פרטי הטיול
סיציליה בסוכות

סיציליה בסוכות

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הר הגעש אתנה

  • טאורמינה

  • אריצ'ה

  • צ'פאלו

5
ימים
יום
1

תל אביב– אנה – פלרמו

נמריא לקאטניה שבסיציליה, האי הגדול בים התיכון. לאחר הנחיתה נצא בנסיעה החוצה את פנים היבשת. נבקר בעיירה היפה אנה )ENNA )שהינה עיירת המחוז הגבוהה ביותר בסיציליה. בראש הגבעה, בגובה 039 מ', ניצבת מצודת לומברדיה ממנה ניתן לערוך תצפית על מרכזה ההררי של סיציליה. פלרמו, בירת סיציליה והנמל הראשי של האי, מכונה גם "קונכיית הזהב". העיר נוסדה במאה ה-8 לפנה"ס ובה מבנים היסטוריים מפוארים, כנסיות וקתדראלות מרשימות.

יום
2

אריצ'ה - טראפני

הבוקר נעשה דרכנו לאריצ'ה, עיירת המרציפן השוכנת על הר ומוקפת חומה. נצפה בדואומו העתיק של העיר, נבקר במבצר שממנו נשקף נוף קסום על האזור ונטייל בסמטאותיה הציוריות של העיר. ניסע בדרך היורדת לטראפני, אשר לה טיילת ונמל יפים. במרכז העיר רחובות יפים ומשופצים של בתים בצבע לבן-צהוב, כנסיות מרשימות וכיכרות בסגנון הבארוק.

יום
3

פלרמו – מונריאלה – צ'פאלו

את סיורינו נתחיל בעיירה מונריאלה. נבקר בקתדראלה המעוטרת בפסיפסים ביזאנטיים והנחשבת ליפה באי. ניסע למרכז פלרמו, נראה את הדואומו הבנוי בסגנון ערבי נורמני, נבקר בשווקים הססגוניים, נצפה בתיאטראות פוליטאמה ומאסימו המרשימים. נמשיך בנסיעה לאורך קו החוף הצפוני לעיירה צ'פאלו, כפר דייגים ציורי השוכן למרגלות צוק תלול ובו כנסייה נורמנית יפהפייה. נהנה מהמדרחוב של העיר על שלל חנויות, בתי קפה ועוד.

יום
4

אתנה - טאורמינה

נעפיל למרומי הר הגעש הפעיל אתנה )עד לגובה של כאלפיים מטר(, מהרי הגעש הגדולים בעולם, שפסגתו מעוטרת בשלג רוב ימות השנה. נלמד על הפעילות הוולקנית רבת השנים באזור. נמשיך לעיירת הקיט טאורמינה המכונה "הפנינה של סיציליה". נשוטט ברחובותיה הציוריים על מגוון בתי הקפה, החנויות היוקרתיות והמסעדות. נבקר בגן הבוטני ונצפה אל נוף עוצר נשימה של התיאטרון ושל הר הגעש אתנה והים היוני.

יום
5

קטניה - סירקוזה

הבוקר נסייר בקאטניה. נראה את כיכר הדאומו ובה מזרקת הפיל והאובליסק - סמלי העיר. נראה את הקתדראלה מהמאה ה-11 ,בית העירייה והרחוב הראשי ויה אתנה ועוד. נמשיך לשוק הדגים הצבעוני של העיר ונראה את שלל הדגה הייחודית. העיר סירקוזה שוכנת במפרץ יפהפה. נערוך סיור בעיר שהתחרתה ביופייה באתונה בעת העתיקה. נבקר בחצי האי אורטיג'ה בו מקדש אפולו, הדואומו הייחודי של העיר, מעיין ארטוזה ובו נצפה בתופעה ייחודית של צמח הגומא ונסייר בסמטאות העתיקות. טיולנו הגיע לסיומו. ניסע לשדה התעופה ליד קאטניה ונמריא חזרה לתל אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים