עבור לעמוד הצעות ליוון »

קוס יוון

טיסות לקוס
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

טיסות זולות לקוס – חופשה נפלאה באי קסום

האי קוס, שביוון, נחשב לאחד האיים המתויירים ביותר במדינה, ומציע אינספור של אטרקציות ואפשרויות בילוי. כל מי שמחפש טיסות זולות לקוס, ימצא לא מעט כאלו בעיקר בחודשי הקיץ, הנחשבים לשיא עונת התיירות. מכיוון שמדובר ביעד קרוב יחסית, הטיסה אליו קצרה ונוחה מאד (טיסה לקוס אורכת קרוב לשעה) והיא ללא ספק, הזדמנות לחופשה נפלאה ולטיול של כמה ימים או של סוף שבוע קצר.

טיסה לקוס היא הזדמנות לבקר באחד האיים היפים ביותר של יוון

טיסות זולות לקוס יוצאות בעיקר בחודשי הקיץ, אולם ניתן למצוא אותן גם במהלך השנה. בדרך כלל אלו הן טיסות צ'רטר לקוס, היוצאות מהארץ ומוצעות על ידי חברות תעופה שונות ובמחירים שונים. טיסות זולות לקוס מאפשרות לכל מי שמעוניין לבלות באי, ליהנות מתעריפים זולים ומשתלמים במיוחד, וכמובן גם מהגעה מהירה אל האי, ללא הצורך בחיפוש אחר טיסה לקוס העוברות ביעדים אחרים. טיסות צ'רטר לקוס נכללות, פעמים רבות, במסגרת חבילת נופש, המשלבת גם מקום לינה ולעיתים גם אטרקציות שונות. זוהי אפשרות מצוינת ליחידים, לזוגות וגם למשפחה לבלות על האי וליהנות מכל מה שהוא מציע.

חברות התעופה: טיסות זולות לקוס

טיסות זולות לקוס מוצעות על ידי אל על, על ידי חברת ישראייר, ארקיע, סן דור וכן גם על ידי חברות זרות, כמו החברות היווניות אולימפיק אייר (Olympic Air) או אג'אן איירליינס (Aegean Airlines). מדובר בחברות בעלות ניסיון, היוצאות ישירות משדה התעופה בן גוריון ומגיעות אל שדה התעופה של האי, הממוקם במרחק של 30 ק"מ בלבד מהעיירה קוס. מי שמחפש דרך נוספת להגיע אל האי, ואלטרנטיבה לטיסות, יכול לעלות על טיסה ישירה לאי אחר וממנו להגיע אל האי באמצעות מעבורת. אולם, בשל הנוחות הרבה בטיסה לקוס והאפשרות להגיע אל האי מבלי הצורך להיעזר בפתרונות תחבורה רבים, מדובר באפשרות המועדפת על רבים ופתרון מושלם למי שרוצה ליהנות מאי כחול ומקסים, מקום שכולו אטרקציות ובילויים בלתי רגילים בחודשי הקיץ. לאחר ההגעה אפשר מיד לצאת אל טיולים בקוס, לשכור רכב ולהכיר את פינותיו הנסתרות וכמובן לבלות בחופי הרחצה הקסומים שלו, שקשה להתעלם מהם ואשר נחשבים לגולת הכותרת של האי.