טיסות Air Europa

בחר אחת מהאפשרויות:
בחר יעד
מתאריך
עד תאריך
הירשם לקבלת מבצעי
הרגע האחרון ישירות למייל שלך
שולח נתונים...
הפרטים נקלטו בהצלחה
הפרטים לא נקלטו, אנא נסה שנית

טיסות עם אייר אירופה , Air Europa

אייר אירופה היא חברת תעופה ספרדית הקשורה לקבוצת התיירות Globalia. בשנת 2014 השתמשו בשירותי החברה כ 9 מיליון נוסעים, מה שהופך אותה לחברת התעופה השניה בגודלה בספרד, הגדולה ביותר אחרי איבריה (IBERIA). איר אירופה חברה בברית חברות התעופה השנייה בגודלה בעולם הנקראת Skyteam.

אייר אירופה נוסדה בשנת 1986, כיום בראשותה 43 מטוסים מסוג באוינג 737-800 והיא מפעילה 3 טיסות שבועיות מנמל התעופה בן גוריון למדריד, בירת ספרד. בעונת הקיץ, אייר אירופה מפעילה גם טיסות לברצלונה ופלמה דה מיורקה המבוקשות על ידי הצרכן הישראלי.

אייר אירופה התחילה כחברת תעופה פרטית אשר הפעילה תחילה טיסות מקומיות, ולאחר מכן טיסות בין לאומיות - מה שגרם לשבירת המונופול של חברת התעופה הספרדית איבריה ועידוד התחרותיות של תחום הטיסות במשק.

כבודה : במחלקת תיירים ניתן לקחת מזוודה של עד 23 ק"ג ותיק יד של עד 10 ק"ג, ללא תוספת תשלום.

טיסות לדרום אמריקה עם אייר אירופה: החל מינואר 2015 חברת התעופה מפעילה טיסות לדרום אמריקה. הטיסות הן לא ישירות (קונקשן) עם עצירה של כשעתיים וחצי במדריד, בירת ספרד. בשלב זה אייר האירופה החלה להפעיל טיסות מישראל ליעדים הבאים : בואנוס איירס - ארגנטינה, לימה - פרו, מונטווידאו - אורגוואי ואף לסאו פאולו - ברזיל, אך החברה הצהירה כי בהמשך בכוונתה להפעיל טיסות ליעדים נוספים מבוקשים כמו מקסיקו, האיים הקריביים ויעדים נוספים בדרום אמריקה, מה שצפוי לעודד את התחרות ולהוריד את מחירי הטיסות ליעדים אלה.

שירותי החברה: הטיסות של אייר אירופה כוללות את מרב השירותים שאנו מכירים מהטיסות : ארוחה חמה, מגזינים, צ'ק אין מוקדם וכן אפשרות להזמנת מושבים בטרם הטיסה.

לסיכום, אייר אירופה היא חברת תעופה אשר אינה מתפשרת על השירות והבטיחות ועם זאת שומרת על מחירי טיסות הוגנים. מומלץ לבדוק מחירים של כרטיסי טיסה לספרד או לדרום אמריקה לפני שסוגרים בחברת תעופה אחרת. בליק מאחלת לכל לקוחותיה חופשה מוצלחת וטיסה נעימה עם Air Europa !