פרטי הטיול

מיני ברצלונה וקוסטה ברווה

מיני ברצלונה וקוסטה ברווה

ספרד, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • סגראדה פאמיליה
  • פארק גואל
  • הרובע הגותי
  • מונטסרט
  • הלס רמבלס
6
ימים
יום
1

תל אביב - ברצלונה

בשעות הבוקר נטוס לברצלונה. עם ההגעה נערוך סיור פנורמי בברצלונה, בירת חבל קאטלוניה ומהערים התוססות של אירופה. עיקר הקסם של העיר נובע מהארכיטקטורה המודרניסטית הייחודית לה וכל מבקר בעיר לא יכול להחמיץ את נוכחותה הבולטת. יותר מכל מזוהה העיר עם האדריכל-האמן הגאון אנטוניו גאודי שחי, יצר ונפטר בברצלונה. בתום הסיור העברה למלוננו.

יום
2

ברצלונה

בסיור מודרך בברצלונה נכיר את אתריה המרכזיים. נעלה אל ה"מונט ז'ואיק" - הר היהודים לתצפית יפה על העיר. נראה את הכפר האולימפי ואת כנסיית "סגרדה פמיליה" - המשפחה הקדושה, אשר בנייתה החלה בשנת 1882 והופסקה בשל מותו הפתאומי של גאודי ב-1926 בתאונה. נבקר בפארק גואל עם המבנים המיוחדים– אשר נראה כאילו נלקח מתוך סיפורי אגדות. נבקר ברובע הגותי עמוס הסמטאות, המבנים הגותיים והקתדרלה המדהימה. נסיים בשדרת הראמבלס – הרחוב המפורסם והמתוייר ביותר בברצלונה לאורכו דוכנים, חנויות, מופעי רחוב, בתי קפה ומסעדות לרוב. נשוב למלוננו. בערב יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום) לסיור לילי בברצלונה.

יום
3

חירונה - פיגראס

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול בחירונה ופיגראס. נחל את יומנו בנסיעה לחלק הצפון מזרחי של קטלוניה ונגיע לעיר אלף הכיבושים – חירונה, למסע במנהרת הזמן, להתחקות אחר עקבותיה של הקהילה היהודית, אשר חיה ופעלה במשך 600 שנים והיתה הלב הפועם של העם היהודי בגולה. נתחיל את סיורנו בעיר העתיקה ברחוב פורסה , לביקור במוזיאון היהודי ע"ש רבי יצחק שגיא נהור, אשר הקים את מרכז הקבלה הראשון בספרד. נתרשם ונתרגש מהממצאים והיופי של המקום. מחירונה נמשיך בנסיעה לעיר פיגראס, עיר הולדתו של סלוואדור דאלי - האמן הסוריאליסטי המפורסם אשר נולד בעיר. נבקר במוזיאון דאלי השוכן במבנה מעניין. המבנה משנת 1850 עלה באש בעת מלחמת האזרחים, ושופץ לאחריה על מנת להכשירו כמוזיאון. במקום אוסף נרחב של יצירות העוקב אחר הקריירה האמנותית של "מלך הסוריאליזם" על פני תקופותיה השונות. נשוב למלוננו ללינה.

יום
4

קוסטה בראווה/טוסה דל מר

היום נערוך טיול לאורך החוף של קוסטה בראווה – רצועת החוף המשתרעת לאורך כ-150 ק"מ. פירוש השם קוסטה בראווה הוא "החוף הפראי" על שם הסלעים והדרכים המפותלות שעל קו החוף. שלוחות הרי הפירנאים מגיעות עד לקו המים ולשונות ים כחולות חודרות לתוך היבשה. בין המפרצים הזעירים ממוקמים כפרי דייגים. בזכות המים הצלולים, האווירה המיוחדת והמזג הספרדי זכתה רצועת החוף הזו לפופולאריות רבה.

יום
5

צרפת, קויור "החוף הפראי" - אמפוריה בראווה

יום חופשי. היום יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום) ליום טיול בקויור – אחד המקומות היפים ביותר בדרום צרפת, עיירה עם מבצר עתיק, מוקפת סירות ים וצוקים. המפרצונים הציוריים והמים המפתים להפליא, בגוונים שונים של כחול, יוצרים אוירה ייחודית. בתום הביקור נמשיך לאמפוריה בראווה, "ונציה של ספרד", עיירת הנופש המשמשת את עשירי ספרד. נראה את בתי הנופש הבנויים של איים ונצא לשייט בין התעלות של העיר מדהים ביופיו ונתרשם מצורת חיים ראוותנית ושונה.

יום
6

מונטסרט – ברצלונה - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במונטסרט, מנזר ענק המתנשא מעל צוקים תלולים. זהו המרכז הדתי והתרבותי החשוב ביותר בקטלוניה ואחד המנזרים הבנדיקטיים החשובים בעולם. במקום נמצא פסל המדונה השחורה, פטרוניתה של קטלוניה. ככל שיותיר לנו הזמן, נוכל ליהנות מזמן חופשי בברצלונה עד ההעברה לשדה"ת ולטיסתנו חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים