פרטי הטיול
קפיצה קטנה לוינה

קפיצה קטנה לוינה

אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ארמון הופבורג

  • ארמון שיברון

  • בית העירייה

  • שוק נאש

5
ימים
יום
1

תל אביב, וינה

מנמל התעופה ע"ש בן גוריון נמריא לוינה, בירת אוסטריה, הממוקמת על נהר הדנובה. לאחר הנחיתה, אם יתאפשר, נערוך סיור היכרות עם העיר ולאחריו נסע אל מלוננו.

יום
2

וינה

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור בעיר, נראה את בניין הפרלמנט המרשים, כנסיית סטפן הגותית, כנסיית קרל הבארוקית, בית האופרה, כיכר מריה תרזה הקיסרית האוסטרית הנערצת , בית העירייה וארמון הופבורג אשר שימש כבית מגוריהם הרשמי של הקיסרים ההבסבורגים. נמשיך ונראה את גני ארמון בלוודר המרשימים, נראה את בתי המגורים, שהפכו ליצירת אומנות צבעונית ומעוררת של האמן האוסטרי "הונדרטווסר". אחה"צ נשוטט להנאתנו במדרחוב המדהים. בערב יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום) לארוחת ערב בכפר היין הציורי גרינצינג.

יום
3

וינה (יערות וינה, אגם סיגרוטה, באדן)

יום חופשי בוינה – לטיולים, ביקורים, קניות או שלווה באחד מעשרות הפארקים הנהדרים בעיר. המעוניינים יוכלו לצאת לטיול (בתשלום) ביערות וינה. נעצור באגם סיגרוטה (SEEGROTTE), אחד מאתרי הטבע המרשימים ביותר בעולם. נשוט באגם התת-קרקעי הגדול ביותר באירופה - חוויה אדירה! נמשיך לבאדן – עיר נופש וספא באוסטריה ובירת מחוז באדן, השוכנת על נהר שווכט. נטייל במרכז העיר ועוד יוותר לנו זמן חופשי לשבת באחד מבתי הקפה הציורים במדרחוב. בתום הסיור נחזור לוינה.

יום
4

וינה (מלק, עמק הווכאו, דירנשטיין, קרמס)

יום חופשי בוינה – המעוניינים יוכלו לצאת לטיול (בתשלום) לאורך נהר הדנובה, בעמק הווכאו. ניסע לביקור בעיירה מלק, השוכנת לחופו של נהר הדנובה. נמשיך בנסיעה בעמק הווכאו בנוף עוצר נשימה, דרך עיירות עתיקות טבולות בכרמים ובהרים לעברו השני של נהר הדנובה, עד לכפר דירנשטיין הבנוי על הר וסביבו חומה עתיקה. נראה את בית העירייה הבנוי בסגנון גותי, הכנסייה המפוארת והארמון ששימש לריצ'רד לב הארי כבית כלא. נמשיך לביקור בקרמס, המכונה הפנינה של העמק, עיירה על גדות נהר הדנובה. נסייר בחלקה העתיק ונטייל לאורך סמטאות מרוצפות אבן, חנויות ובתים עתיקים והיסטוריים, לא נחמיץ את המרכז העתיק הנראה כלקוח מסיפורי האגדות. בתום יום הביקורים המהנה, נחזור למלוננו בוינה.

וינה , תל אביב
יום
5

וינה , תל אביב

יום אחרון בבירת אוסטריה, לקניות וסידורים אחרונים (פינוי החדרים בצהרים). לקראת ערב, בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לנמל התעופה ונטוס הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים