עבור לעמוד הצעות לצרפת »

דילים לפריז, חבילות נופש לצרפת

דילים לפריז
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
מלונות מומלצים
בפריז

חבילות נופש לפריז

פריז, עיר האורות, נחשבת כבר שנים לאחד מיעדי התיירות המרכזיים בעולם. קשה להצביע על מקור הקסם של העיר, אם כי ניכר שהוא מכשף את כולם. מבוגרים וצעירים כאחד, משפחות וזוגות, חובבי אומנות או ארכיטקטורה, כל אחד מהם יוכל למצוא את התגשמות חלומותיו בפריז, אם יבחר בחבילת הנופש המתאימה ביותר עבורו.

העיר בה הכול אפשרי

ביקור בפריז, מטבע הדברים, לא יכול שלא לכלול כמה מהמקומות המפורסמים ביותר בעולם. אנחנו לא מתכוונים רק למגדל אייפל או לשער הניצחון, כמובן. שדרות שאנז אליזה, מוזיאון הלובר, קתדרלת נותרדאם וארמון ורסאי הם חלק מהאטרקציות המובילות האחרות בעיר. אליהם ניתן להוסיף את מופעי הרחוב, הבאגטים והקרואסונים, הפארקים, התרבות- וכן, גם את יורודיסני.

על חבילות הנופש לעיר

ביקור בפריז, אם כן, טומן בחובו אינספור חוויות. למעשה, מספיק ביקור קצר בעיר כדי להתרשם ממנה. אולם, כדי ליהנות ממנה לחלוטין, מומלץ לבחור בחבילה אשר מציעה שהות של מספר ימים לפחות בעיר. חבילות אלה יכללו, מטבע הדברים, את הטיסה לשדה התעופה שבעיר, וכן מלון בדרגת תיירות סבירה.בניגוד ליעדים אחרים, הרי שלפריז אין תקופה מסוימת בה רצוי לבחור בחבילה. בכל אחד מימות השנה ניתן לבקר בעיר, כשאופי הטיול ייקבע על פי הרכב הנוסעים. עם זאת, ברור כי טיולי משפחות ייערכו כמעט תמיד בחודשי הקיץ, בהם הופכת פריז למושא החלומות של משפחות שלמות. ובהם, מיותר לציין, יהיה מחיר החבילות גבוה מעט יותר.

כך בוחרים חבילה

עקב הביקוש הרב, הרי שניתן למצוא מספר אינסופי של חבילות נופש לפריז. למעשה, מבלי שמגדירים את יעדי הנסיעה, אפשר ללכת לאיבוד בין כל האפשרויות, ממש כאילו היו הן מבוך מטרו של ממש. רצוי, טרם הבחירה, לחשוב על המקומות בהם ייעשה הביקור (אפילו ברמה הכללית), ולבחור בפרק זמן שיאפשר למצות את רובם. זוגות, או כאלה שכבר ביקרו בפריז, יוכלו ליהנות מסוף שבוע מפנק בעיר. אחרים? סביר שיידרשו לפרק זמן ארוך יותר. מומלץ מאד לבדוק את רמתו של המלון, הביקורות עליו, וכן- גם את קרבתו לתחנת המטרו הקרובה. גם אם מלון בפריז לא מהווה את מרכז הטיול, בחירה טובה יכולה לשדרג את החוויה כולה במספר דרגות.