזיאונים- מוזיאוני פיקאסו וחואן מירו לחובבי האומנות, מוזיאוני המדע והשוקולד לילדים. • שדרת לה רמבלה- הרחוב המרכזי של העיר, שמאופיין בחנויות מזכרות, מסעדות ואינספור פסלים אנושיים. • הרובע הגותי העתיק.

כך מבקרים כיום בחבילות נופש לברצלונה

ברצלונה, מעל הכול, היא שלם הגדול מסך חלקיו. זו עיר שמגיעים אליה למספר ימים, במהלכם מתוודעים לחלק ניכר ממה שיש לה להציע. קשה למצוא אנשים שסימנו "וי" על כל אטרקציה תיירותית ראויה בברצלונה,לפחות בביקורם הראשון בה. ועדיין, כל מסלול טיול אשר ייבחר, טומן בחובו חוויות אין קץ.חבילות נופש לברצלונה מבוקשות תמיד, ומבוססות לרוב על טיסה ובית מלון. מחיר חבילות הנופש לברצלונה ייקבע על פי התקופה בשנה בה מתקיים הטיול, מספר הימים, דרגת המלון, מיקומו ועוד. ברור כי חבילות המבוססות על מלון שנמצא ממש על שדרת הלה רמבלה תהיינה יקרות יותר מאשר אלה בהן המלון נמצא בפאתי העיר.השכרת רכב- אאוט, טיולים- אין ברצלונה היא עיר נוחה מאד להתמצאות, והתחבורה הציבורית בה מפותחת בכל קנה מידה. לכן, אלא אם מתכננים לעשות טיול חוצה ספרד או לבקר בהרי הפירנאים, למשל, אין צורך בהשכרת רכב.תחת זאת, יציאה לימי טיול מאורגנים סמוך לעיר, ובעיקר באתרים דוגמת מנזר המונסראט או מוזיאון סלבדור דאלרי בפיגרס, מומלצת מאד. לעיתים, אלה יינתנו במסגרת חבילות נופש לברצלונה עצמה.על מנת להנות באופן המלא ביותר מהעיר, מומלץ לבחור בדילים לברצלונה אשר מציעים לפחות ארבע לילות בה, אם לא מעבר לכך. פרק זמן זה יאפשר לצאת לכל אותם טיולים שהזכרנו, ולראות את מה שיש לעיר הזו להציע, מבלי להילחם נגד הזמן.