חופשה אקזוטית | יעדים אקזוטיים דילים לזנזיבר

נופש בארץ ובחו"ל: דילים, טיסות, חבילות נופש, מלונות – מגוון מבצעים
בחר יעד
מתאריך
עד תאריך
הרכב
חדר:
2
0
0
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
הירשם לקבלת מבצעי
הרגע האחרון ישירות למייל שלך
שולח נתונים...
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו, אנא נסה שנית

דילים ליעדים אקזוטיים: דילים לזנזיבר, דילים לאיי סיישל, דילים למאוריציוס, דילים לגואה!

חושבים שכבר ראיתם הכל? התעייפתם מטיולי אירופה הקלסית? יש בכם נצוץ הרפתקני? חופשה אקזוטית זה בדיוק מה שאתם צריכים. חופשה ביעדים אקזוטיים יכניס לחייכם צבע חדש ומרענן. בליק תיירות הכינה מגוון רחב של חבילות נופש ליעדים אקזוטיים:

דילים לזנזיבר, דילים לאיי סיישל, דילים למאוריציוס, דילים לגואה! דילים לזנזיבר, האי הגדול ביותר של הארכיפלג בעל אותו שם באוקיינוס ההודי. עונת התיירות נמשכת כמעט כל השנה. הטבע ניחן בנדיבות בזנזיבר. כאן אנו פוגשים בעלי חיים נדירים, כגון קולובוס אדום ונמר אי. האלמוגים המוזרות של האי תמיד גורמות לצוללנים להגיע. ההיסטוריה של האי עשירה מאוד. העיר העתיקה של זנזיבר, עיר הבירה - סטון טאון, מוגדרת כאתר מורשת עולמית של יונסק"ו. חבילות נופש לזנזיבר בדרך כלל יכללו סיורים רבים וכמו כן ביקורים במוזיאונים.

דילים לאיי סיישל - הנמצאים באמצע האוקיינוס ההודי. 33 מתוכם מיושבים והרוב המוחלט של האוכלוסייה מתרכזת בשלושה איים. איי סיישל הנם איים אקזוטיים הנמצאים באוקיאנוס ההודי כמו זנזיבר או האיים המלדיביים, אבל הם בעלי אופי וסגנון שונה.

דילים למאוריציוס – מאוריציוס היא מדינת אי בדרום מערב האוקיינוס ההודי, כ-900 ק"מ ממדגסקר. מבחינה מדינית, היא משויכת למדינות אפריקה. מאוריציוס נחשבת לגן עדן עלי אדמות. האי התברך בטבע מדהים ומזג אוויר נח כל השנה.

דילים לגואה – גואה היא המדינה הקטנה ביותר בהודו אשר התפרסמה בכל העולם בזכות 101 ק"מ של חופיה לבנים עוצרי נשימה. מה שנשאר לכם זה לבחור יעד ולצאת לדרך!

בליק מאחלת לכם טיול נעים!