עבור לעמוד הצעות לאיטליה »

טוסקנה איטליה

דילים לטוסקנה
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

טוסקנה, איטליה

טוסקנה למעשה היא מחוז הממוקם במרכזה של איטליה, הנחשב לאחד המחוזות הרומנטיים והיפים ביותר באיטליה. טוסקנה בעיניי רבים היא נחשבת כאיטליה המזוקקת. מה שמייחד אותה הוא המגוון הרחב של הנופים המצויים בחובה: מנופים הררים באזור הצפוני, דרך אזור סיינה המישורי, הגבעות, אתרי הסקי והרי האלפים הטוסקניים.

פירנצה היא המקור של תקופת הרנסאנס באירופה, ולכן באתרים רבים בה תמצאו חפצי אמנות עתיקים ומרשימים. בנוסף, השפה האיטלקית המודרנית המדוברת כיום באיטליה - התפתחה מהניב אשר דובר בפירנצה - בירת מחוז טוסקנה.

אטרקציות מרכזיות:
פיאצה דל קמפו - כיכר גדולה ומרכזית הנמצאת בנפת סיינה, אשר נסללה בשנת 1349 בלבנים אדומות בדוגמת אידרה של דג. הכיכר מהווה את מוקד החיים הציבורי של העיר. ה"פאליו" - מרוץ הסוסים המפורסם נערך סביב כיכר זו.
פיזה - את המגדל הנטוי כולם מכירים. הוא מהווה כאחת מהאטרקציות התיירותיות והמוכרות ביותר באיטליה, בשל הייחוד שלו וצורתו הנוטה אשר אינה שגרתית. כבר בעת בנייתו, המגדל החל ליטות, ורק לאחר 200 שנים הושלמה בנייתו.

סן ג'מינייאנו - מרכז היסטורי ועיירה עתיקה עם מבנים מימי הביניים, המוקפת חומה ובצידה ניצבת מצודת "לה ריקה". כבר מרחוק תוכלו לראות את המבחנים הגבוהים הרבים הממלאים אותה, הסיבה היא שבעבר - משפחות בנו את בתיהם לגובה - כסמל לכוח ומעמד. העיירה מהווה מרכז תיירותי עם היצע מאכלים, מלונות, מסעדות ומדרחוב קניות בו תוכלו למצוא יינות, כלי קרמיקה ותיקים בעבודת יד.

מסעדות ואוכל מקומי - טוסקנה, ואיטליה בכלל, היא מעצמת המזון החלבי. בטוסקנה תמצאו מגוון של מסעדות ומאכלים, תוצרת מקומית כגון פיצריות משפחתיות, גלידריות חלביות, פסטות משובחות מקומיות, וכן מסעדות משובחות עם תפריט גורמה וכוכבי מישלן. בנוסף למאכלים, חובבי היינות ימצאו מגוון יינות מקומיים מעולים אשר משווקים בכל איטליה ובעולם בכלל.

חיי לילה בטוסקנה: רבים בעולם טוענים כי האיטלקים מאוד דומים לישראלים, בעיקר מבחינת המנטליות. כמו הישראלים, גם האיטלקים אוהבים לחגוג - חיי הלילה בטוסקנה מאפשרים זאת: פאבים, ברים ומועדונים עם סגנונות מוזיקה שונים פתוחים לרשותכם בערים הגדולות- פירנצה, סיינה, פיזה, לוקה, ליבורנו ועוד, ישמחו לחגוג עמכם במהלך חופשתכם בשעות הלילה.בליק תיירות מאחלת חופשה נעימה בטוסקנה!