פרטי הטיול
הכוכב האדריאטי

הכוכב האדריאטי

סלובניה, אוסטריה, קרואטיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • מריבור – הרובע היהודי והעיר העתיקה.

 • פטוי – הטירה המרשימה.

 • לובליאנה – סיור ערב (כלול במחיר).

 • בלד – המצודה.

 • קניון וינטגאר – טיול רגלי באתר הטבע.

 • בוהין – עלייה ברכבל לפסגת הר ווגל.

 • לובליאנה - הקתדראלה, כיכר פרשרן, הגשר המשולש.

 • שקופיה לוקה – סיור ברחוב מימי הביניים ותצפית מהמצודה.

 • קרופה – מוזיאון הנפחים.

 • פוסטוינה - מערות הנטיפים.

 • חצי האי איסטריה – פיראן, פורטורוז'.

 • הרי האלפים – טרויזיו.

 • דרום אוסטריה – טיול לולדן וקלגנפורט.

 • פליטויצה – הפארק הלאומי.

 • זאגרב – סיור בעיר.

 • קומרובץ – המוזיאון הפתוח.

8
ימים
יום
1

תל אביב – לובליאנה

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת אחה"צ ללובליאנה, בירת סלובניה. נחיתה והסעה למלון לארוחת ערב בופה ולינה.

יום
2

מריבור, פטוי

נצא ליום טיול בסלובניה אותו נתחיל בפנינה הסלובנית והעיר השנייה בגודלה במדינה, מריבור השוכנת על גדות נהר דראווה ובירת חבל ארץ עשיר בגידולי גפנים. נמשיך לפטוי, עיירה ציורית מימי הביניים שהיטיבה לשמר את מרכזה העתיק. נבקר בטירה המרשימה ונטייל במרכזה העתיק. חזרה למלון וארוחת ערב מזנון חופשי. בערב – נצא לסיור ערב בלובליאנה להיכרות ראשונה (כלול במחיר).

יום
3

בלד, וינטגאר, בוהין

ניסע לבלד, עיירת נופש שהתפתחה על שפת אגם בלד מאז המאה ה-19. נבקר במצודה מהמאה ה-11, השוכנת על צוק גבוה ממנו תצפית נופים נפלאה על אגם בלד וסביבתו ונמשיך לקניון וינטגאר הצר ושופע המים ונטייל רגלית על גשרי העץ מעל הנהר. בהמשך נעשה דרכנו לאגם בוהין, השוכן בפארק הלאומי טריגלאב בלב הטירול הסלובני ובאזור האלפים היוליים. נעפיל ברכבל לפסגת הר ווגל (מותנה במזג האוויר), ממנו נשקיף על עמק אגם בוהין ופסגת הטריגלאב הגבוה באלפים היוליים. חזרה למלון וארוחת ערב מזנון חופשי.

יום
4

לובליאנה, שקופיה לוקה, קרופה

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור בלובליאנה, בו נראה את הגשר המשולש, הקתדראלה, כיכר פרשרן, בית העירייה ועוד. בתום הסיור ניסע לשקופיה לוקה, עיירה עתיקה, ציורית ומקסימה ששמרה על צביונה מימי הביניים ומהווה את אחת משלוש הערים העתיקות השמורות של סלובניה. נעלה למצודה לתצפיות נוף על העיר ונמשיך לקרופה, כפר קטנטן שכולו מעין מוזיאון ששימש כישוב נפחים החל מימי הביניים. נבקר במוזיאון הנפחים, בו נתרשם מהמוצגים השונים ומהתצוגה של חיי הנפחים. חזרה למלון וארוחת ערב מזנון חופשי.

יום
5

פוסטוינה, פיראן, פורטורוז'

הבוקר נעשה דרכנו לביקור במערות הנטיפים של פוסטוינה, שם קרוניות יובילו אותנו אל תוך המערות, אשר בהיווצרותן יצרו נוף קרסטי מופלא של זקיפים ונטיפים מרהיבים. בהמשך נגיע לתצפית על טירת פרדיימה, הבנויה מעל מערת נטיפים על צוק הר. אחה"צ – נמשיך לטיול בצפונו של חצי האי איסטריה. נבקר בפיראן העתיקה, המשמרת בצורה נפלאה את המראה והאווירה האיטלקית של ימי הביניים. נבקר גם בפורטורוז', המכונה "נמל הוורדים", עיר קיט ונופש השוכנת לחוף הים האדריאטי. נבקר בטיילת ובמרינה ולעת ערב נחזור למלון לארוחת ערב מזנון חופשי.

יום
6

טרויזיו, ולדן וקלגנפורט

הבוקר פנינו מועדות לנופי הרי האלפים היוליים הסלובניים והאיטלקיים. נבקר בטרויזיו ונהנה משוק העור בעיר. נמשיך לטיול מיוחד לאזור האגמים במחוז קארינתיה שבדרום אוסטריה, כולל ביקורים בולדן, עיירת הנופש המפורסמת והאקסקלוסיבית ובקלגנפורט. לקראת ערב חזרה למלון וארוחת ערב מזנון חופשי.

יום
7

הפארק הלאומי פליטויצה, זאגרב

הבוקר פנינו מועדות לפארק הלאומי פליטויצה. נטייל בין האגמים במפלסים השונים, בנוף הירוק של יער העד בו שוכנת שמורת הטבע ונהנה מהצמחייה העשירה, כרי הדשא ועוד. בתום הביקור בפארק ניסע לזאגרב, בירת קרואטיה. ארוחת ערב ולאחריה נצא לסיור לילי בעיר המוארת.

יום
8

זאגרב, קומרובץ, לובליאנה – תל אביב

נצא לסיור בוקר בזאגרב, כולל העיר העליונה והתחתונה. נראה את מגדל לוטרשצ'אק, את שער האבן המהווה שריד מרשים לביצוריה של העיר מהמאה ה-13, את כנסיית מרקוס הקדוש עם הציורים שנשתמרו, הקתדראלה ובית העלמין הייחודי מירוגוי. בתום הסיור נמשיך לביקור בקומרובץ, כפר מסורתי בצפון קרואטיה ומקום הולדתו של טיטו, נשיאה של יוגוסלביה לשעבר. נבקר במוזיאון הפתוח בו תצוגת בתים מסורתיים מהמאות ה-19 ו-20. בהמשך נעשה דרכנו לנמל התעופה של לובליאנה, לטיסת הערב שתחזירנו ארצה לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים