עבור לעמוד הצעות למלטה »

מלטה מלטה

טיסות למלטה
הרכב
נוסעים:
בחר
בחר
בחר

טיסות למלטה – להגיע לחופשה באיים קסומים

מלטה היא מדינת איים קטנה השוכנת בים התיכון ומזמינה אליה מדי שנה אלפי מבקרים מכל העולם. גם מישראל ניתן להגיע למלטה בקלות, וטיסות ישירות למלטה יוצאות בתדירות גבוהה מנמל התעופה. אם הינכם מעוניינים לטוס למלטה למטרות טיול, עסקים או כל סיבה אחרת, הרי לפניכם כל המידע הנחוץ אודות טיסות למלטה.

כל מה שרציתם לדעת על טיסות למלטה

• המראה ונחיתה – הטיסות למלטה ממריאות מנמל התעופה בן גוריון ומגיעות ישירות לשדה התעופה של מלטה. למלטה יש שני נמלי תעופה : מלטה אינטרנשיונאל אירפורט הנמצא על אי מלטה, ונמל התעופה גוזו הליפורט אשר נמצא על האי גוזו. חברת התעופה של מלטה, אייר מלטה, מספקת טיסות ישירות למלטה מישראל, אולם ניתן להגיע למלטה גם עם חברות טיסה אחרות, המבצעות עצירה במלטה. בסמוך לנמלי התעופה תוכלו למצוא מוניות והסעות אוטובוסים המסיעות את התיירים לכל חלקי האי.• משך הטיסה מישראל למלטה – הטיסה למלטה היא טיסה קצרה וקלה יחסית. המרחק של מלטה מישראל הוא כאלפיים קילומטר ולכן הטיסה עצמה לוקחת כשעתיים, במידה ומדובר בטיסה ישירה ללא כל עצירה בדרך.• מחירי טיסות למלטה – המחירים של טיסות למלטה משתנים בהתאם לעונה של הטיסה, התאריכים המבוקשים, חברות התעופה השונות וכמובן גם התנאים המוצעים לכם בטיסה. בממוצע מחירי הטיסות מישראל למלטה נעים בין מאתיים דולר ל-700 דולר. בחודשי הקיץ המבוקשים יחסית מחירי הטיסות עולים ויכולים להגיע ל-800 דולר ואף יותר.

מתי מומלץ להמזין טיסה למלטה

• טיסות למלטה בקיץ – הזמן המומלץ ביותר להזמין טיסה למלטה הוא בהחלט הקיץ. חודשי הקיץ במלטה הם חמים אך גם יבשים ונעימים. הטמפרטורות נעות סביב 30 מעלות צלסיוס ומאפשרות תנאים מושלמים לטיולים בחוץ. מלבד מזג האוויד הנוח, קיץ הוא גם עונת החגיגות. בכל חודשי הקיץ תוכלו ליהנות מחגיגות שונות, תהלוכות רחוב, זיקוקים וירידי אוכל צבעוניים וססגוניים בכל כפר בו תטיילו. גם חודשי הסתיו ממשיכים להיות חמים ומזמינים אך הרבה פחות תוססים ומלאי חיים.• טיסות למלטה בחורף – גם חורף הוא זמן נהדר לבקר במלטה, למרות שהחופים מתרוקנים מאלפי התיירים שפוקדים אותם, הקרנבלים שוקטים והחגיגות שוככות, עדיין בהחלט יש מה לראות בה. גם מזג האוויר בחורף נשאר נוח ואפילו בחודש ינואר, החודש הקר ביותר בשנה הטמפרטורות לא יורדות מתחת ל-10מעלות.