פרטי הטיול
קסם של ערים

קסם של ערים

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ארמון המלך

  • תחנת הרכבת אטוצ'ה

  • שוק סאן מיגל

  • פלאסה מיור

  • פוארטה דל סול

  • איצטדיון הכדורגל סנטיאגו ברנבאו

  • תצפית על האקוודוקט בסגוביה

  • הבזיליקה בקסטלפויט דה לה רוקה

  • מנזר מונסרט

7
ימים
יום
1

תל אביב - ברצלונה - מדריד

המראה מנמל התעופה בן גוריון וטיסה לברצלונה. עם הנחיתה נצא בנסיעה לכיוון הבירה הקסומה. מדריד.

יום
2

מדריד

את היום נקדיש לסיור בעיר הבירה המדהימה בה נראה את השדרות המרהיבות, הארמונות והמבנים המיוחדים: תחנת הרכבת הגדולה אטוצ'ה, נתרשם מאופן בנייתה הספרדי- מורי, נמשיך לארמונו של מלך ספרד, כיכר קולומבוס, שוק סאן מיגל, כיכר סיבלס שם נראה את בית העירייה ופלאסה מיור - כיכר העם והמרהיבה ביופייה עם בתי קפה ומסעדות בה נערכו בעבר פיסקי הדין של האינקויזיציה. נעבור "לפוארטה דל סול" ונמשיך נמשיך לכיוון אזור האיצטדיון של קבוצת הכדורגל "ריאל מדריד", סנטיאגו ברנבאו, (הסיור בתוך האצטדיון מותנה בתשלום ישיר בקופות, חוויה שאסור לפספס)

יום
3

טולדו - ירושלים של ספרד (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטולדו המכונה ירושלים של ספרד, אחת מהערים המרשימות בעולם, ואבן דרך בתולדות העם היהודי בגלות ספרד. נערוך סיור מודרך מהחומה העתיקה לרובע היהודים "החודריה", ניכנס לביקור מרגש בבית הכנסת "אלטרנזיטו", בית הכנסת של רבי שמואל הלוי, המשמש היום כמוזיאון למורשת יהדות ספרד. נמשיך לתצפית מיוחדת מעבר לנהר הטאחו אל העיר היושבת על מצוק. בערב- אפשרות לצאת (בתשלום) למופע פלמנקו.

יום
4

סגוביה - אבילה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסגוביה, הבירה העתיקה של קסטיליה. ניסע באחת מדרכי הנוף היפות באזור. עם ההגעה נצא לסיור מיוחד הדומה למסע בזמן! נתחיל בתצפית על "האקוודוקט" (אמת המים) המדהים, שריד לעוצמת האימפריה הרומית, נטייל לאורך המדרחוב עד לכיכר המרכזית, שם נצפה אל הקתדרלה של העיר. נמשיך לאבילה, עיר המוקפת חומה ועליה 88 צריחים, נטייל בעיר העתיקה אל הכיכר המרכזית ובסמטאות הציוריות של העיר.

יום
5

מדריד – סרגוסה - ברצלונה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ממדריד לכיוון ברצלונה, קוסטה ברווה, דרך העיר סרגוסה בה נערוך סיור קצר.

יום
6

מסע מהעבר של אבירים ומלכים דרך נופים קסומים. בסאלו, קסטלפויט דה לה רוקה ורופית (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום: נתחיל את היום בקסטלפויט דה לה רוקה עיירה שנמצאת באזור לה גרוצ'ה (אזור שמוקף בהרי געש לא פעילים) ומתאפיינת בבזיליקה מיוחדת ומעניינת. נערוך סיור בעיירה ונצפה על האזור מעבר לצוק עוצר נשימה! משם נמשיך לעיירה ימי ביניימית יפהיפייה בסאלו, בה התקיימה קהילה יהודית גדולה וחשובה. העיירה השתמרה בצורה אותנטית ויפהפיה מהתקופות הקדומות. נחצה את הגשר העתיק שנשתמר מהתקופה הרומית, הגשר שהיווה את הכניסה היחידה לעיירה ונסתובב בסמטאות המיוחדות של המקום. נמשיך לעיירה רופית הבנויה על פני תהום מרשים ביופיו. נבקר בסמטאות העיר ואף נחצה את ערוץ הנחל על גבי גשר תלוי ומיוחד. בערב- אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור ערב בברצלונה.

יום
7

מונסראט – ברצלונה – תל אביב

היום נבקר במנזר מונסראט, השוכן בלב תופעת טבע ייחודית של צוקי ענק משוננים ורבי עוצמה. נבקר במנזר ונראה את "המדונה שחורה" הפטרונית של חבל קטלוניה. בתום הסיור נשוב לברצלונה להשלמת ביקורים. העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים