פרטי הטיול
מערב גאורגיה

מערב גאורגיה

גאורגיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • באטומי

  • מצודת גוניו

  • השמורה הפרה – היסטורית של סאטאפליה

  • קניון דאדיאני

  • אגם אינגורי

  • ארוחת ערב בבית מקומי

5
ימים
יום
1

תל אביב – בטומי

טיסה לבטומי, "פנינת הקווקז", ששוכנת במערב גאורגיה, לחופיו של הים השחור. עם ההגעה נסייר מעט באוטובוס ונצפה במקומות אשר נבקר בהם במהלך הימים הקרובים , בתום הסיור העברה לבית המלון, בבטומי

יום
2

מפל מקחוצטי -בטומי - מצודת גוניו - ארוחת ערב בבית מקומי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה דרומה אל עבר מפלי מקחוצטי היפים, נסייר רגלית בשמורת הטבע היפה ונראה את המפל הנמצא בליבו של השמורה. בתום הסיור בשמורה נחזור לבטומי ונקדיש את המשך הסיור להכרות מעמיקה עם בטומי היפהפייה, עיר האצולה של סוף המאה ה 19, אליה נהרו שועי ורוזני היבשת, מכל רחבי אירופה. נסייר במרכז העיר, שנחצה שתי וערב על ידי טיילות מוריקות, מזרקות נאות, מבנים עתיקים, שווקים צבעוניים וקו חוף כחול ואין סופי. נמשיך אל מצודת גוניו העתיקה, אבן דרך הסטורית ומרשימה, מהתקופה ההלנו-רומית. בערב נצא לארוחת ערב בבית מקומי שם נתארח על פי מיטב המסורת הגאורגית ונתקבל בריקודים מקומיים.

יום
3

קוטאיסי , השמורה הפרה – היסטורית של סאטאפליה

יום טיול אל קוטאיסי וסביבותיה. קוטאיסי, העיר השנייה בגודלה בגאורגיה, הייתה מרכזה המפואר של הקהילה היהודית הגדולה ביותר במדינה. נבקר ברובע היהודי, נתרשם מבית הכנסת הדו-קומתי, שמהווה דוגמא ייחודית של ארכיטקטורה יהודית, ונמשיך אל ה"אקדמיה" של גלאטי, מכלול חשוב של מנזרים וכנסיות ובהם גם קברו של המלך דויד "הבנאי" ,הנחשב לאחד מאבותיה המייסדים של ממלכת גיאורגיה בימי הביניים. בחלקו השני של היום ניסע אל השמורה הפרה-הסטורית של סאטאפליה, בה נתגלו מאות עקבות של דינוזאורים שחיו במקום לפני למעלה ממאה מיליון שנה. נבקר באחת ממערות הנטיפים היפהפיות שחצובות בין הרי הקארסט של הרכס הסאטאפילי, ובתום הסיור, נשוב בנסיעה חזרה לבאטומי.

יום
4

זוגדידי, קניון דאדיאני, אגם אינגורי

יום טיול אל חבל קולכיס, ארץ גיזת הזהב המיתולוגית, בה הכירו יאסון והארגונאוטים, את הנסיכה מדיאה. נבקר בארמון-מוזיאון של זוגדידי, הנטוע סביב גנים מוריקים, ונחשב לאחד היפים והמרשימים בכל הקווקז. בארמון יש אוספים מרתקים, וביניהם, בין היתר, "מסכת המוות" המקורית של נפוליאון בונאפרטה. נמשיך לאגם אנגורי היפהפה, שער הכניסה של הקווקז הגבוה, בו גם נוכל להתרשם מהסכר ההידרו אלקטרי אדיר הממדים, שנמצא במקום.

יום
5

באטומי – ת"א

תם טיולנו הקסום בשעות הבוקר. במידה והזמן יאפשר, נותיר זמן חופשי לקניות אחרונות לפני הטיסה. לקראת שעות הצהרים ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים