עבור לעמוד הצעות לבריטניה »

טיסות ללונדון, בריטניה

טיסות ללונדון
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר
מלונות מומלצים
בלונדון

טיסות זולות ללונדון, טיסה ללונדון בזול

רבים מגדירים את לונדון בירת אנגליה בתור "בירת התיירות" של אירופה והעיר המזמינה ביותר בעולם, ולו מכיוון שכל אדם יכול למצוא בה אינספור אטרקציות שיתאימו לו כמו כפפה ליד. לונדון מהווה את אחד היעדים האטרקטיביים ביותר בעולם. המושג "התרבות הבריטית" מושרש בעולם והוא מאגד בתוכו אבני דרך בתרבות הענפה שלה: התיאטרון, המוזיאונים, מופעי המוזיקה, הכדורגל, הקניות ועוד. על כל אלו ניתן להוסיף את בית הפרלמנט, הביג בן, הפארקים, מוזיאון מדאם טוסו, ואז מתחילים להבין מדוע טיול בעיר לא יכול להיות פחות ממושלם.

מידע אודות טיסות ללונדון בזול

לונדון היא נתיב מרכזי באירופה לטיסות בינלאומיות וממוקמים בה חמישה שדות תעופה גדולים, שלכולם יש דרכי גישה נוחים וקלים למרכז לונדון, באמצעות רכבת, רכבת תחתית, אוטובוסים או מוניות. הטיסות ללונדון יוצאות משדה התעופה בן גוריון, ונוחתות באחד משני שדות התעופה הגדולים שבלונדון. שדה התעופה הראשי הית'רו, והשדה השני בגודלו בעיר גתוויק.
טיסות ישירות מתבצעות על ידי חברת אל על וחברת התעופה הבריטית בריטיש איירוויז, והן אורכות כ-4.5-5 שעות. במידה ומעוניינים למצוא דרך להוזלת תעריף הכרטיס, ניתן לחפש טיסות זולות במחיר אטרקטיבי יותר, הכוללות עצירת ביניים באחת מערי אירופה, או באמצעות טיסות צ'רטר. כדאי לציין שלונדון היא יעד לא רק למטיילים, כי אם גם יעד מבוקש לרכישת השכלה או לעסקים.

היכן כדאי לבקר בלונדון?

אחת מהאטרקציות הגדולות בלונדון הם הסיורים המתקיימים בה. יש מגוון סיורים מרגשים לכל מי שרוצה לטייל בעיר ולחקור בה ציוני דרך משמעותיים בהיסטוריה שלה. לדוגמא: ניתן לבחור סיור אתרים היסטוריים הכולל את הביג בן, טירת וינדזור, כנסיית ווסטמינסטר, סנט פול ועוד, סיורי ספורט הכוללים ביקור באולמות הספורט הגדולים, מגרשי הספורט ואצטדיוני הכדורגל המרשימים של קבוצות הכדורגל הידועות, מגרשי טניס ועוד. סיורים נוספים מתקיימים ביקור בארמונות עתיקים בהם ניתן לראות מקרוב את הפאר המלכותי אשר אנגליה ידועה בו, כמו ארמון בקינגהאם או ארמון וסטמינסטר. אין לשכוח את סיורי המוזיאונים הנודעים וכמובן את סיורי האוטובוס פתוחים בהם ניתן לצפות באטרקציות ובאתרים רבים בפרק זמן קצר.