פרטי הטיול
קובה פנינת הקריביים

קובה פנינת הקריביים

קובה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • סיור במרכבות סוסים בעיר העתיקה של הוואנה

  • מוזיאון הרון

  • מבצר לה קבנייה

  • בית הבירה

  • מפעל לייצור סיגרים

  • מערת האינדיאנים כולל שיט בנהר תת קרקעי

  • נופש בחופי הזהב הקריביים

  • שיט באוקיאנוס האטלנטי

9
ימים
יום
1

תל אביב, הוואנה

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך אירופה להוואנה בירת קובה, העיר הגדולה בקריביים. לאחר הנחיתה נסע למלון לארוחת ערב קלה ולינה. אם הזמן יאפשר, נצא לסיור פנורמי בעיר המיוחדת, שלפני מהפכת פידל קסטרו, נחשבה ל"מאורת החטאים" של הקריביים, עיר תענוגות תוססת ומרכז החיים של קובה.

יום
2

הוואנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בהוואנה. נבקר בבית הכנסת ונלמד על הקהילה היהודית בקובה, נמשיך אל החלק העתיק של העיר בו נמצא הכפר סן כריסטובל דה לה הוואנה, נבקר במוזיאון הרון בו מייצרים את המשקה הקובני רון ונתכבד בטעימה, נראה את כיכרות העיר הידועות (סן פרנסיסקו, קתדרלה, דה ארמאס והכיכר הישנה). לאחר ארוחת הצהריים נראה את בניין הקפיטול הלאומי – העתק המבנה מוושינגטון, את כיכר המהפכה, ונלמד על ההפיכה במדינה וחיי המקומיים שהשתנו בעקבותיה. לאחר ארוחת הערב נצא לצפות בטקס יריית התותח המסורתית במבצר "לה קבנייה", פארק צבאי בו נמצא משרדו של צ'ה גווארה.

יום
3

פינר דל ריו, עמק וינאלס, הוואנה

היום נבקר בפארק הסחלבים סורואה ונמשיך ליום טיול בטבע בפרובינציית פינר דל ריו, אזור גידול הטבק המפורסם. נבקר במפעל ייצור סיגרים ונצפה בתהליכי הייצור הידני של הסיגרים הידועים של קובה. נסע לעמק וינאלס ונעצור במלון "לוס חסמינס" לתצפית מדהימה אל העמק כשמשקה מקומי בידינו. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך אל ה"קיר הפרה היסטורי" ונשמע על תופעות גיאולוגיות של סלעי המוגוטים. נבקר ב"מערת האינדיאנים" ונערוך שיט תת קרקעי. נשוב למלוננו בהוואנה למנוחה ולהתארגנות ונצא לארוחת ערב מיוחדת בה המנה העיקרית מוגשת ב"ESPADAS" ובליווי מוסיקה קובנית.

יום
4

הכפר האינדיאני גואמה, סיאנפואגוס, טרינידד

לאחר ארוחת הבוקר נסע לגואמה, ונבקר בכפר האינדיאני המסורתי הממוקם בסמוך ל"מפרץ החזירים", אליו נגיע בשיט. נבקר בחוות קרוקודילים ולאחר ארוחת הצהריים ניסע לעיר היפה סיאנפואגוס, השוכנת לחופו של מפרץ מצודד שלשון יבשה פורצת ממנו אל המים. נסייר בעיר ונתרשם מהאדריכלות הצרפתית הניאו-קלאסית. נמשיך בנסיעה למלוננו בטרינידד ולאחר התארגנות וארוחת ערב, נצא למרכז העיר התוסס.

יום
5

טרינידד, סנטה קלרה, ואראדרו

היום נסייר בעיירה הקולוניאלית בעלת היופי המיוחד טרינידד, שהוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. במרכזה ההיסטורי של העיר בתים בני קומה אחת בדרך כלל, שקירותיהם צבועים בצבעים שונים ועל גגותיהם רעפי "טרה קוטה" אדומים. העיר נבנתה בתקופת השלטון הספרדי, מציעה מספר מוזיאונים מרתקים, שבחלקם נבקר. נותיר זמן חופשי לשוטט להנאתנו בין סמטאות האבן הרומנטיות ונבקר במועדון "La Canchacharra" בו נטעם את המשקה המקומי הייחודי. לאחר ארוחת הצהריים נסע לעמק לוס אינחניוס ונלמד על גידולי קני הסוכר. נמשיך לסנטה קלרה, המסמלת יותר מכל את רוח המהפכה של פידל קסטרו. נשמע את סיפורה של המהפכה הסוציאליסטית הקריבית ונראה את האנדרטה לזכרו של ד"ר ארנסטו צ'ה גווארה. בסיומו של יום נגיע למלוננו בואראדרו לארוחת ערב ולינה.

יום
6

ואראדרו

יום של בילוי והנאה בעיירת הנופש התוססת, בחופי הזהב הלבנים וים הטורקיז של האיים הקריביים... הנופש המושלם!

יום
7

סיור ג'יפים בנהיגה עצמית, שיט בנהר הקאנימר, שיט בקאטמרן

יום מיוחד לפנינו! היום נצא לסיור ג'יפים בנהיגה עצמית )ארבעה בג'יפ( באזורים כפריים. נראה את חיי המקומיים העוסקים בחקלאות בחוות פרטיות או קולקטיביות. נעצור בשונית אלמוגים והמעוניינים יוכלו לשחות ולצלול )ציוד 3 שנורקלים יינתן למעוניינים(. נמשיך לריו קאנימר, בו היו ראשוני האינדיאנים בקובה. נערוך שיט בסירות מהירות ונראה את האזור מזווית קצת אחרת. לאחר ארוחת הצהריים נצא לשיט קאטמרן באוקיאנוס האטלנטי, ונחזה בשקיעה המרהיבה כשלרשותנו בר פתוח וחופשי. בסיומו של יום נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה

יום
8

ואראדרו

בוקר חופשי לעוד הנאה מחופי ואראדרו הקסומים. לאחר ארוחת הצהריים נסע לשדה התעופה ונמריא דרך יעד ביניים לת"א.

יום
9

ואראדרו, ת"א

נחיתה בת"א ביום מס' 9

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים