עבור לעמוד הצעות לארצות הברית »

לאס וגאס ארצות הברית

דילים ללאס וגאס
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

חבילות נופש ללאס וגאס

לאס וגאס, היושבת בנבאדה שבארצות הברית קוראת לתיירים ישראלים לבוא בשעריה וליהנות ממה שעד לא מזמן היה רק חלום שלקוח מסרט הוליוודי. בין אם לירח הדבש או לחופשות רומנטיות חלומיות, ואפילו לחופשות משפחתיות רגועות, לאס וגאס מאפשרת כיום לכל אחד ואחת למצוא את האטרקציות הנכונות להם, ואטרקציות זה השם השני של העיר. לאס וגאס מציעה כל-כך הרבה שלרוב אי-אפשר לעכל את כולה בביקור אחד, בטח שלא קצר. היתרון הוא שלא צריך באמת לעכל את כולה, שכן טיול מוצלח בלאס-וגאס הוא חוויה מסעירה לכל החושים, והניסיון או הרצון לכבוש את העיר הוא אולי פנטזיה יפה, אך מציאותית יש שם פשוט יותר ממה שאפשר לעכל. העיר העשירה עד מאוד במוקדים מרהיבים השכילה למנף כל פיסה של שטח בנוי לטובת עיצוב עם מחשבה תחילה שהרעיון הוא אחד – ראווה. הכול בנוי תחת קו המחשבה הברור – לגרום לכם להתרגש, להתלהב, ולהתרוצץ בעיניים נוצצות כמו ילדים לאורך הסטריפ המפורסם.

מלונות הקונספט של ווגאס

הסטריפ של ווגאס הינו מסלול מרהיב של מלונות קונספט שמציעים לקהל המבקרים חוויות יוצאות דופן. מלון ונציה המרכזי לדוגמא, מציע שיט גונדולות עם מוסיקה איטלקית ואווירה של וונציה, בתעלות שנבנו במיוחד ממש כמו בצפון איטליה. האווירה מקושטת בפסלים קלאסיים, מזרקות ומסעדות גורמה, ממש כמו באיטליה הקלאסית.מופע המזרקות בעל השם העולמי מציג במלון הבלאג'יו, נקודה ייחודית על המפה של לאס ווגאס, שכן הוא כיכב בלא מעט סרטים, על מזרקותיו המרהיבות עם מופע האור והמים המשולב.

מופעים בלאס ווגאס

חבילות נופש ללאס וגאס פותחות בפני התייר את השער לעולם מופלא של אטרקציות ייחודיות ועוזרות לנו לא ללכת לאיבוד יותר מדי בעיר המפתה. המחירים הזולים, אותם אפשר להשיג רק בזכות החבילות, מאפשרות לנו לבלות יותר זמן איכות בקזינו, למשל, עם יותר כסף בכיס ופחות דאגה. באותה ההזדמנות, שווה כבר לתפוס מופע או שניים מהמופעים המפורסמים שווגאס מציעה. אחד הדברים בהם העיר ידועה הוא שלהופיע בעיר מהווה פסגה בקריירה של אמנים רבים. הזוהר הרב, הפרסום והכסף הגדול, כל אלו מושכים אמנים ברמה הגבוהה בעולם להגיע להפקות ענק ייחודיות לעיר. "קרקס השמש", מופע עוצר נשימה לכל הפחות, מופיע בעיר דרך קבע. ה"בלו מן גרופ" גם הם מופיעים בעיר, במקביל למופעי קברט ארוטיים למבוגרים בלבד. גם מוסיקה לא חסרה בעיר הקסומה, עם אפשרות לפגוש במובילי הסצנה בכל אחד מהז'אנרים המוכרים. לסיכום, החוויה של לאס-וגאס היא מהחוויות שמומלץ לעבור, להתמסר אליה עד הסוף ולצאת מחויכים מהצד השני.