עבור לעמוד הצעות לתאילנד »

בנגקוק תאילנד

דילים לבנגקוק
הרכב
חדר
בחר
בחר
בחר
* המחיר לתינוק יוצג בדף ההזמנה

חבילות נופש לבנגקוק

בנגקוק הידועה בשם "עיר המלאכים", היא עיר הבירה הידועה של תאילנד, היא אחת הערים המתויירות ביותר בעולם. בנקוק נמצאת על גדול הנהר צ'או פארה והמראות הקסומים שבה שווים את ליבם של כל המטיילים בה. כבירת תאילנד, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא נודעת בזכות המקדשים העתיקים שבה, חופי הים מהמדהימים ביותר בעולם, ושלל אינסופי של אטרקציות לטיול ולבילוי. לכן, אם חשקה נפשכם בטיול מדהים, וחוויה מיוחדת במינה, בנגקוק היא יעד מושלם עבורכם. מספר ימים קסומים בעיר אחת, יכול להצית בכם את התשוקה להמשיך ולטייל בתאילנד ולחזור אליה פעם אחר פעם.

המאפיינים של חבילות נופש לבנגקוק

בנגקוק כוללת בתוכה מגוון רחב מאוד של אפשרויות לטיול. תוכלו לראות בה מטיילים מכל רחבי העולם אשר באו להתרשם מהאטרקציות שיש לבירת סיאם העתיקה להציע ומבתי המלון המפוארים, ולצידם צעירים שעל גבם תרמילים והם בדרכם לטראקים או לטיולים אתגרים בתחומה. בנקוק כוללת הרבה יותר משווקים או קניונים מוזלים. אפשר לראות בה פארקים מוריקים, אתרים היסטוריים, ארמונות, מקדשים, מופעי תרבות, והרשימה עוד ארוכה. באותה מידה, ניתן לצאת ממנה לטיולים יומיים או לטיולים בני מספר ימים לאזורים מרתקים, כגון שבעת המפלים של קנצ'נבורי, השוק הצף, צ'אנג ראי ועוד.
חבילות נופש לבנגקוק, יתאימו למטיילים אשר מעוניינים לרכז את עיקר השהות שלהם בתאילנד סביב עיר הבירה שלה. חבילות הנופש יכללו לרוב מספר מרכיבים עיקריים: טיסה לשדה התעופה שבעיר וחזרה ממנו, השתכנות במלון בעיר, הסעות אליו ועוד. כמו כן, לעיתים ניתן להוסיף, תמורת תוספת תשלום, גם טיולים מאורגנים בעיר ובסמוך לה.

אז למי זה מתאים?

חבילות נופש לבנגקוק מתאימות למטיילים אשר מעוניינים להעביר חלק ניכר מהביקור שלהם בתאילנד, אך פחות בטיסות בין האיים, לפחות לא באופן עצמאי. בנוסף, קיימות גם חבילות אשר כוללות גם שהות באי אחד או יותר מלבד בנגקוק, לרוב למשך מספר ימים.
חבילות אלה יהיו מעט יקרות יותר, מטבע הדברים, אך יציעו פתרון מלא לכל המעוניינים לכלול, לפחות למשך מספר ימים, שהות בטן-גב מפנקת, לגימת קוקטיילים טעימים, אוכל אקזוטי או שכשוך במים בעלי גוון תכלת.
חבילות נופש לבנגקוק אידיאליות לאנשים אשר נוסעים לתאילנד לפרק זמן קצר יחסית (עד שבועיים), או כאלה שאינם מעוניינים "לאלתר" טיסות ומלונות על המקום. לכן, מבוגרים או זוגות בירח דבש, למשל, שרק רוצים לנוח ולטייל, הם שבוחרים לא פעם בחבילות הנופש המשתלמות האלה. וכמובן שהבחירה בחבילת נופש תהיה זולה בהפרש משמעותי מרכישת כרטיס הטיסה בנפרד מהזמנת המלון ושאר האטרקציות.