פרטי הטיול
שווקי חג המולד בצפון איטליה

שווקי חג המולד בצפון איטליה

איטליה, אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בכנסיית סנטה מריה מג'ורה

  • עיירה קאנאזיי

  • שוק חג המולד

  • טירת רונקולו

  • בית האופרה לה סקלה

  • דואומו

5
ימים
יום
1

ת"א – מילאנו-ברגמו-בולזאנו

נצא בטיסת אל על למילאנו. לאחר הנחיתה ניסע לעיר ברגמו. נעפיל למרומי העיר העתיקה באמצעות קרון הרכבל הייחודי ונטייל במדרחוב הראשי שגדוש במסעדות ובמעדניות שמקושטות לקראת החג. נכנס לסיור בכנסיית סנטה מריה מג'ורה, שהיא אחת הכנסיות היפות ביותר בצפון איטליה ושמוקדשת כולה לנושא המוסיקה. לא נפסח גם על ביקור בקפלה הייחודית של גיבור העיר, ברתולומאו קוליאוני. מברגמו נמשיך למלוננו שבאזור בולזאנו לארוחת ערב ולמנוחה.

יום
2

בולזאנו-האלפים האיטלקיים

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למעבר ההרים פורדוי שבלב הרי האלפים האיטלקים. נחלוף על פני אגמון קרצה הקפוא ונמשיך בנסיעה למעבר ההרים. נעפיל ברכבל (במידה ויהיה פעיל) למרומי ההר, ממנו נשקף נוף אלפיניסטי מדהים של פסגות ההרים שמסביב ונלגום משקה חם כאשר סביבנו הכול מושלג וקפוא. נמשיך לעיירה קאנאזיי שמוקפת בפסגות הגבוהות של ההרים, נראה את הבית המצויר והמקושט ונשתה קפה איטלקי משובח באחד מבתי הקפה שברחוב הראשי. משם ניסע לבולזאנו, נעשה סיור מודרך בעיר העתיקה ומשם נגיע לשוק חג המולד הגדול והמרכזי של האזור. בתום היום נחזור למלון למנוחה.

יום
3

בולזאנו-ברוניקו-בריקסן

עם בוקר נצא לסיור מודרך בטירת רונקולו (רונקלשטיין) העתיקה, שהיא אחת מהטירות העתיקות שמקיפות את בולזאנו. מהטירה ניסע לעיירה ברוניקו היפה, נטייל בסמטאותיה ונשוטט בין דוכני שוק חג המולד, שנמשך לכל אורך הרחוב הראשי. נמשיך לביקור בעיירה בריקסן המקסימה, שהייתה מקום מושבם של אצילי ושליטי האזור. בתום הסיור נגיע לשוק חג המולד שמתקיים במקום. לעיתים פוקדים את השוק אמני זכוכית שעוסקים בניפוח זכוכית. מבריקסן נעשה דרכנו חזרה למלוננו לארוחת ערב ולמנוחה.

יום
4

בולזאנו – דרום אוסטריה (יום בחירה בתוספת תשלום)

המעוניינים יוכלו לצאת לאחר ארוחת הבוקר ליום טיול באוסטריה, לעיר המלכותית אינסברוק ולשוק חג המולד הענק והמפורסם שמתקיים בה בימים אלה. לאחר חציית הגבול נגיע לביקור במרכז של חברת סברובסקי שליד אינסברוק. נבקר בחנות הענקית שמעוצבת כמו מוזיאון ובה ניתן לרכוש ממיטב תכשיטי החברה. נמשיך לאינסברוק ששימשה כמקום מושבם של שליטי בית הבסבורג. נבקר בקתדרלה המלכותית, נראה את הגג המוזהב, את מלון אדלר העתיק ואת אנדרטת מנורת שבעת הקנים. בתום הסיור נשוטט בין עשרות דוכני שוק חג המולד, שמציעים למכירה את מיטב המאפים והמאכלים האוסטרים ומציגים מגוון ענק של עבודות יד ואומנות. בתום היום, נחזור למלוננו לארוחת ערב ולמנוחה.

יום
5

בולזאנו – טרנטו- מילאנו-ת"א

ניפרד מבולזאנו ונעשה דרכנו לעיר טרנטו היפה, שלובשת חג לקראת סוף השנה. נטייל ברחובות העיר המרשימים ונבקר בשוק חג המולד הססגוני שבמקום. מטרנטו נעשה דרכנו למילאנו, בירת חבל לומברדיה. נראה את בית האופרה המפורסם לה סקלה, נסייר בקניון המקורה הראשון בעולם שבו חנויות של מיטב יצרני האופנה האיטלקית ונראה את הדואומו המרשים. בתום הסיור המודרך יינתן זמן חופשי לקניות בחנויות הרבות ובשוק המזון והמעדנים שמתקיים במרכז העיר. בתום היום נעשה דרכנו לשדה התעופה לטיסת אל על חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים