מלונות ספא: מלון ספא  במבצעים מפתיעים עכשיו בבליק
פתח חיפוש מתקדם
הירשם לקבלת
מבצעי הרגע האחרון במייל
יש למלא שם פרטי
יש למלא שם משפחה
כתובת אימייל לא תקינה
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו,
אנא נסה שנית

חבילות ספא בארץ ובעולם

אם אנחנו מתכוונים להתפנק ביום הולדת או ביום נישואין, נזמין חבילת טיפולים בספא. חבילה כזאת תכלול לרוב שילוב של שני טיפולים בביקור אחד בספא, שימשך כמה שעות. אוהבים מושבעים של פינוקים אשר מעוניינים בשילוב הטיפולים והאווירה של ספא במסגרת חופשה, יזמינו חבילות ספא בארץ ובעולם. חבילות אלה מוצעות לאחרונה לאור הביקוש ההולך וגדל לסוג זה של נופש.

מה כוללות חבילות ספא

בואו נבחן את חבילות הספא המוצעות היום בישראל. מלונות בוטיק קטנים וייחודיים מציעים חבילות מסוג זה שכוללות לינה, ארוחות גורמה ומגוון טיפולי ספא, שביניהם ניתן למצוא גם טיפולי יופי וטיפולי ניקוי למיניהם. אם תחשקו בחופשת ספא באחד ממרכזי הספא הפועלים מחוץ לישראל, חבילת ספא תכלול גם את כרטיסי הטיסה. במקרה זה, לפעמים יהיה גם צורך ברכב מושכר על מנת להגיע לאחוזת הבריאות שממוקמת ביער קסום, בהרים מושלגים או באזורים הכפריים. במסגרת חבילות אלה תוכלו ליהנות מרשימה ארוכה של טיפולים ייחודיים ומאווירת פאר שיהיה קשה להשוות לסגנונות נופש המוכרים לנו.

יעדים אטרקטיביים

מרבית חבילות ספא בארץ מציעות את מלונות הבוטיק ואת מרכזי הספא בצפון הארץ אבל יש גם כמה באזור המרכז ואפילו בדרך לאילת. הבחירה תהיה בין מלונות קונספט לבין אחוזות ספא אינטימיות שכוללות כמה חדרים בודדים. היעדים הפופולאריים לחופשות ספא בחו"ל הם אלפים, אזור האגמים באיטליה, חופיה של ספרד וכמובן גם יוון וקפריסין. גם בשוויץ וגרמניה הם יעדים נהדרים לחופשת ספא, אך סגנון הנופש כאן יהיה שונה במקצת. יעדים אלה מומלצים במיוחד לאוהבי החופשות החורפיות ולמי שמחפש את המלונות האקזוטיים מבחינת העיצוב וכאלה שסביבם רק יער מושלג.

למי מיועדות חבילות ספא

חבילות ספא לא יתאימו לכל אחד, בין השאר בשל עלותן הגבוהה לעומת שאר חבילות הנופש. חבילות אלה נועדו למביני עניין שכבר חוו חופשה או שתיים. נופשים שמעריכים גורמה ופאר ומוכנים לשלם עליו, ייהנו מחופשות ספא וכמוהם גם מי ששואף לחופשת "בטן גב" משודרגת. מלונות ומרכזי ספא שמציעים חבילות נופש ספא, דואגים לכל צרכי הנופשים ולכן חופשות אלה יתאימו במיוחד למי שיוצא לחופשה כדי לא לצאת במהלכה מהמלון ולו פעם אחת.