פרטי הטיול
חוצה אלפים

חוצה אלפים

אוסטריה, שוויץ, גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גג הזהב באינסברוק

  • זלצבורג עירו של מוצרט

  • קן הנשרים

  • טירת נוישוונשטיין

  • מוזיאון מרצדס

  • עיר המרחצאות באדן באדן

  • אגם טיטי

  • פסל האריה הגוסס בלוצרן

7
ימים
יום
1

תל אביב - ורונה - אינסברוק

מנמל התעופה ע“ש בן גוריון נמריא לורונה. עם ההגעה נצא לאינסברוק בירת חבל הטירול, הנמצאת בצומת דרכים מרכזי בליבה של אירופה. נתמקם במלון ולאחר מנוחה קצרה נסייר בעיר היפה והאלגנטית המוקפת הרים, נראה את הארמון הקיסרי וכמובן את המבנה המפורסם ”גג הזהב“ בעל רעפי הנחושת המוזהבים - סימלה של העיר. לינה במלון.

יום
2

אינסברוק – זלצבורג – אינסבורק

את היום נפתח בביקור בזלצבורג עיר הולדתו של מוצרט. נראה את בית מוצרט, נראה את הקתדראלה והארמון שבחזיתו מזרקת הסוסים המרשימה שבראשה טריטון שוטף פניו במי המזרקה, האוניברסיטה העתיקה, כיכר מוצרט, רחוב היהודים והמדרחוב המרכזי. לאחר הסיור נעפיל בדרך מדהימה ביופייה ל"קן הנשרים" אפוף המסתורין, בו נהג היטלר להתגורר ואשר ממנו נשקף מראה עוצר נשימה. נחזור למלוננו באזור אינסבורק.

יום
3

אינסברוק – טירת נוישוונשטיין - מוזיאון מרצדס

נצא לעבר העיירה פוסן (FUSSEN) לביקור בטירת החלומות נוישוונשטיין אשר הייתה מקור ההשראה לטירת היפהפייה הנרדמת בדיסנילנד. את הטירה בנה וולט דיסני לאחר ביקורו בבוואריה. הארמון, הבולט ביותר מבין 5 הארמונות של המלך הראוותני מהווה אתר תיירות פופולארי ועד היום ביקרו בו כ-50 מליון מבקרים! נמשיך לשטוטגרט לביקור במוזיאון מרצדס המפורסם בו נוכל להתרשם מדגמי המכוניות והמנועים. נתמקם במלוננו באזור היער השחור.

יום
4

באדן באדן - היידלברג

ניסע אל עיר המרחצאות באדן באדן, שמעיינותיה החמים נתגלו לראשונה ע“י הרומאים שהבינו את סגולות המרפא שלהם והקימו שם בעצם את הספא הראשון. נסייר בעיר המרחצאות היפה, נראה את הקזינו המפורסם הגדול והעתיק ביותר בגרמניה, את שדרת ליכשטנטלר והטיילת היפה. נמשיך אל היידלברג -עיר אוניברסיטאית עתיקה וידועה המקיימת אווירה תוססת וצעירה. נעלה לביקור בטירה העתיקה המשקיפה על העיר ועל נהר הנאקר נחזור למלוננו.

יום
5

אגם טיטי - פרייבורג

הבוקר נצא אל אגם טיטי המקסים, בו נמצאים הכפרים נאושטדת-טיטיזה ש“איחדו כוחות“ לאתר אחד. הרחוב הנמתח לאורך האגם, כל כולו מלא: בתי קפה, מסעדות, בתי מלון, חנויות והמוני תיירים הנופשים באתר תיירות פופולרי זה. נסיים בביקור בבירת היער השחור פרייבורג, שפירוש שמה ”העיר החופשית", הינו עדות לכך שהוקמה כאזור סחר חופשי. נטייל בעיר העתיקה וברחובותיה הצרים מלאי האופי, בכיכר המרכזית בה הקתדרלה היפה שצריחיה מתנשאים מעל כל הבתים. נראה גם את מגדל השעון ואת מדרחוב קייזר המקיף את מרכז העיר. נתקשה להחמיץ את סימן ההיכר של העיר, נחלים קטנים הזורמים במורד כל רחוב בין הקתדרלה והשער השוואבי. נחזור למלוננו.

יום
6

מפלי הריין שטיין-אם ריין - ציריך

נצא לעיירה הציורית שטיין-אם-ריין עם בתיה המצוירים בשלל צבעים ומתאחדים לתמונה מרהיבה, וכמובן לא נחמיץ את מפלי הריין – המפלים הרחבים ביותר באירופה השוצפים בגעש ורעם אדיר. נמשיך לעיר הגדולה של שוויץ, ציריך, היא המרכז הכלכלי והפיננסי במדינה. נטייל ברחוב הראשי - הבנהופשטרסה המהודר ובו חנויות ובתי כולבו רבים. הרחוב מחבר את תחנת הרכבת לאגם ציריך הרוגע. לינה באזור ציריך.

יום
7

ציריך – לוצרן – לוגאנו- ורונה - תל-אביב

מציריך נשים את פעמינו ללוצרן היפה בערי שוויץ. נראה את פסל האריה הגוסס, נהלך על הגשר המזוגזג ונלמד מדוע בנו אותו כך. נטייל בסמטאות העיר העתיקה בין המזרקות, ונהנה מהשלווה השוויצרית המרחפת על העיר. נמשיך ניסע לעבר גבול איטליה לאורך אגם לוגאנו היפהפה. נעצור בעיירה השוויצרית הציורית לוגאנו ונטייל בה. נמשיך וניסע עד להגיענו לשדה“ת בורונה לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים