נופש בשבועות בחו"ל: נופש ביוון ועוד

נופש בארץ ובחו"ל: דילים, טיסות, חבילות נופש, מלונות – מגוון מבצעים
בחר יעד
מתאריך
עד תאריך
הרכב
חדר:
2
0
0
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה
הירשם לקבלת מבצעי
הרגע האחרון ישירות למייל שלך
שולח נתונים...
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו, אנא נסה שנית

נופש בשבועות בחו"ל – דילים ליוון בשבועות, דילים לבורגס בשבועות

חג השבועות הוא אחד החגים המרנינים בלוח השנה היהודי. המייחד את החג הזה מרוב החגים והמועדים היהודיים היא העובדה שכל מגזר יכול למצוא בו את נקודת האור שלו ואת הסיבה האישית לחגוג. הדבר בא לידי ביטוי בצורה הברורה ביותר במגוון הרחב יחסית של מנהגים המלווים אותו - אז מי אמר שחייבים לחגוג אותו דווקא בארץ? שהרי גבינה ויין משובחים ניתן למצוא במקומות רבים ברחבי העולם בכלל ובאירופה בפרט. עבורכם, אוהבי נופש בשבועות בחו"ל - בליק מציעה מגוון חבילות נופש לבורגס בשבועות, טיסות ליוון בשבועות - בואו לגלות מה יש למדינות נבחרות מעבר לים להציע לכם ולכל המשפחה בהקשר לחג שבועות.

חופשה בשבועות מנקודת מבט דתית

החלק המסורתי של עם ישראל חוגג את חג שבועות תוך הדגשה של החלק הדתי שבו. החג הזה הוא, על פי המסורת היהודית, אחד משלושת הרגלים בהם ניתן היה להגיע לבית המקדש, סיפור חג שבועות מתואר במגילת רות אולם בתנ"ך ניתן למצוא אזכורים וחיזוקים לאמונה כי חג שבועות מציין גם את המועד בו התכנסו בני ישראל בעודם מחות לארץ המובטחת, וקבלו את עשרת הדברות במעמד הר סיני לפני שהמשיכו במסעם הארוך לארץ.

חג השבועות במולדת היהודית המתחדשת

מה שהופך את חג השבועות למיוחד באמת היא העובדה שגם בקרב הציבור החילוני הוא זוכה למעמד מיוחד. ישנם מספר מנהגים שהפכו שגורים בקרב חילוניים ודתיים, כפריים ועירוניים – אותם ניתן ל"ארוז" גם לחופשה מעבר לים במסגרת ימי החג - המנהג המוכר ביותר בשבועות הוא ככל הנראה אכילת סעודה הכוללת חלב ומוצריו – לכך תוכלו למצוא בין הדילים לשבועות בחו ל גם מקומות עם מטבח עשיר המאפשר חווית טעימת טעמים ומרקמים שלא מוכרים בארץ. גם חובבי היינות ימצאו ביעדים שלנו באירופה אפשרויות לחוות את החג באווירה נהדרת עם מיטב תנובות הכרמים בספרד, איטליה . צ'כיה ועוד. וזאת עוד לפני שדיברנו על מזג האוויר האידיאלי באירופה בתקופה הזו – לא חם מדי ולא קר כמו בחורף האירופאי הקפוא של החודשים ינואר-פברואר ולעיתים גם מרץ. אז זה הזמן לתכנן לחג השבועות חוויה בלתי נשכחת בנופים המקסימים של אירופה ועם כל מה שיש למטבחים ולמרחבים האירופאיים להציע.