פרטי הטיול

בלה איטליה

בלה איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • פיאצה ברה, תצפית על הארנה והמרפסת של יוליה בורונה
  • סיור כולל שייט בואפורטו בונציה
  • תצפית על המגדל הנטוי, הדואומו והבפטיסטריום בפיזה
  • כיכר מיכאלאנג'לו, כיכר הדואומו, כיכר הסיניוריהו הפונטה וקיו בפירנצה
  • הבזיליקה ע"ש סאן פייטרו במדינת הואתיקן
  • פסל משה של מיכאלאנג'לו, הפורום הרומי ושער טיטוס ברומא
8
ימים
יום
1

תל אביב – רומא, קסטלי רומני

מנמל התעופה ע"ש בן-גוריון נמריא בטיסת בוקר של אל על לרומא. עם הנחיתה ניסע לביקורים בקסטלי רומני, אזור אגמים שנוצרו בלועות הרי געש, בו שוכנות כ-15 עיירות קטנות וקסומות. נבקר בנמי הנפלאה ובקסטל גנדולפו, שם שוכן מעון הקיץ של האפיפיור. בתום הביקורים נגיע למלון. בערב – אפשרות להצטרף לסיור ערב מקיף בעיר המוארת, כולל פונטנה די טרבי (מזרקת המשאלות), המדרגות הספרדיות ופיאצה נבונה.

יום
2

רומא, טיבולי

כיכרותיה ורחובותיה של רומא יהיו ממוקדי הסיור של הבוקר. נבקר בכנסיית סנט פיטר בכבלים, בה נראה את פסל משה של מיכאלאנג'לו. נראה את הקולוסאום ואת הפורום הרומי על מכלול שרידיו, כולל שער טיטוס. בדרך הפורומים האימפריאליים נגיע לכיכר ונציה שם נראה את ה"ויטוריאנו" – האנדרטה לזכרו של ויטוריו עמנואל ה-2, מלכה הראשון של איטליה. בהמשך ניכנס לביקור בבזיליקה המופלאה והגדולה ביותר בעולם – הבזיליקה ע"ש סאן פייטרו במדינת הותיקן, בה נתפעל מהעושר וההדר שבה כמו גם מיצירותיהם של גדולי אומני הרנסנס ובהם פסל "הפייטה" של מיכאלאנג'לו. חזרה למלון. אחה"צ – למעוניינים אפשרות לנסוע לטיבולי, שם נבקר בגנים המפורסמים ביותר באיטליה. במתחם של וילה ד'אסטה, ארמון המעוטר בציורי קיר, אך האטרקציה העיקרית הינם הגנים ומזרקות המים, שהוכרו כאתר מורשת עולמי של אונסק"ו. נתרשם מכ-500 מקווי מים מעוצבים – בריכות, מפלים ובעיקר מזרקות, המעוטרות בדרקונים, אלים, חיות ופסלים מרחבי רומא.

יום
3

רומא, קפרי

יום פנוי ואפשרות להצטרף ליום טיול כולל שייט לאחד מאיי הנופש המפורסמים באיטליה – קפרי. נחלוף על פני מונטה קסינו ונגיע לנאפולי. נפליג לאי קפרי ומהמרינה הגדולה בקפרי ניסע לעיירה אנאקפרי. נערוך תצפיות נוף מהמרפסת ליד וילה סן מיקלה, ביתו של הרופא השבדי שחי במקום וכתב את ספרו האוטוביוגרפי, "מגילת סן מיקלה". בהמשך נעפיל ברכבל כסאות לפסגתו של הר השמש (מונטה סולריו), נקודת תצפית על הנוף הייחודי של קפרי. אחה"צ - נשוט לנאפולי ונחזור למלון ברומא.

