פרטי הטיול
הערים הקסומות

הערים הקסומות

צ'כיה, גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • סיור בדרזדן

  • צ'ק פוינט צ'רלי

  • בניין הרייכסטאג

  • המוזיאון היהודי בברלין

  • וילה ואנזה

  • גשר קארל

  • עיירת המרפא קרלובי וארי

7
ימים
יום
1

ת"א – פראג

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לפראג בירתה של צ'כיה. את היום נקדיש לפראג - בירתה של צ'כיה, הבנויה על גדותיו של נהר הוולטאווה, היא אחת מהערים היפות באירופה. נתחיל את סיורנו ברובע היהודי של פראג שם נראה את בית הכנסת ואת ביתו של הגולם מפראג. לאחר מכן נמשיך בסיור ונלך לאורך גשר קארל המעוטר פסלים רבים. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר. בתום הסיור ניסע לבית המלון בפראג.

יום
2

פראג – קרלובי וארי

לאחר ארוחת הבוקר נצא מערבה אל עיירת המרפא המפורסמת בעולם - "קרלובי וארי" (קרלסבאד), שבמערב בוהמייה. העיר נקראת ע''ש קארל הרביעי שגילה את המעיינות במאה ה- 14. קיסרים, מלכים ואנשי החברה הגבוהה היו מבלים בעיירה, ביניהם גם יהודים אמידים מאירופה. נשוטט לאורך המדרחוב המרכזי, בקולונדות המלכותיות בסגנונות הקלאסי והבארוק. בתום הסיור נחזור למלוננו

יום
3

פראג – דרזדן - ברלין

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בבירת חבל סקסוניה – דרזדן. העיר אשר נהרסה לחלוטין במלחמת העולם, שופצה לאורך השנים וכיום היא משמרת את הפאר הגרמני מתקופת הבארוק. נסייר בעיר ונתרשם מהארכיטקטורה המדהימה של העיר. נראה את בית האופרה היפה, נסייר ברובע העתיק של העיר. נראה את כנסיית "גבירתנו" וכמובן שנעצור לתצפית מרהיבה על נהר האלבה. נמשיך את היום וניסע לברלין שם נלון.

יום
4

ברלין – מזרח ומערב

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בסיור בעברה של העיר ברלין- חומת ברלין, אשר חצתה את העיר לאורך השנים וסימלה יותר מכל את ההתפלגות של הגוש הקומוניסטי מהמערב. נתחיל מביקור בנקודת המעבר "צ'ק פוינט צ'רלי" – תחנת הגבול המפורסמת בין ברלין המזרחית והמערבית. נלך לאורך השרידים מהחומה שעדיין עומדים על תילם. נמשיך לתצפית על בניין הרייכסטאג, בית הפרלמנט הגרמני. נבקר בכיכר אלכסנדר, נראה את האוניברסיטה של ברלין ואת מגדל הטלוויזיה. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
5

ברלין היהודית

את היום נקדיש לעברה היהודי של ברלין. נתחיל את היום ברציף 17 שם נראה את האנדרטה לזכר השואה. נמשיך לביקור ברובע היהודי של העיר. נראה את בית הכנסת החדש. נבקר במוזיאון היהודי המספר על הקהילה הגדולה אשר חיה בברלין. נבקר בבית הקברות היהודי. בחלקו השני של היום נבקר "בוילה ואנזה" השוכנת על גדות אגם שליו. בוילה זו התקיימה "וועידת ואנזה" שם החליטו הנאצים על "הפתרון הסופי" בתום היום נחזור למלוננו בברלין.

יום
6

ברלין – פוטסדאם

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בעיר העתיקה פוטסדאם בירתה של ברנדנבורג. נסייר בעיר הזכורה בתודעתנו בזכות "וועידת פוטסדאם" שהתקיימה בעיר בתום מלחמת העולם השניה. נמשיך לארמון סאנסוסי אשר נבנה על ידי פרדריך הגדול. נבקר בגני הארמון ונתרשם מהפאר הרב. לאחר מכן נראה את ארמון סיסילנהוף וגנו בו נערכה "ועידת פוטסדאם". נחזור לברלין נראה את האצטדיון האולמפי של ברלין. נבקר בשדרת הקו – דאם הססגונית נותיר מעט זמן חופשי בקניון הגדול שלאחריו נחזור למלוננו.

יום
7

ברלין – לייפציג - פראג

לאחר אורחת הבוקר נצא לסיור בעיר לייפציג. בדרכנו לעיר נעצור לביקור בעיר לותרשטאדט וויטנברג, עירו של מרטין לותר של מייסד התנועה הפרוטסטנטית אשר יצאה כנגד ראשי הכנסייה הקתולית. נסייר בעיר נראה את כיכר העיר ואת הכנסיות המרכזיות של העיר.בהמשך ימנו ניסע לעירו של סבאסטיאן באך מהמלחינים הידועים של גרמניה. נסייר בעיר נראה את תחנת הרכבת העתיקה, בית העירייה, נלך לאורך כיכר השוק נמשיך את נסיעתנו ונגיע לפראג בירתה של צ'כיה. לינה באזור. בהתאם לשעות הטיסה נצא אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים