פרטי הטיול

סלוניקי והסביבה

סלוניקי והסביבה

יוון

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • עיר המים
  • וריה
  • חצי האי חלקידיקי
  • סלוניקי
  • וולוס
6
ימים
יום
1

תל אביב – סלוניקי

פגישת הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לסלוניקי. עם ההגעה נחבור למדריך ונצא לכיוון העיר סלוניקי, השנייה בגדולה ביוון, עיר מיוחדת בעלת הסטוריה רבת גוונים, מורשת של קהילה יהודית ענפה המשלבת עתיק וגם החדש באופן מיוחד במינו. נראה את כיכר אריסטוטלוס מן המאה שעברה, יופי אדריכלי ופאר בנייה, נמשיך לעבר המגדל הלבן, שהפך לסמלה של העיר, נבקר בשוק המקורה וברובע היהודי. בתום הביקור העברה לבית המלון.

יום
2

חצי האי פיליון - וולוס

יום קסום של נוף הרים לפנינו. נעפיל לכפר הידוע 'מקריניצה', המפורסם גם בשל העובדה שסביבו צומחים עשבי מרפא, תבלין ואריכות ימים. נערוך תצפית מדהימה ממרכז הכפר, ובתום הסיור נמשיך לעיר וולוס, ממנה על פי המסורת, יצא יאסון לחפש את גיזת הזהב. נטייל בעיר העתיקה ובטיילת ונהנה מהשווקים הציוריים של העיר. בתום הביקור נצא חזרה לכיוון בית המלון.

יום
3

המנזרים התלויים (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) ליום מדהים ביופיו, לאחד מפלאי עולם, אל עבר המנזרים התלויים של מטאורה. על ראשי עמודי הסלעים המרשימים נבנו מנזרים והם נחשבים לאחד האוצרים היפים בעולם. הנוף מרגש, ממש עוצר נשימה, ובשילוב יוצא מן הכלל של ארכיטקטורה נזירית הופך את הביקור במקום לעוצמתי במיוחד.

יום
4

יום טבע ונופים אדסה ולוטרקי

את היום נתחיל באתר טבע קסום 'עיר המים' בצפון יוון, הלא היא אדסה. עיר שופעת מים ממנה ניטחים מפלי מים אדרים אל עמק פורה ונוף יפיפה. ממנה נמשיך ללוטרקי אתר בו נפגשים זרמי מים קרים עם מי מעיינות חמים ויוצרת סביבה פורה ופורחת. המעונינים יוכלו (בתשלום) לרחוץ במים שעל פי המקומיים הם מים בעלי סגולות על.

יום
5

חצי האי חלקדיקי (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) ליום מהנה במיוחד באזור חצי האי חלקדיקי. נסיעה לאורך המפרצים המרהיבים ועיירות דייג ציוריות. נצא להפלגה אל מול חופי היבשה של אטוס, רפובליקת נזירית, עצמאית, בה הכניסה לנשים אסורה עוד מהמאה ה 11. השייט יעשה עד למרחק של כ 500 מטר מקו החוף, זהו הטווח הקרוב ביותר המאפשר לנשים להתקרב לאזור. נצפה אל עבר המנזרים הקסומים, ומשם נשוב למלוננו.

יום
6

סלוניקי – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לתל אביב.

בחר את תאריכי הטיול

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
07.04.2017
12.04.2017
$749
יציאה מובטחת

בחר את הרכב החדר

סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0