יום
4

סאן ג'מיניאנו, טוסקנה

ניפרד מרומא וניסע צפונה באוטוסטראדת דל סול לחבל טוסקנה. בנופי אזור חבל היין, המשופעים בכרמי הגפנים וידועים ביצור היינות המפורסמים נגיע לביקור בסאן ג'מיניאנו, עיירה בה התחרו ביניהם האצילים מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ביתו. מספר מגדלים נותרו על כנם עד היום הזה והם מהווים תפאורה יוצאת דופן. נסיים את היום במלון באזור טוסקנה. בערב – אפשרות להצטרף לסיור לילי בפירנצה המוארת והמרשימה.

יום
5

פירנצה, פיזה

פנינו מועדות לפירנצה, עיר הולדת הרנסאנס ובירת טוסקנה. מיכאלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, בוטיצ'לי, דונאטלו, ג'יוטו, משפחת המדיצ'י ועוד - אלו רק חלק מהאישים והאומנים הדגולים הקשורים לפירנצה ולטוסקנה. נתחיל בתצפית יפהפייה על העיר מכיכר מיכאלאנג'לו. נמשיך לכיכר הדואומו ונתבונן בשערים המזרחיים של כנסיית הטבילה, המציגים תמונות מהתנ"ך ואשר מיכאלאנג'לו העניק להם את השם "שערי גן העדן של גיברטי". הלאה לכיכר הסיניוריה המהווה מעין מוזיאון פסלים פתוח ונסיים בפונטה וקיו – הגשר העתיק על נהר הארנו. אחה"צ – ניסע לפיזה, לתצפית על המגדל הנטוי המפורסם כמו גם על הדואומו וכנסיית הטבילה (הבפטיסטריום). חזרה למלון.

יום
6

סירמיונה ושייט בסירות מרוץ (בלעדי לרימון וכלול במחיר), ורונה

מחבל טוסקנה פנינו מועדות צפונה למחוז ונטו, בדרכנו לאגם גארדה, באזור האגמים שבצפון איטליה. נבקר בסירמיונה, השוכנת על אי ומוקפת חומה, בה נראה את המבצר, מבנים בעלי אופי ארכיטקטוני מיוחד ונופי האגם הסובב אותנו. המעוניינים יוכלו לערוך שייט באגם. להנאתנו אף נערוך שייט מיוחד באגם בסירות מרוץ. נמשיך לביקור בורונה הקסומה, עירם של רומיאו ויוליה. נערוך סיור רגלי אותו נתחיל בפיאצה ברה, בה נראה את הארנה - אמפיתיאטרון רומי מהמפורסמים בעולם. נמשיך לחצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת המפורסמת בה המתינה לאהובה רומיאו. לינה באזור ונטו.

יום
7

ונציה, שייט בסירה פרטית (כלול במחיר)

עם בוקר ניסע לונציה ההיסטורית. נערוך שייט בסירה פרטית ונתחיל בסיור רגלי שיביאנו אל הגטו היהודי העתיק, גשר הריאלטו וכיכר סאן מרקו בה נראה את מגדל הפעמונים, הבזיליקה ע"ש סאן מרקו, ארמון הדודג'ים, גשר האנחות המפורסם וכמובן אלפי היונים שבכיכר. בהמשך ניתן לשוט בגונדולות בתעלותיה של "עיר המים". בערב – חזרה למלון.

יום
8

לאגו מג'יורה, סטרזה (בלעדי לרימון וכלול במחיר), מילנו

ניסע מערבה ללאגו (אגם) מג'יורה המקסים ולעיירת הנופש סטרזה. למעוניינים אפשרות לערוך שייט לאיזולה בלה (האי היפה) ולבקר בארמון בורומיאו, על גניו היפהפיים והססגוניים. נמשיך למילנו, בה נערוך סיור היכרות. נבקר בין היתר בגלריית ויטוריו עמנואל השני ונתרשם מבנין תיאטרון לה סקאלה. בערב - ניסע לנמל התעופה של מילנו, לטיסת הלילה של אל על חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים