פרטי הטיול
בראבו לקוסטה בראבה ולברצלונה

בראבו לקוסטה בראבה ולברצלונה

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ברצלונה - הרובע הגותי, כנסיית המשפחה הקדושה.

  • חירונה ופיגארס, הערים הקטלוניות, מוזיאון דאלי

  • חופי קוסטה בראבה

  • מונטסראט - המנזר על ראש הצוק .

  • ביקור - באאוטלט המשתלם

8
ימים
יום
1

תל אביב, ברצלונה, קוסטה בראבה

נטוס לברצלונה ולאחר הנחיתה נערוך סיור פנורמי בעיר. נעלה ל"הר היהודים" לראות את מתקני הספורט ששימשו את האולימפיאדה בשנת 1992 ,משם נרד לתצפית מרשימה על העיר. בתום הסיור ניסע למלון בחוף קוסטה בראבה, בחבל קטלוניה.

יום
2

ברצלונה

נערוך סיור באתריה המפורסמים של ברצלונה. נבקר ברובע הגותי העתיק, נראה את הקתדרלה, בניין העירייה וארמון המלכים לשעבר (היום מושב המועצה הקטלונית). נראה גם את כנסיית המשפחה הקדושה, נעבור דרך פסאו דה גראסיה – השדרות האלגנטיות של העיר, בהן נבנו רבים ממבני תנועת ה"מודרניסמו". נקנח בטיול מהנה בשדרות הרמבלס המפורסמות – מכיכר קטלוניה, דרך "שוק ה"בוקריה" הנפלא, ה"כיכר המלכותית" והאזור ההומה של הנמל הישן. בערב אפשר לצאת לערב פלמנקו צועני (בתשלום).

יום
3

קוסטה בראבה (אמפוריה בראבה, קולייר)

יום חופשי למנוחה ולבילוי במלון ובמתקניו. המעוניינים יוכלו לצאת עם מלווה הקבוצה ליום טיול לאמפוריה בראבה, ה"ונציה" של הקוסטה ולוקולייר, עיירת חוף מקסימה בצרפת(בתשלום). בערב אפשר לצאת (בתשלום) לבילוי במועדון לילה בקוסטה בראבה.

יום
4

חירונה ופיגראס וביקור באאוטלט

ניסע מברצלונה צפונה. נבקר בעיר העתיקה חירונה, עם הסמטאות הצרות והחומה המקיפה אותה. נמשיך לביקור ברובע היהודי, בו צמחה קהילה משגשגת שהגיעה לשיאה בימי הרמב"ן במאה ה 13 , -נראה את הקתדרלה הניצבת בראש גרם מדרגות ואת "המרחצאות הערביים". נמשיך לפיגראס , בה חי האמן סלבאדור דאלי ונבקר בבניין התיאטרון שהפך למוזיאון, מהחשובים בעולם. מכאן נעשה את דרכנו לעבר עיירה לה רוקה דה ואלס ובה נמצא אאוטלט מדהים לחגיגה של קניות

יום
5

קוסטה בראבה, סיור חופים

נצא לטיול "חופים" בקוסטה בראבה ונבקר בטוסה דל מאר - אחד הכפרים היפים ביותר באזור. נטייל בסמטאותיו הציוריות ונצעד לאורך חומות הכפר, המובילות לתצפית עוצרת נשימה על רצועת החוף. בתום הסיור נשוב למלון. בערב – המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לסיור בברצלונה המוארת, כולל מופע המזרקות המנגנות, המשלב מים, אור ומוזיק

יום
6

קוסטה בראבה (עמק נוריה, בסלו)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) עם מלווה הקבוצה לביקור בעמק נוריה, שמורת טבע מהיפות בחבל קטלוניה. זהו עמק קסום עם נופים יוצאי דופן שבמרכזו אגם קטן. נמשיך לבסאלו – עיירה קטנה ומיוחדת ובה מבנים מימי הביניים.

יום
7

מונסראט ברצלונה, קאמפ נואו, תל-אביב

נארוז חפצינו וניסע למונסראט (הר המסור), אתר דתי ייחודי שנוף נפלא נשקף ממנו. נעלה להר העשוי צוקים ענקיים ומשוננים, המשרים עוצמה ומסתורין. נבקר בכנסייה החצובה בסלע של המורנטה - הפטרונית הקדושה של קטלוניה. בצהריים נשוב לברצלונה, לאצטדיון קאמפ נואו, ביתה של "ברסה", ממועדוני הכדרוגל המפורסמים בעולם.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים