פרטי הטיול

היפהפייה הנרדמת וצלילי המוזיקה בטירול

היפהפייה הנרדמת וצלילי המוזיקה בטירול

אוסטריה, איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • גגון הזהב באינסברוק
  • מעבר הגרוסגקלוקגר
  • מפלי קרימל
  • סיור מיוחד ל"קן הנשרים"
  • ונציה
  • סירמיונה
8
ימים
יום
1

- ת"א-ורונה, אינסברוק

נטוס לורונה בצפון איטליה. לאחר הנחיתה ניסע לאינסברוק, בירת הטירול. נסייר בעיר העתיקה, נצפה בארמון הופנברג, בעמוד הניצחון של מריה וכמובן בגגון הזהב של הקיסר מקסימיליאן. נלון בחבל הטירול.

יום
2

אזור האגמים, זלצקמרגוט

היום נטייל באזור האגמים – זלצקמרגוט. ניסע לעיירה סט. גילגן על גדת אגם וולפגאנג, אחד היפים באוסטריה. המעוניינים יוכלו ליהנות משיט מסנט גיליגן לסנט וולפגאנג )בתשלום(. נמשיך ל"פנינת האגם" – העיירה סנט וולפגאנג ומשם ניסע לעיירה הלשטאט, אתר מורשת עולמי של אונסק"ו, השוכנת למרגלות המצוקים וצופה אל האגם. המראה המעורפל של האגם מעורר תמיד התרגשות.

יום
3

צל-אם-זה, מעבר הגרוסגלוקנר

היום נבקר בעיירת הסקי הקסומה והמפורסמת צל-אם-זה, המוקפת פסגות מושלגות ושוכנת לחופו של אגם ZELL. נמשיך לסיור מרתק באחת מהדרכים היפות באירופה וניסע להר הגרוסגלוקנר, הגבוה בהרי אוסטריה. נעצור לתצפיות נוף מרהיבות של מפלי מים ופסגות הרים מושלגים. נעצור במתחם פרנץ יוזף, ממנו נערוך תצפית תצפית נפלאה על הנוף המרהיב. בסיומו של יום נשוב למלוננו.

יום
4

מפלי קרימל

היום נסע דרך מעבר ההרים גרלוס אל מפלי קרימל, הגבוהים ביותר באוסטריה, הנופלים מגובה של 380 מ'. בדרך, יוכלו המעוניינים לבקר )בתשלום( בקניון ליכטנשטיין, שנוצר בעידן הקרח. זהו הקניון היפה, הארוך והעמוק ביותר באלפים על מפליו השוצפים. לעת ערב נשוב למלוננו.

יום
5

זלצבורג, "קן הנשרים"

זלצבורג היפה היא עיר הולדתו של מוצרט. נסייר בעיר, בקתדרלה ובארמון שבחזיתו מזרקת הסוסים המרשימה ובראשה טריטון שוטף פניו במי המזרקה. נראה את האוניברסיטה העתיקה, כיכר מוצרט, רחוב היהודים והמדרחוב המרכזי. המעוניינים יוכלו לבקר )בתשלום( בארמון הלבורן ובגניו. אחר הצהריים ניסע בדרך המדהימה ביופייה לביקור ב"קן הנשרים" אפוף המסתורין, בו התגורר היטלר בתקופת המלחמה. בערב נשוב למלון.

יום
6

סירמיונה, ורונה

היום נסע לעיירה הקסומה – סירמיונה, היושבת על לשון יבשה צרה שחודרת אל אגם גרדה והתפרסמה כמקום נופש לעשירי איטליה. נטייל בין רחובותיה הציוריים, בתי הקפה, הגלידריות הרבות שעמוסות בערימות צבעוניות של גלידה איטלקית משובחת, המסעדות והחנויות הקטנות. המעוניינים יוכלו לצאת לשיט מרגש בסירות מרוץ ולראות את סרמיונה מזווית אחרת )בתשלום(. נמשיך לורונה - "עיר האוהבים" של רומיאו ויוליה. נטייל לאורך המדרחוב האלגנטי של העיר אל ביתה של יוליה והמרפסת המפורסמת שם עמדה והאזינה לסרנדות ששר לה רומיאו. נמשיך בסיורנו ונראה את האמפיתיאטרון הרומי המרשים וכיכרותיה החשובות של העיר. בסיומו של יום נגיע אל מלוננו באזור ורונה.

יום
7

ונציה

היום מוקדש לונציה, היפה שבערי איטליה. נהלך על פניי איים וגשרים בסמטאות הסבוכות, נבקר ב"גטו" היהודי שנוסד כאן במאה ה-11 וממנו נולד המושג "גטו", נראה את גשר הריאלטו, המפורסם המגשר בין שתי גדותיה של התעלה הגדולה וכן את גשר האנחות. נקדיש זמן לטיול בכיכר סן מרקו על היונים שבה ונצפה על אתריה המרכזיים, הקתדראלה, מגדל הפעמונים וארמון הדוג'ים המרהיב. המעוניינים יוכלו להצטרף לביקור באי הזכוכית מורנו או באי בורנו )בתשלום( ולשוט בגונדולות, באווירה הרומנטית של העיר המיוחדת )בתשלום(. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

יום
8

ורונה, ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נסע לשדה התעופה של ורונה ונמריא חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים