פרטי הטיול
אורות מוסקבה

אורות מוסקבה

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הופעת פולקלור

  • מצודת פטר ופול

  • מוזיאון ההרמיטאז'

  • בית הכנסת המרכזי

  • פושקין

  • ארמון יקטרינה

  • הכיכר האדומה

  • כנסיית הגואל

  • מוזיאון הנשקייה המפורסם

6
ימים
יום
1

תל אביב-מוסקבה-הכיכר האגומה-נובודוביצ'י

ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה למוסקבה בירת רוסיה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר, השוכנת על גדות נהר מוסקבה. נבקר בכיכר האדומה, נתרשם מכנסיית "וסילי הקדוש" ,מהמוזוליאום בו טמונה גופתו החנוטה של לנין ומחומות הקרמלין. נחלוף על פני תיאטרון הבולשוי וכיכר לוביאנקה בה ניצב בניין ה ק.ג.ב. שבמרתפיו נרצחו "אויביי המהפכה". נמשיך לפנתיאון הקבורה נובודוביצ'י בו נקברו חשובי העם אשר תרמו תרומה חשובה במיוחד בתחומי החיים של העם הרוסי. נתוודע לדמויות המוכרות כמו גוגול, חרושצ'וב, אישתו הצעירה של סטלין ששמה קץ לחייה, יורי לויטן, ראיסה גורבצו'ב,"אנשי פנפילוב", מולוטוב ועוד. נתרשם גם מעבודות האמנות של מצבותיהם. בתום הסיור העברה למלון לארוחת ערב ולינה

יום
2

מוסקבה-קרמלין-מוזיאון הנשק

רוסיה. נבקר בכיכר הקתדרלות, נראה את הפעמון שלא צלצל ואת התותח שלא ירה ואת בנייני וארמונות הממשל. משם נמשיך לביקור במוזיאון הנשק המפורסם המכיל את אוצרות ארמון הצארים ביניהם עבודות מפורסמות של פאברז’ה. נמשיך לביקור בתחנות המטרו המפורסמות של מוסקבה, שעוצבו כל אחת בסגנון ייחודי ונסיים בביקור באתר מורשת המתאר את מוסקבה בשנת 1950 – שייחודי לו הינו מוזיאון החלל הרוסי, המוקדש לחקר החלל. המוזיאון מכיל מגוון רחב של תערוכות בנושא החלל ןמודלים המאפשרים לחקור את ההיסטוריה של הטיסה והאסטרונומיה. בתום הסיור העברה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
3

מוסקבה-גלריית טרטיאקוב-מדרחוב ארבט

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בגלריית טריאטקוב המרתקת שמציגה יצירות שונות של אומנים רוסיים רבים משם נמשיך ונשוטט במדרחוב ארבאט התוסס בו מוצגות עבודות של אומנים מקומיים. נבקר בבית הכנסת הקוראלי שבתקופתה החשוכה של רוסיה הסובייטית שמר על הגחלת היהודית, הלאומית והדתית ונשמע הסבר על חיי היהודים במקום. ***ככל שיותיר הזמן נבקר בקניון גום העצום. בתום הסיור העברה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
4

מוסקבה-פנורמת בורודינו-פארק הניצחון

בו ניסה הצבא הרוסי לחסום את דרכו של צבא נפוליאון בדרכו למוסקבה . הפנורמה הינה גליל ענק שעל קירותיו ציור פנורמי מדהים המתאר את שדה המערכה בלווי קולות הקרב וקטעים מהיצירה "1812" של צ'ייקובסקי, שהוקדשה לקרב זה. לאחר מכן ניסע ל"הר ההשתחוות" בו הוקם פארק הניצחון במלואת 50 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה ולמוזיאון הניצחון. בתום הסיור העברה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
5

תל אביב -מוסקבה

לאחר ארוחת הבוקר , נמשיך את ביקורינו בשני אתרים מרשימים נוספים, ביקור במתחם קולומנסקיה הייחודי בארמון מעץ כנסיית העלייה לשמיים והפארק הסובב אותו. משם נמשיך לביקור בפארק צאריצינו שבו הוקמה האחוזה הידועה על ידי צאריצה אירינה במאה ה–16 ושנרכשה על ידי הקיסרית יקטרינה הגדולה במאה ה–18. בתום הסיור לקראת אחר הצהרים נחזור למרכז העיר מוסקבה וייתן זמן חופשי להשלמת סיוריים וקניות. לקראת 22:00 נגיע לשדה במוסקבה לטיסת לילה התצא ב-01:30 של יום 6.

יום
6

תל אביב -מוסקבה

נחיתה בתל אביב.

יום
7

סנט פטסבורג-הרמיטאז'-פושקין

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום בביקור במוזיאון ההרמיטאז‘ בו אוסף של כ- 3 מיליון יצירות אמנות ביניהן עבודותיהם של ליאונרדו דה וינצ‘י, רפאל, ואן גוך, אימפרסיוניסטים צרפתיים רבים ועוד. נבקר גם באולמותיו המפוארים של ארמון החורף שנבנה באמצע המאה ה-18 בסגנון הבארוק הרוסי ונתפעל מיופיים והדרם. בצהרים נצא אל פושקין, עיר הקיט האהובה על בני האצולה. נבקר בארמון הצארית יקטרינה, שנבנה בסגנון הבארוק הייחודי וידוע בזכות חדר הענבר. נשמע הסברים על תקופת פועלה ושלטונה של יקטרינה. נחזור לסנט פטסבורג לארוחת ערב ולינה. בתום הביקור, באם יותיר הזמן, יינתן זמן חופשי לטיול במרכז העיר.

יום
8

סנט פטסבורג-תל אביב

ארוחת בוקר מוקדמת (ארוזה) ונתארגן ליציאה חזרה לארץ בהתאם לשעת הטיסה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים