פרטי הטיול
לימונצ'לו איטלקי

לימונצ'לו איטלקי

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מופע פולקלור כולל מוסיקת הטרנטלה בסורנטו

  • סיור מודרך בעתיקות העיר פומפיי

  • תצפיות נוף בהר הוזוב

8
ימים
יום
1

תל אביב – נאפולי

מנמל התעופה ע"ש בן-גוריון נמריא לנאפולי, בירת מחוז קמפניה בדרום איטליה. לאחר הנחיתה נצא לסיור במהלכו נבקר בשכונת ספאקה נאפולי העתיקה, בפיאצה פלבישיטו - כיכר העם, בגלריית אומברטו הראשון, נראה את ארמון המלך, בית האופרה, מצודת קסטל נואבו הצופה אל הים ועוד. לעת ערב נגיע למלון באזור וארוחת ערב.

יום
2

קפרי, סורנטו

ניסע לנמל ונפליג ל"אי החלומות" - קפרי. מהמרינה הגדולה ניסע לעיירה אנאקפרי, נערוך תצפיות נוף מהמרפסת ליד וילה סן מיקלה, ביתו של הרופא השבדי שחי במקום וכתב את ספרו האוטוביוגרפי "מגילת סן מיקלה". בהמשך נעפיל ברכבל כסאות לפסגתו של הר השמש (מונטה סולריו), נקודת תצפית על הנוף הייחודי של קפרי. לאחר ארוחת צהריים ניסע לביקור בעיירה קפרי ובגני וילה אוגוסטוס. אחה"צ - נשוט לעיירת הנופש הרומנטית והמפורסמת, סורנטו. נבקר בפיאצה טאסו ההומה והתוססת ונסייר בסמטאות הציוריות. ניהנה מהאווירה ומהנוף הנשקף - נוף מפרץ נאפולי והר הגעש וזוב, ובזמן החופשי נוכל לשתות את הלימונצ'לו המפורסם של האזור. חזרה למלון.

יום
3

דרך אמלפי - פוזיטאנו, אמלפי, ראוולו

נצא ליום טיול בדרך אמלפי (קוסטיירה אמלפיטנה), הנחשבת לאחת הדרכים היפות בעולם. נתפעל מהנופים עוצרי הנשימה ונעצור לתצפית על הכפר הציורי פוזיטאנו, שבתיו בצבעי פסטל נאחזים במדרונות התלולים היורדים אל הים. נמשיך לביקור בעיירה אמלפי, הגדולה מבין עיירות החוף. נתרשם מחזית הדואומו המרשימה, ונשוטט בסמטאות העיירה שהייתה פעם בירת רפובליקה עצמאית ומעצמה ימית. נסיים את היום בראוולו, "עיירת מוסיקה" הממוקמת בפסגת הר עם נוף מהמם. העיירה ידועה בקשר שלה לריצ'רד וגנר והיא יעד למוזיקאים, אמנים, יוצרים ועשירי עולם בעבר ובהווה. ניהנה מהנוף, נבקר בוילה רופולו - בית עשירים החל מהמאה ה 13, המוזכרת בספרו המפורסם של ג'ובאני בוקאצ'יו "דקמרון", נשאף אויר פסגות ויהיה גם זמן לכוס קפה או משקה. חזרה למלון וארוחת ערב.

יום
4

פומפיי, מונטה קסינו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בפומפיי, שכוסתה באפר וולקני בעקבות התפרצות הוזוב בשנת 79 לספירה, אירוע שגרם לשימור מבני הציבור, הבתים הפרטיים וגם בני אדם. האתר מהווה דוגמא נפלאה לדרך החיים באותה עת. נראה את התיאטרון העתיק, את הוילות של עשירי העיר, את הקירות המעוטרים, את מבני הציבור וביניהם גם בית בושת, וכל זאת על רקע הר הווזוב הניצב מנגד. נמשיך למונטה קסינו, עיר עתיקה אשר נוסדה ע"י הוולשים ונבקר במנזר הבנדיקטי, שהיה יעד מבוצר של הגרמנים בתקופת מלחמת העולם השנייה. ארוחת ערב.

יום
5

הפארק הלאומי אברוצו, רומא

לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו לפארק הלאומי אברוצו, השופע פסגות נישאות ויערות עבותים. נגיע לסולמונה, נטייל בפיאצה גריבאלדי ולאורך בתי הקפה והחנויות מלאות הצבע מפרחי ה"קונפטי" - סוכריות שקדים מצופות שוקולד. נמשיך בנופי האזור הקסומים דרך הקניון הצר – ערוץ סג'יטאריו ונערוך סיור קרוניות מיוחד למפלי המים. נמשיך לעיירה המקסימה והשמורה מתקופת ימי הביניים סקאנו ולקראת ערב נגיע לרומא. ארוחת ערב. בערב – אפשרות (בתשלום) להצטרף לסיור ערב מקיף בעיר המוארת, כולל פונטנה די טרבי (מזרקת המשאלות), המדרגות הספרדיות ופיאצה נבונה.

יום
6

רומא, טיבולי

כיכרותיה ורחובותיה של רומא יהיו ממוקדי הסיור של הבוקר. נבקר בכנסיית סנט פיטר בכבלים, בה נראה את פסל משה של מיכאלאנג'לו. נראה את הקולוסיאום ואת הפורום הרומי על מכלול שרידיו, כולל שער טיטוס. בדרך הפורומים האימפריאליים נגיע לכיכר ונציה שם נראה את ה"ויטוריאנו" – האנדרטה לזכרו של ויטוריו עמנואל ה-2, מלכה הראשון של איטליה. בהמשך ניכנס לביקור בבזיליקה המופלאה והגדולה ביותר בעולם – הבזיליקה ע"ש סאן פייטרו במדינת הותיקן, בה נתפעל מהעושר וההדר שבה כמו גם מיצירותיהם של גדולי אומני הרנסנס ובהם פסל "הפייטה" של מיכאלאנג'לו. אחה"צ – ניסע לטיבולי, שם נבקר בגנים המפורסמים ביותר באיטליה. במתחם של וילה ד'אסטה, ארמון המעוטר בציורי קיר, אך האטרקציה העיקרית הינם הגנים ומזרקות המים, שהוכרו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נתרשם מכ-500 מקווי מים מעוצבים – בריכות, מפלים ובעיקר מזרקות, המעוטרות בדרקונים, אלים, חיות ופסלים מרחבי רומא. בהמשך מצפה לנו ארוחת ערב איטלקית אופיינית, כולל שתייה ויין מלווה בערב שירים איטלקיים.

יום
7

קסטלי רומני, נאפולי

עם בוקר ניסע לביקור בקסטלי רומני, אזור אגמים שנוצרו בלועות הרי געש, בו שוכנות כ-15 עיירות קטנות וקסומות. נבקר בנמי הקסומה ובקסטל גנדולפו, שם נמצא מעון הקיץ של האפיפיור. נמשיך דרומה עד שנגיע ללינה באזור נאפולי וארוחת ערב.

נאפולי – תל אביב
יום
8

נאפולי – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לנמל התעופה של נאפולי ונטוס חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים