פרטי הטיול
איטליה הקלאסית

איטליה הקלאסית

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • רומא – פסל משה , בזיליקת סן פייטרו בותיקן

  • קסטלי רומאני – אגמים, טירות ועיירות קסומות

  • סן ג'ימיניאנו עיירת - המגדלים

  • פיזה – כיכר הניסים עם המגדל הנטוי

  • פירנצה – תצפית על העיר מכיכר מיקלאנג'אלו , גשר הפונט ה וקיו, הדואומו ו"שערי גן העדן"

  • ורונה - העיר של "רומיאו ויוליה"

  • סירמיונה – שיט בסירות מרוץ על ה אגם גרדה

  • ונציה – התחבורה הימית, כיכר סן מרקו, הגטו יהודי העתיק, גשר האנחות, גשר ריאלטו.

  • מילאנו – בירת האופנה והכספים

8
ימים
יום
1

תל אביב, קסטלי רומאני, רומא

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ו נטוס לרומא בירת איטליה, המכונה "עיר הנצח". לאחר הנחיתה ניסע לקסטלי רומאני , אזור של הרי געש כבויים . נסייר בין האגמים הכחולים והלועות ה כבויים המלאים בכרמים, פירות יער בו ערמונים. נבקר בעייר הצ ה יורית קסטל גנדולפו היושבת מעל אגם אלבנו ומשקיפה על נוף קסום. בערב יוכלו המעונייני ל ם צא ת ( בתשלום ) לסיור "ב רומא הרומנטית" ל , חוש את האווירה האיטלקית האמיתית בכיכרות הידועות של העיר: פיאצה נבונה, פיאצה רוטונדה בה נמצא הפנתיאון, המבנה העתיק ביותר ברומא שנותר בשלמותו וכמובן שנשליך מטבעות במזרקת המשאלות הפונטנה די טרבי.

יום
2

רומא, (טיבולי)

את היום נקדיש לרומא בירת איטליה. במהלך סיור מודרך בעיר, נראה את הקולוסיאום, נבקר בכנסיית סן- פייטרו אין וינקולי, בה נמצא פסל משה של מיכאלאנג'לו, נערוך תצפית על הפורום הרומאי ושער טיטוס, נראה את פיאצה ונציה, נבקר בכנסיית סן פטרוס שבוותיק , ן הכנסייה הגדולה ביותר בעולם. בשעות אחה''צ יוכלו המעוניינים לנסוע לעיירה טיבולי , לביקור בגניה המרשימים של וילה ד'אסטה (בתשלום)

יום
3

רומא, סן ג'ימיניאנו, פיזה

הבוקר נצפין אל ע בר חבל טוסקנה. נערוך ביקור בסן ג'ימיניאנו של המגדלים היפים, עיירה מימי הביניים, בה התחרו אצילי העיר מי יבנה מגדל יותר גבוה מעל ביתו. מספר מגדלים מאותה תקופה נותרו על כנם ומהווים תפאורה יוצאת דופן לעיירה. נמשיך לפיזה לראות את סמלה המפורסם של העיר - "המגדל הנטוי", שנבנה במאה 12 - ה ונטה על צידו במהלך בנייתו. בתום הביקורים נגיע למלוננו בטוסקנה.

יום
4

פירנצה

נקדיש את היום לפירנצה בירת טוסקנה. נערוך תצפית על העיר מכיכר מיקלאנג'אלו, נמשיך ב סיור מודרך במרכזה של העיר ונראה את הדואומו ביפי הדרו, את "שערי גן העדן" של בית הטבילה כיכר סניוריה עמוסת הפסלים, ה"פונטה וקיו" - הגשר העתיק, שוק הקש ועוד. ככל שיותיר לנו זמן, נוכל לבלות בשווקים הססגוניים, החנויות, הבוטיקים והמוזיאונים הידועים. בתום הביקור נחזור למלוננו.

יום
5

טוסקנה, אגם גרדה-סירמיונה, שיט בסירות מרוץ, ורונה

הבוקר נשים פעמינו צפונה לעבר העיירה הקסומה – יס רמיונה, היושבת על לשון יבשה צרה שחודרת א ל אגם גרדה והתפרסמה כמקום נופש לעשירי איטליה. נטייל בין רחובותיה הציוריים, בתי הקפה, הגלידריות הרבות שעמוסות בערימות צבעוניות של גלידה איטלקית משובחת, המסעדות והחנויות הקטנות. אנצ לשיט מרגש בסירות מרוץ ונירא את סרמיונה מזווית קצת אחרת. נמשיך לורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נטייל לאורך המדרחוב האלגנטי של העיר אל ביתה של יוליה והמרפסת המפורסמת שם עמדה והאזינה לסרנדות ששר לה רומיאו. נמשיך בסיורנו ונראה את האמפיתיאטרון הרומי המרשים וכיכרותיה החשובות של העיר. בתום הביקורים ניסע למלונינו באזור ונציה.

יום
6

( הרי הדולומיטים )

יום פנוי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול בהרי הדולומיטים - אחד האזורים היפים והמרתקים ביותר באירופה. ננוע צפונה בנוף ציורי ונחלוף על פני עיירות הלקוחות כאילו מהאגדות. הדרך המפותלת בין ההרים , תוביל אותנו בנתיב עוצר נשימה , לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים וכפרי עץ הטובלים בירק. בדרכנו נבקר לביקור בעיירות הקטנות, באחד מהאגמים הקטנים ונעצור במעברי ההרים, כדי להתפעל מתצפיות הנוף המרהיבות. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום
7

ונציה

היום מוקדש לונציה, היפה שבערי איטליה . נהלך על פניי איים וגשרים בסמטאות הסבוכות , נבקר ב"גטו" היהודי שנוסד כאן במאה ה 16 -וממנו נולד המושג "גטו", נראה את גשר הריאלטו, המפורסם המגשר בין שתי גדותיה של התעלה הגדולה וכן את גשר האנחות. נ קדיש זמן לטיול בכיכר סן מרקו על היונים שבה ונצפה על אתריה המרכזיים, הקתדראלה, מגדל הפעמונים וארמון הדוג'ים המרהיב. המעוניינים יוכלו להצטרף לביקור באי הזכוכית מורנו או באי בורנו (בתשלום) ו לשוט בגונדולות , באוויר ה הרומנטית של העיר המיוחדת (בתשלום). בתום הביקור נשוב לבית המלון.

יום
8

מילאנו, תל-אביב

ניסע אל חבל לומבארדיה ונבקר בבירתה ה - עיר הנוצצת ,נואמיל ה בירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית . נבקר בכיכר הדואומו ה מרשימה על שלל מבניה, נלך בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נצפה אל בית האופרה לה סקאלה די מילאנו ונטייל להנאתנו במדרחוב המפורסם בחנויות ומותגים. תם ונשלם הטיול, נארוז את כל המתנות ושלל החוויות והרשמים, ניסע לנמל התעופה ונמריא חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים