פרטי הטיול
קטלוניה המשפחתית

קטלוניה המשפחתית

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • השוק הססגוני "לה בוקריה"

  • קאמפ נואו

  • העיר העתיקה של ג'ירונה והמוזיאון היהודי

  • מוזיאון סלבאדור דאלי בפיגראס

  • כנסיית ה"מדונה השחורה" במונסרט

7
ימים
יום
1

תל אביב – ברצלונה

נמריא בטיסת בוקר לברצלונה. לאחר הנחיתה סיור במהלכו נבקר בפלאסה אספניה ונמשיך לתצפית ממונטז'ואיק (הר היהודים), שם נראה את האצטדיון האולימפי. נמשיך לפסאו דה גרסיה ונטייל לאורך שדרות הרמבלאס עד לאזור הנמל ופלאסה קולון, שם נראה את פסלו של כריסטופר קולומבוס. בתום הסיור ניסע למלון באזור ברצלונה.

יום
2

ברצלונה

סיור בוקר מודרך. נבקר בפואבלו אספניול, בו נראה תצוגת מבנים המייצגים את מחוזותיה המגוונים של ספרד. נגיע לפלאסה קטלוניה, ניסע לאורך השדרה האלגנטית פסאו דה גרסיה ונעצור להתרשמות מכנסיית המשפחה הקדושה – לה סגרדה פמיליה. הלאה לביקור בפארק גואל, בו פסלי קרמיקה, אבן, מוזאיקה וברזל – יצירתו של גאודי.

יום
3

ברצלונה

בוקר חופשי. אחה"צ - נבקר בקאמפ נואו - אצטדיון הכדורגל של קבוצת בארסה, כולל ביקור במוזיאון הקבוצה. בערב - נצא ליהנות מהמזרקות המוסיקליות והמוארות (כפוף להארת המזרקות).

יום
4

ג'ירונה, פיגראס, קוסטה ברווה

ניסע לג'ירונה – עירו של הרמב"ן ונטייל בעיר כולל ביקור במוזיאון היהודי. נמשיך לפיגראס ונבקר במוזיאון הגדול ביותר ליצירותיו של האומן המפורסם סלבאדור דאלי. בהמשך מועדות פנינו לקוסטה ברווה ולאמפוריה ברווה – "ונציה של ספרד". עשרות תעלות ימיות מעשה ידי אדם, בשילוב מרינות, וילות, יאכטות ומראות מדהימים. נערוך שייט בתעלות המים החוצות את העיירה ובערב נחזור למלון.

יום
5

פארק פורט אבנטורה

יום גדוש בחוויות והרפתקאות בפארק השעשועים והאטרקציות "פורט אבנטורה". נבקר ב"מדינות" האטרקציה סין, מקסיקו, פולינזיה האקזוטית והמערב הפרוע. נדהר ברכבות הרים, נגלוש במפלי מים, נערוך שייט "אודיסיאה בים" ונצפה במופעים קצרים.

יום
6

ברצלונה

את הבוקר נוכל לנצל לביקורים נוספים בלוויית מלווה הקבוצה ובתחבורה ציבורית. לאחר מכן המעוניינים יוכלו להצטרף לטיול לקוסטה דוראדה ול"טורס", אחד מיקבי היין הגדולים בספרד. נצפה בסרטון, ניסע ברכבת מיוחדת בין הכרמים ודרך היקב, ובעזרת חזיון אורקולי נבין את תהליך יצור היין לסוגיו השונים כמו גם נקנח בטעימות יין.

יום
7

מונסראט, ברצלונה – תל אביב

בוקר אחרון ופנוי לסיום הביקורים ואולי גם הקניות. פינוי חדרים בשעות הצהריים ונסיעה למונסראט, רכס ההרים "המשונן", שם נמצאת הכנסייה ובה פסל ה"מדונה השחורה", שהינה הפטרונית של ההר. בערב - ניסע לנמל התעופה של ברצלונה לטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים