עבור לעמוד הצעות לבולגריה »

ורנה בולגריה

טיסות לורנה
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר
מצא את הדילים הזולים ביותר
מלונות מומלצים
בורנה

טיסות לורנה – להגיע לחופשה בתוך 3 שעות

זוהי אחת הערים התוססות ביותר באירופה. בשנים האחרונות, זהו גם אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם התיירות. הכוונה שלנו, כמובן, היא לורנה- העיר השלישית בגודלה בבולגריה. מה שחשוב לא פחות הוא שיעד תיירותי נכסף זה נמצא במרחק של כמה שעות בודדות מישראל, וניתן להגיע אליו בכל ימות השנה.

כך מגיעים לורנה

חברות תעופה רבות מציעות טיסות לורנה, בין במסגרת של טיסה סדירה והן במסגרת של טיסת שכר ("צ'ארטר"). ברוב המקרים, הטיסות הן ישירות, ואורכות כשלוש שעות. הטיסות נוחתות בשדה התעופה Varna Airport, אשר ממוקם כ-7.5 קילומטרים ממרכז העיר. שדה התעופה נוח מאד להתמצאות, וניתן להגיע ממנו לעיר עצמה באמצעות אוטובוסים, מיניבוסים, מוניות ועוד.את הטיסות מפעילות חברות בינלאומיות רבות, ביניהן ,Bulgaria Air Austrian Airlines, Guardair ועוד. החברות הישראליות, נכון לעכשיו, טרם מציעות טיסות סדירות לורנה.

יתרון מרכזי: המחירים הזולים

סיבה נוספת התורמת להצלחה של ורנה בקרב ישראלים היא המחירים הזולים של הטיסה אליה, בעיקר על רקע האלטרנטיבות היקרות יותר. חשוב לזכור כי המחירים ייקבעו על פי הביקוש בתקופה מסוימת, סוג הטיסה, מאפייני הכרטיס וכן הלאה. בתקופות העמוסות יותר, ובעיקר בחודשים יולי-אוגוסט, רצוי מאד להקדים ולהזמין כרטיס טיסה מראש, וזאת עקב הביקוש העצום לטיסות.

מתי להגיע לורנה?

יש לזכור כי בניגוד ליעדי נופש אחרים, לורנה ניתן להגיע לכל אורך השנה. בקיץ, ייהנו התיירים משמש חמימה, אשר הופכת את הבילוי על החופים הזהובים למהנה הרבה יותר. גם בחורף הקריר העיר נותרת חיה ובועטת: תיירים רבים מגיע אליה למטרת חופשת סקי, או לחילופין על מנת לטבול באחת המרחצאות החמות הרבות הפזורות לאורך העיר. בשאר החודשים מזג האוויר נחשב להפכפך.

הרבה יותר מנופש

יש לזכור כי ורנה מציעה לתייר הישראלי יותר מאשר חופשת בטן-גב, מפנקת ככל שתהיה. כיאה ליעד תיירותי מהמעלה הראשונה, בתי המלון בורנה נחשבים לאיכותיים ביותר, ומשדרגים כל חופשה ביותר ממובן אחד. לכך ניתן להוסיף את מגוון פעילויות הספורט הימי הנערכות בחופים השונים שבעיר, כמו גם אפשרויות הבילוי הרבות בה. ורנה היא עיר בעלת חיי לילה עשירים, ומגוון מסיבות, מסעדות, הופעות וכו'.המעוניינים לערוך טיולים באזור, ימצאו גם הם את מבוקשם. בעיר ניתן למצוא לא מעט אתרים היסטוריים חשובים, ובכלל זה הקתדרלה של ורנה, המרחצאות הרומיות העתיקות, יער האבנים המסתורי ועוד. משפחות בוודאי ישמחו לבקר בפארק הים, בו ניתן למצוא דולפינריום, מצפה כוכבים, אמפי תיאטרון, גן חיות ועוד.