עבור לעמוד הצעות לטורקיה »

טיסות לאנטליה, טורקיה

טיסות לאנטליה
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

טיסות לאנטליה – לשוב וליהנות מחופשה אטרקטיבית

בשעה טובה, זה קרה. ההתנצלות הגיעה, ודומה כי היחסים בין ישראל לטורקיה שבו לדרך המלך. אלו הן חדשות מצוינות לא רק מבחינה פוליטית, אלא גם עבור ישראלים רבים. פתאום, חזרה לה טורקיה למפת התיירות של הישראלים, עם אינספור דילים אטרקטיביים או טיסות זולות לאנטליה - עיר הנופש המרכזית בה. בכל המקרים, הדרך לחופשת ה"הכול כלול" המושלמת מתחילה, איך לא, בטיסה לאנטליה קצרה אחת.

על טיסות זולות לאנטליה

שעה וחצי. זהו משך זמן הטיסה שמפריד בין נמל התעופה בין גורין לבין שדה התעופה של אנטליה- AYT (Antalya Airport). טיסות זולות לאנטליה אינן נחשבות כיום לסדירות, והגעה אליה אפשרית באמצעות טיסות שכר בלבד. אלה מוצעות על ידי חברות התעופה המובילות בישראל ("אל על", "ארקיע", "ישראייר"), וכן חברות בינלאומיות רבות ("Air-Europa", "Olympic", "Turkish Airlines" ועוד).טיסה לאנטליה מוצעת לכל אורך השנה, כאשר מטבע הדברים הביקוש אליהן ייגבר בעיקר בחודשי הקיץ. זאת מכיוון שמזג האוויר בטורקיה מזכיר מאד את זה הישראלי, וכן עקב מאפייני החופשה בה. רבים טסים לטורקיה במסגרת טיסות ברגע האחרון, ונהנים עקב כך מתעריפים מוזלים, לעיתים בעשרות אחוזים. יש לציין כי טיסה לאנטליה היא קצרה ולכן מרבית הטיסות אינן מעניקות ארוחות משמעותיות לנוסעים- יש להיערך לכך מבעוד מועד.

טיסה לאנטליה : אז מה עושים כשנוחתים?

עם רגע הנחיתה בשדה התעופה באנטליה, ולאחר קבלת המזוודות, נדרש לעשות את הדרך למרכז העיר. החדשות הטובות הוא שמדובר כאן בנסיעה של 13 ק''מ בלבד, אשר אפשרית באמצעות מוניות, "שאטלים", אוטובוסים ועוד. ברוב המקרים, לאחר טיסה לאנטליה היעד הראשון יהיה המלון, אשר סביר להניח שהושקעו מאמצים רבים בבחירתו. כך, אנטליה מאופיינת במלונות האיכותיים שלה: במחיר שווה לכל נפש, ניתן להנות ממלון חמישה כוכבים, או אפילו כזה על בסיס הכול כלול. יש להדגיש כי גם בעיר עצמה יש לא מעט אפשרויות בילוי. כיאה לעיר התיירותית מספר אחת בטורקיה, ניתן ליהנות בה מכמה מהחופים היפים ביותר שניתן להעלות על הדעת, כמו גם ממסלולי טיול מאתגרים בהרים הסמוכים. מוקד עניין מרכזי נוסף הוא הטיילת העתיקה והיפה שבעיר, ובה מסגדים, מגדלים ושערים עתיקים. במרחק נסיעה, ניתן למצוא גם שמורות טבע רחבות ידיים, הכוללות מפלים, נהרות וצמחיה עבותה.