עבור לעמוד הצעות לארצות הברית »

לאס וגאס ארצות הברית

טיסות ללאס וגאס
הרכב:
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר
בחר

טיסות ללאס וגאס

נכון לכתיבת שורות אלו, טיסה ללאס וגאס אורכת קצת פחות מ17 שעות, ומתחלקת בין שני מטוסים ושלושה שדות תעופה. היציאה היא כמובן מנמל-התעופה בן-גוריון, וההגעה היא לשדה-התעופה מק'קארן, כשמונה קילומטרים ממרכז העיר המדברית, מרחק אותו עוברים לרוב עם מוניות או שירות שאטל מהמלון אליו אתם מגיעים. ישנן דרכים רבות נוספות להגיע ללאס-וגאס, אך ללא ספק הנוחה מביניהן הינה בטיסה, בעיקר בגלל המיקום המדברי והמרוחק של העיר, שאומנם הולכת וגדלה, אך עדיין נחשבת יעד מבודד למדי למבקרים. לאס-וגאס מפורסמת בעיקר בזכות היותה אטרקציה למהמרים, עם בתי קזינו רבים מספור, וה"סטריפ" המפורסם עם מלונותיו המפוארים, לתפוס מטוס ולעשות ביקור בוגאס זה אחד החלומות המתוקים של עשרות אלפי תיירים מכל העולם. העיר ערוכה היטב לקבל תיירים בינלאומיים, ומציעה כמויות אטרקציות בלתי נדלות. העיר מציעה בעצם מענה לכל תייר בכל גיל ובכל זמן, אך כמובן, אם אתם בעניין ההימורים, לא לשכוח שבארצות הברית ההימורים מותרים בגיל 21 ומעלה.

מתי לבקר – מחירים ונוחות

השאלה של מתי כדאי לבקר בלאס-וגאס יכולה להיענות מכל מיני כיוונים. מדובר, לא לשכוח, בעיר מדברית, מה שאומר שמבחינה אקלימית הקיץ חם מאוד, ומאוד דומה לקיץ הישראלי. את החום המדברי רוב הישראלים זכו להכיר בטיולים וביקורים שונים במדבר המקומי, וכדאי להיזכר בחוויה שלכם לפני שאתם בוחרים להגיע לווגאס בקיץ. מדובר לעיתים ביתרון, שכן רבים בוחרים להימנע מביקור קיצי בעיר, מה שהופך את החוויה למעט שונה מעונת הפיק, מה גם שדווקא לנו, לישראלים, יש את היכולת להתמודד יותר טוב עם החום השורר באזור. הלילות המדבריים יכולים להיות קרים עד מאוד, ובביקורים חורפיים יש לקחת זאת בחשבון.מחירי הטיסות ללאס וגאס משתנים גם הם עם חילופי העונות, ובהתאם לכך גם מחירי החדרים בבתי המלון ושאר האטרקציות שבאזור. מדובר בסופו של דבר באזור שיפה לעוד דברים פרט להימורים ובילויים סוערים, עם נופי מדבר מרהיבים במרחק נסיעה קצרה, עם השקט המדברי האינסופי ואפילו עם ההיסטוריה המרתקת של עיר שצמחה בישימון.

החיים מעניינים כמעט כמו בסרטים

קשה להאמין, אבל ביקור בלאס-וגאס יכול להעניק לכם חוויה בלתי נשכחת ממש כמו בסרט. כמות האפשרויות שם היא באמת אדירה, ולפעמים רק צריך לאמור כן להצעה הנכונה ולמצוא את עצמכם במסלול המהיר לריגושים יוצאי-דופן נוסח לאס וגאס.