עבור לעמוד הצעות לפולין »

ורשה פולין

דילים לורשה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

חבילות נופש לורשה – ליהנות מחופשה בפולין

העיר הגדולה בפולין, הלו היא בירתה – ורשה, מהווה מוקד אטרקטיבי לתיירות בינלאומית. בשנים האחרונות הייתה עליה מאסיבית בכמות התיירים, דבר שהוביל לעלייה בכמות ספקי שירותי התיירות בעיר, ועלייה ברמת האטרקציות. במקביל לשיפור בתנאים והאפשרויות העומדות בפני התייר המבקר בעיר, החלה מגמה של עלייה במחירים, כמו שקורה בכל מדינה בשוק החופשי בה רמת הביקוש עולה על ההיצע. אז איך מתגברים על המכשול וזוכים ליהנות מחופשה במחירים הוגנים באחת הערים המרתקות באירופה?

חבילות נופש חוסכות לכם כסף!

עם חבילות נופש לורשה אתם יכולים להגיע לעיר המבוקשת הזו בנחת, בידיעה שאתם שומרים על רמת הוצאות סבירה ונהנים בלי לחץ. בחבילת נופש אתם מקבלים את מיטב האטרקציות התיירותיות ונהנים ממחיר של רכישה מרוכזת. חבילות הנופש האטרקטיביות בשוק מציעות לכם את מיטב האטרקציות של ורשה בעטיפה מסודרת ונוחה. החבילות נבנו במחשבה תחילה על-ידי מדריכים אשר מתמחים בורשה, אנשים שנושמים את העיר ואף מכירים את פולין כולה. עם הכוונה של בעלי-מדריכים בעלי ניסיון עשיר, אתם יכולים לטייל ברוגע תוך ידיעה שקטה שהמראות שאתם הולכים לראות ולחוות זה הדבר העיקרי והאיכותי ביותר, הטופ של הטופ. ומה שלא ברשימה? ככל הנראה אפשר להשאיר מאחור מבלי לפגוע באיכות הביקור. כך לא רק חסכתם כסף, אלא חסכתם זמן חופשה יקר וזכיתם בטיול לא לחוץ ומלא חיפושים, אלא זורם ומלא בהנאה ובחדוות הגילוי התיירותי.

אז מה תוכלו לראות בורשה?

כמו ערים גדולות אחרות באירופה ברוכת המשקעים, גם ורשה צמחה לה על גדותיו של נהר, במקרה זה מדובר בנהר הוויסלה. העיר שמוכרת לכל-כך לישראלים, בעיקר בקונוטציות פחות חיוביות, מונה כיום קרוב לשני מליון איש, ובעלת היסטוריה עשירה ומגוונת. העיר מציעה לתושביה ולמבקריה חיי תרבות עשירים עד מאוד, עם תיאטראות רבים, בית אופרה, תזמורת פילהרמונית משובחת, ושלל מוזיאונים מסוגים שונים, מהמוזיאון לאומנות עכשווית, דרך המוזיאון להיסטוריה של יהודי פולין ועד מוזיאון הקומוניזם (שהרי פולין כולה וורשה בתוכה הייתה תחת שלטון קומוניסטי בעבר).התחבורה בתוך העיר נוחה למדי, עם מערכת אוטובוסים מסועפת שחוצה את העיר לכל כיוון, ושירות של אוטובוס-לילה (מסומן באות N) שיוצאים כל חצי שעה. במקביל לרשת האוטובוסים ישנה גם חשמלית שנוסעת בעיר, ולרשותכם גם מערכת רכבות פנים-ארצית וחוץ-ארצית שמהווה שער לכל אירופה.