פרטי הטיול

לימונצ'לו איטלקי

לימונצ'לו איטלקי

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • מופע פולקלור כולל מוסיקת הטרנטלה בסורנטו
  • סיור מודרך בעתיקות העיר פומפיי
  • תצפיות נוף בהר הוזוב
7
ימים
יום
1

תל אביב – רומא, פומפיי

מנמל התעופה ע"ש בן-גוריון נמריא בטיסת בוקר של אל על לרומא. עם הנחיתה ניסע דרומה למחוז קמפניה ונגיע לפומפיי, שכוסתה באפר וולקני בעקבות התפרצות הווזוב בשנת 79 לספירה, אירוע שגרם לשימור מבני הציבור, הבתים הפרטיים וגם בני אדם. האתר מהווה דוגמא נפלאה לדרך החיים באותה עת. קירות מעוטרים, מבני ציבור ביניהם גם בית בושת, וכל זאת על רקע הר הווזוב הניצב מנגד. נערוך סיור מודרך מקיף ונמשיך למלון באזור נאפולי או סורנטו. ארוחת ערב.

יום
2

קפרי, סורנטו

ניסע לנמל ונפליג ל"אי החלומות" - קפרי. מהמרינה הגדולה ניסע לעיירה אנאקפרי, נערוך תצפיות נוף מהמרפסת ליד וילה סן מיקלה, ביתו של הרופא השבדי שחי במקום וכתב את ספרו האוטוביוגרפי "מגילת סן מיקלה". בהמשך נעפיל ברכבל כסאות לפסגתו של הר השמש (מונטה סולריו), נקודת תצפית על הנוף הייחודי של קפרי. לאחר ארוחת צהריים ניסע לביקור בעיירה קפרי ובגני וילה אוגוסטוס. אחה"צ - נשוט חזרה לסורנטו. נבקר בפיאצה טאסו ההומה והתוססת, בסמטאות הציוריות ובין שפע חנויות הלימונצ'לו, בתי הקפה והמסעדות השונות. חזרה למלון בשעות הערב.

יום
3

דרך אמלפי - פוזיטאנו, אמלפי, ראוולו

יום טיול בדרך שהוגדרה כיפה ביותר באיטליה – דרך אמלפי (קוסטיירה אמלפיטנה). ניסע בדרך הנופים, נעצור לתצפית על פוזיטאנו, הבנויה על מצוק היורד לים ובתיה צבועים בצבעי פסטל. נמשיך לאמלפי, הגדולה מבין עיירות החוף בה נבקר בכיכר הדואומו. נסיים את היום בראוולו, המוקפת כרמים ונבקר בווילה רופולו, המוזכרת בספרו המפורסם של ג'ובאני בוקאצ'ו, "דקמרון". לאחר שנהנה מהנופים המרשימים הנשקפים מן הווילה אל חוף אמלפי נחזור למלון וארוחת ערב.

יום
4

נאפולי, מונטה קסינו

ניסע לנאפולי ונערוך סיור במהלכו נבקר בשכונת ספאקה בנאפולי העתיקה, בפיאצה פלבישיטו - כיכר העם, בגלריית אומברטו הראשון, נראה את ארמון המלך, בית האופרה, מצודת קסטל נואבו הצופה אל הים ועוד. בתום הסיור נמשיך למונטה קסינו, עיר עתיקה אשר נוסדה ע"י הוולשים וסמוך לה שוכן מנזר של הבנדיקטים, שהיה יעד מבוצר של הגרמנים בתקופת מלחמת העולם השנייה. ארוחת ערב.

יום
5

הפארק הלאומי אברוצו, רומא

פנינו מועדות הבוקר לפארק הלאומי אברוצו, השופע פסגות נישאות, עמקים נסתרים ויערות עבותים. נגיע לסולמונה, נטייל בפיאצה גריבאלדי ולאורך בתי הקפה והחנויות מלאות הצבע מפרחי ה"קונפטי" - סוכריות שקדים מצופות שוקולד. נמשיך בנופי האזור הקסומים דרך הקניון הצר – ערוץ סג'יטאריו ונערוך סיור קרוניות מיוחד למפלי המים. נמשיך לעיירה מתקופת ימי הביניים המקסימה והשמורה סקאנו ולקראת ערב נגיע לרומא. ארוחת ערב. בערב – אפשרות להצטרף לסיור ערב מקיף בעיר המוארת, כולל פונטנה די טרבי (מזרקת המשאלות), המדרגות הספרדיות ופיאצה נבונה.

יום
6

רומא

כיכרותיה ורחובותיה של רומא יהיו ממוקדי הסיור של הבוקר. נבקר בכנסיית סנט פיטר בכבלים, בה נראה את פסל משה של מיכאלאנג'לו. נראה את הקולוסיאום ואת הפורום הרומי על מכלול שרידיו, כולל שער טיטוס. בדרך הפורומים האימפריאליים נגיע לכיכר ונציה שם נראה את ה"ויטוריאנו" – האנדרטה לזכרו של ויטוריו עמנואל ה-2, מלכה הראשון של איטליה. בהמשך ניכנס לביקור בבזיליקה המופלאה והגדולה ביותר בעולם – הבזיליקה ע"ש סאן פייטרו במדינת הותיקן, בה נתפעל מהעושר וההדר שבה כמו גם מיצירותיהם של גדולי אומני הרנסנס ובהם פסל "הפייטה" של מיכאלאנג'לו. ארוחת ערב.

יום
7

טיבולי, קסטלי רומני, רומא – תל אביב

ניסע לטיבולי, שם נבקר בגנים המפורסמים ביותר באיטליה. במתחם של וילה ד'אסטה, ארמון המעוטר בציורי קיר, אך האטרקציה העיקרית הינם הגנים ומזרקות המים, שהוכרו כאתר מורשת עולמי של אונסק"ו. נתרשם מכ-500 מקווי מים מעוצבים – בריכות, מפלים ובעיקר מזרקות, המעוטרות בדרקונים, אלים, חיות ופסלים מרחבי רומא. אחה"צ – ניסע לביקור בקסטלי רומני, אזור אגמים שנוצרו בלועות הרי געש, בו שוכנות כ-15 עיירות קטנות וקסומות. נבקר בנמי הקסומה ובקסטל גנדולפו, שם נמצא מעון הקיץ של האפיפיור. בערב – הסעה לנמל התעופה של רומא, לטיסת הלילה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים