פרטי הטיול
היפהפייה הנרדמת וצלילי המוזיקה בטירול

היפהפייה הנרדמת וצלילי המוזיקה בטירול

אוסטריה, איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גגון הזהב באינסברוק

  • מעבר הגרוסגקלוקגר

  • מפלי קרימל

  • סיור מיוחד ל"קן הנשרים"

  • ונציה

  • סירמיונה

8
ימים
יום
1

תל אביב, מינכן, חבל טירול

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא למינכן – מהיפות בערי גרמניה, בירת חבל בוואריה, השוכנת על גדות נהר האיזר בדרום המדינה. לאחר הנחיתה נערוך סיור הכרות במינכן. נתרשם מהמבנה האורבאני הייחודי של העיר ונראה את המבנים המרשימים של המוזיאונים המפורסמים - ה"פינאקוטק" הישן והחדש. נערוך סיור רגלי בעיר, נראה את ה"שטאכוס", הלא היא כיכר קרל, שער הכניסה המפורסם אל העיר העתיקה, אשר יובילנו הישר אל המדרחוב המפורסם. נראה את סמלה של מינכן – קתדראלת "גבירתנו" הגותית על שתי כיפותיה המרהיבות, דמויות הבצל נבלה בכיכר מריאן - לב העיר העתיקה בה שוכן בית העירייה המרשים ונקנח בביקור בכיכר מקס ג'וזף המעוטרת במבנים מפוארים. ניסע למלוננו בחבל טירול שבאוסטריה.

יום
2

אזור האגמים, זלצקמרגוט

היום נטייל באזור האגמים – זלצקמרגוט. ניסע לעיירה סט. גילגן השוכנת על גדת אגם וולפגאנג, אחד מהיפים באוסטריה. נהנה משיט מסט. גיליגן לסט. וולפגאנג ונמשיך ל"פנינת האגם" – העיירה סט. וולפגאנג, נסייר בה ונתרשם מהנוף ומהאווירה המיוחדת. משם ניסע לעיירה הלשטאט, אשר הוכרזה כאתר מורשת עולמי ע" אונסק"ו, השוכנת למרגלות המצוקים וצופה אל האגם, האפוף לעיתים בערפילים ונראה כתמונה הלקוחה מגלויה. בתום הביקורים נחזור למלון.

יום
3

צל-אם-זה, מעבר הגרוסגלוקנר

היום נבקר בעיירת הסקי הקסומה והמפורסמת צל-אם-זה, המוקפת פסגות מושלגות ושוכנת לחופו של אגם נמשיך לסיור מרתק באחת מהדרכים היפות באירופה וניסע להר הגרוסגלוקנר, הגבוה בהרי אוסטריה. נעצור לתצפיות נוף מרהיבות של מפלי מים ופסגות הרים מושלגים. נעצור במתחם פרנץ יוזף, ממנו נערוך תצפית פנורמית על הסביבה ובסיומו של יום נשוב למלוננו.

יום
4

אינסברוק, זיפלד

היום נצא אל אינסברוק, בירת חבל טירול. נסייר בעיר העתיקה, נצפה בארמון הופנברג, עמוד הניצחון של מריה וכמובן גגון הזהב של הקיסר מקסימיליאן. נמשיך לזיפלד, עיירה פסטורלית בלב ליבו של חבל טירול הידוע בנוף אלפיני יפהפה. נסייר בעיירה שבה תרבות והיסטוריה עתיקה מהמאה ה-11 ,שבילי טיול מרהיבים, בתי נופש ומרגוע, קזינו, בתי קפה ומסעדות וכל אלו בתוך טבע עוצר נשימה למרגלות הרי האלפים של אוסטריה. המעוניינים יוכלו לבקר בדרך במוזיאון הקריסטל המפורסם )בתשלום(.

יום
5

אגם כימזה וארמון לודוויג השני

היום נסע לאגם כימזה הציורי – האגם הגדול בחבל בוואריה. נשוט אל "אי האדונים" שנמצא בליבו, אל ארמון הרנכימזה אשר נבנה ע"י מלך בוואריה לודוויג השני, כהעתק של ארמון וורסאי. נשוטט בין חדרי הארמון, ציורי הקיר, המראות המרהיבות וחפצי היוקרה. לאחר הסיור נתרשם מהגנים הרחבים אשר מסביב לארמון, אשר נבנו גם הם בסגנון צרפתי, עם מזרקות מים רבות המעוטרות פסלי שיש. בסיומו של יום נשוב למלוננו

יום
6

מפלי קרימל, קניון ליכטנשטיין

היום נסע דרך מעבר ההרים גרלוס אל מפלי קרימל, הגבוהים ביותר באוסטריה, הנופלים מגובה של 380 מ'. בדרך נבקר בקניון ליכטנשטיין, שנוצר בעידן הקרח. זהו הקניון היפה, הארוך והעמוק ביותר באלפים על מפליו השוצפים. לעת ערב נשוב למלוננו

יום
7

זלצבורג, "קן הנשרים"

את היום נפתח בביקור בזלצבורג, עיר הולדתו של מוצרט. נסייר בעיר, נראה את הקתדראלה והארמון שבחזיתו מזרקת הסוסים המרשימה ובראשה טריטון שוטף פניו במי המזרקה. עוד נראה את האוניברסיטה העתיקה, כיכר מוצרט, רחוב היהודים והמדרחוב המרכזי. המעוניינים יוכלו לבקר )בתשלום( בארמון הלבורן ובגניו. נמשיך בדרך מדהימה ביופייה לביקור ב"קן הנשרים" אפוף המסתורין, בו התגורר היטלר. בתום הביקורים נשוב למלוננו.

יום
8

מינכן, ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נסע לשדה התעופה הסמוך למינכן ונמריא חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים