עבור לעמוד הצעות לסרביה »

טיסות לבלגרד, סרביה

טיסות לבלגרד
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

טיסות לבלגרד , עיר הבירה של סרביה

עיר הבירה של סרביה הנה עיר בעלת היסטוריית כיבושים לא מבוטלת שבעברה הייתה גם עיר בירתן של יוגוסלביה ומונטנגרו. בלגרד היא נקודת המפגש של נהרות הסאבה והדנובה, מה שהופך אותה לעיר ירוקה וצומחת. לצד הטבע השופע תמצאו בה גם היסטוריה ותרבות - בשל כך היא מושכת תיירים רבים והופכת ליעד פופולארי ואהוב על ידי הישראלים.

נקודה מצויינת ממנה ניתן להשקיף על חיבור הנהרות המרגיע היא מצודת בלגרד העתיקה, מדובר על מבנה ששרד שנים של חורבן והיווסדות על ידי כל שליט אשר משל בעיר. מן המצודה היפהפיה הזו ניתן להשקיף גם על שאר העיר ולהתפעל מהנוף שיש לה להציע.

בלגרד היא אינה רק עיר לחובבי טבע והיסטוריה. תושבי העיר מתגאים מאוד בחיי הלילה שלהם ולא מתביישים להעצימה מול חיי הלילה התוססים של בירות ענק פופלאריות במזרח אירופה, ולא סתם. בבלגרד קיימים שפע של ברים איכותיים עם משקאות אלכוהול משובחים המתרכזים בעיקר לאורך רחוב Strahinica Bana המהודר. גם אוהבי ההימורים לא נותרים מקופחים מאז פתיחתו של "קזינו בלגרד" המפואר והגדול ביותר במזרח אירופה, אשר מבטיח סטנדרטים בינלאומיים.

חברת התעופה AirSerbia שינתה את שמה מ JatAirways בשנת 2013, ומאז החלה גם להפעיל טיסות לבלגרד מנתב"ג. זאת בנוסף לחברה הישראלית "ישראייר" אשר מפעילה גם כן טיסות ליעד זה. מדובר במציאה של ממש - בלגרד היא בהחלט יעד רענן ולא שגרתי למטיילים שלא מוכנים להתפשר : היא גם אינה יקרה לחובבי הקניות, גם מציעה מגוון מסעדות מקומיות ומפוארות, האנשים בה נחמדים והאווירה המצויה בה אירופאית וקצת אחרת.

בליק מאחלת לכם חופשה מהנה וטיסה נעימה לבלגרד !