פרטי הטיול

מוסקבה וסנט פטסבורג

מוסקבה וסנט פטסבורג

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • הופעת פולקלור
  • מצודת פטר ופול
  • מוזיאון ההרמיטאז'
  • בית הכנסת המרכזי
  • פושקין
  • ארמון יקטרינה
  • הכיכר האדומה
  • כנסיית הגואל
  • מוזיאון הנשקייה המפורסם
8
ימים
יום
1

תל אביב-מוסקבה-סיור בעיר

ניפגש בנתב"ג ונא בטיסה ישירה למוסקבה. עם הגעתנו נצא לסיור היכרות ראשוני בעיר שהפכה לבירת הנסיכויות הרוסיות במאה ה- 14 ושוכנת על גדות נהר מוסקבה. נבקר בכיכר האדומה, נצפה על חומות הקרמלין וכנסיית ”וסילי הקדוש“, נצפה על המאוזוליאום בו טמון לנין, נחלוף על פני תיאטרון הבולשוי ועל פני בניין הק.ג.ב בכיכר סולביאנקה וכן על פני ”הבית הלבן“, בו התחולל ניסיון ההפיכה הכושל נגד בוריס ילצין. במידה ויתאפשר ע“י גבאי המקום, נבקר בבית הכנסת הקוראלי שבתקופתה החשוכה של רוסיה הסובייטית שמר על הגחלת היהודית, הלאומית והדתית ונשמע הסבר על חיי היהודים במקום. *ככל שיותיר הזמן נבקר בקניון גום העצום. בתום הסיור העברה למלון לארוחת ערב ולינה. *למעוניינים תינתן אפשרות להצטרף לסיור לילי בתוספת תשלום

יום
2

מוסקבה-קרמלין-מוזיאון הנשק-טריאטקוב

לאחר ארוחת הבוקר נסייר במתחם הקרמלין, מרכזה השלטוני ועד למהפכה גם מרכזה הדתי של רוסיה. נבקר בכיכר הקתדרלות, נראה את הפעמון שלא צלצל ואת התותח שלא ירה ואת בנייני וארמונות הממשל. לאחר מכן נבקר במוזיאון הנשק המפורסם המכיל את אוצרות ארמון הצארים ביניהם עבודות מפורסמות של פאברז‘ה. משם נמשיך לגלריית טריאטקוב המרתקת שמציגה יצירות שונות של אומנים רוסיים רבים. בהמשך היום נשוטט במדרחוב ארבאט התוסס, בו מוצגות עבודות של אומנים מקומיים. בתום הסיור חזרה למלון לארוחת ערב ולינה בשעות הערב המאוחרות נצא למופע פולקלור.

יום
3

מוסקבה-נובודוביצ'י-פארק הנצחון

בבוקר ניסע לבקר בפנתיאון הקבורה של חשובי האומה הרוסית הגדולה הצמוד למנזר נובודייביצ‘י. נבקר בין היתר בקבריהם של שלייאפין, כרושצ‘וב, ראיסה גורבצ‘וב, אנטון צ‘כוב, לוויטן, אשתו של סטלין שהתאבדה, הפרימה בלרינה גאלינה אולאנובה ועוד... נתרשם מאמנות בתי הקברות הרוסית המלווים בקולות קרב. נמשיך ל“פארק הניצחון“ ב"הר ההשתחוות“ - אתר הנצחה לניצחון, ולמחיר המלחמה, העקובה מדם, נגד הפולש הנאצי. משם ניסע לסיור בתחנות המטרו המפוארות המעוצבות בסגנון ייחודי. נמשיך לשייט בנהר מוסקבה ובאם הזמן יותיר נבקר במרכז הקניות אפרופיסקי. בתום הסיור חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
4

סנט פטסבורג-מצודת פטר ופול-סיור לילי

נצא בטיסת בוקר מוקדמת אל העיר סנט – פטרסבורג, לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר, ניסע אל מצודת פטר ופול אשר נבנתה על אי בסמוך לנהר הנייבה ושימשה ככלא לאסירים פוליטיים, זהו גם מקום קבורתם של כל הצארים הרוסים, החופים לרגלי המצודה הם מהמפורסמים ביותר בעיר. יינתן זמן חופשי לארוחת צהרים (לא כלולה). בתום הסיור ניסע לארוחת ערב במלון. לאחר התארגנות קלה , נצא בשעות הערב המאוחרות לסיור פנורמי לילי. בתום הסיור העברה למלון ללינה

יום
5

סנט פטסבורג-סיור בעיר-ארמון יוספוב

בבוקר נצא לסיור הכרות בעיר שנבנתה כפרי חזונו של פטר הגדול, על מנת לשמש כבירתה הקוסמופוליטית של האימפריה הרוסית. נסייר בשדרה המרכזית, נייבסקי פרוספקט, נתרשם מהכיכרות, המצודות, הקתדרלות והארמונות. נראה את שער הימייה, קתדרלת קאזן, ארמון החורף הניצב בין נהר הנייבה וכיכר הארמון. נצפה בפסלו של פטר הגדול-“פרש הנחושת“, אניית המלחמה ”אורורה“ ועל כנסיית ”התחייה“ המדהימה. נראה את קתדרלת סנט. אייזיק, אחת מהקתדרלות המפוארות ברוסיה ונתרשם מהאנדרטה של ניקולאי הראשון הניצבת בכיכר ממול. לא נחמיץ ביקור בארמון יוסופוב כולל חדרי רצח רספוטין. בתום הסיור חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
6

סנט פטסבורג-פטרהוף-שייט על הנייבה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל גני פטרהוף, נראה את ארמון הקיץ המפואר של פטר הגדול ונטייל בגנים בין פינות החמד למזרקות והפסלים. לאחר ארוחת צהרים, נמשיך לטייל לאורך התעלות וכיכר התאטראות. ביקור בשוק סנייה ובבית הכנסת ספרא. נערוך שייט על הנייבה, בתום השייט חזרה למלון לארוחת ערב ולינה. *למעוניינים תינתן אפשרות לצאת למופע בלט בתוספת תשלום.

יום
7

סנט פטסבורג-הרמיטאז'-פושקין

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום בביקור במוזיאון ההרמיטאז‘ בו אוסף של כ- 3 מיליון יצירות אמנות ביניהן עבודותיהם של ליאונרדו דה וינצ‘י, רפאל, ואן גוך, אימפרסיוניסטים צרפתיים רבים ועוד. נבקר גם באולמותיו המפוארים של ארמון החורף שנבנה באמצע המאה ה-18 בסגנון הבארוק הרוסי ונתפעל מיופיים והדרם. בצהרים נצא אל פושקין, עיר הקיט האהובה על בני האצולה. נבקר בארמון הצארית יקטרינה, שנבנה בסגנון הבארוק הייחודי וידוע בזכות חדר הענבר. נשמע הסברים על תקופת פועלה ושלטונה של יקטרינה. נחזור לסנט פטסבורג לארוחת ערב ולינה. בתום הביקור, באם יותיר הזמן, יינתן זמן חופשי לטיול במרכז העיר.

יום
8

סנט פטסבורג-תל אביב

ארוחת בוקר מוקדמת (ארוזה) ונתארגן ליציאה חזרה לארץ בהתאם לשעת הטיסה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים