פרטי הטיול

מיני איטליה

מיני איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • גשר הריאלטו וכיכר סן מרקו בונציה
  • המרפסת של יוליה בורונה
  • בית האופרה לה סקאלה וגלריית עמנואל ויטוריו השני במילאנו
  • המגדל הנטוי בפיזה
  • "שערי גן עדן" ופונטה וקיו בונציה
  • פסל משה ובזיליקת סן פייטרו ברומא
  • עיירת המגדלים סן ג'ימיניאנו
8
ימים
יום
1

תל אביב, רומא, סן ג'ימיניאנו

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לרומא. לאחר הנחיתה ניסע צפונה אל אבר חבל טוסקנה. נערוך ביקור בסן ג'ימיניאנו, עיירת ימי הביניים, בה התחרו אצילי העיר מי יבנה מגדל יותר גבוה מעל ביתו. מספר מגדלים מאותה תקופה נותרו על כנם ומהווים תפאורה יוצאת דופן לעיירה. נמשיך למלוננו בטוסקנה.

יום
2

פירנצה

נקדיש את היום לעיר הרנסאנס פירנצה. נצא לסיור מודרך במרכזה של העיר ונראה את הדואומו ביפי הדרו, "שערי גן העדן" של הבפטיסטריום, מגדל הפעמונים של ג'יוטו, כיכר סניוריה, "פונטה וקיו"- הגשר העתיק, שוק הקש ועוד. ככל שיוותר לנו זמן, נוכל לבלות בשווקים הססגוניים, החנויות האלגנטיות והמוזיאונים הידועים. בתום הביקור ניסע למלון באזור ונציה.

יום
3

ורונה, סירמיונה, מילאנו

היום ניסע לביקור בורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נלך לצפות אל המרפסת בה עמדה יוליה והאזינה לסרנאדות ששר לה רומיאו ונצטלם למזכרת ליד פיסלה המפורסם. נמשיך בסיורנו ונראה את 2 האמפיתיאטרון הרומי המרשים וכיכרותיה החשובות של העיר. נמשיך לעיירה הקסומה – סירמיונה, היושבת על לשון יבשה צרה החודרת לאגם גרדה. נטייל ברחובותיה הציוריים של העיירה ונוכל ליהנות מהגלידה האיטלקית המפורסמת, המעוניינים יוכלו לצאת לשיט מרגש בסירות מרוץ ולראות את סרמיונה מזווית קצת אחרת (בתשלום). נמשיך לבירת חבל לומברדיה, מילאנו, הבירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית. נבקר בכיכר הדואומו המרשימה על שלל מבניה, נלך בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נצפה אל בית האופרה לה סקאלה די מילאנו ונראה את פיסלו של הגאון לאונרדו דה וינצ'י הניצב לידו. בתום הביקורים יחזור לבית מלון.

יום
4

ונציה

היום נבקר בונציה, "מלכת הים האדריאטי", הבנויה על תעלות מים. נערוך סיור בסמטאות הציוריות של העיר, נבקר בגטו היהודי העתיק, נראה את גשר ריאלטו המפורסם וכמובן נקדיש זמן לטיול בכיכר סן מרקו על מאות היונים שבה ונצפה על האתריה המרכזיים, הקתדראלה, מגדל הפעמונים, "גשר האנחות" ועוד. המעוניינים יוכלו להצטרף לביקור באי הזכוכית מורנו (בתשלום) ו/או לשוט בגונדולות באווירה הרומנטית של העיר המיוחדת (בתשלום). בתום הביקור ניסע לבית המלון בחבל טוסקנה.

יום
5

פיזה , רומא

היום ניסע לפיזה לראות את סמלה המפורסם של העיר - "המגדל הנטוי", שנבנה במאה ה- 12 ונטה על צידו במהלך בנייתו. לאחר הביקור נמשיך לרומא בירת איטליה, המכונה "עיר הנצח". בערב יוכלו המעוניינים לצאת ( בתשלום ) לסיור ב"רומא הרומנטית", לחוש את האווירה האיטלקית האמיתית ולהשליך מטבעות במזרקת המשאלות פונטנה די טרבי.

יום
6

רומא

את היום נקדיש לרומא בירת איטליה. במהלך סיור מודרך בעיר, נראה את הקולוסיאום, נבקר בכנסיית סן-פייטרו אין וינקולי, בה נמצא פסל משה של מיכאלאנג'לו, נערוך תצפית על הפורום רומנום ושער טיטוס, נראה את פיאצה ונציה ונבקר בכנסייה הגדולה ביותר בעולם, סן פיטרו שבותיקן. אחה''צ יוכלו המעוניינים לנסוע לעיירה טיבולי, לביקור בגניה המרשימים של וילה ד'אסטה (בתשלום).

יום
7

רומא (נפולי, סורנטו)

יום חופשי בבירה האיטלקית. נוכל לנצל את הזמן לטיולים מהנים ברחובותיה היפים של רומא, לראות את הפיאצות המרהיבות, לערוך קניות וליהנות מהאווירה המיוחדת של רומא. המעוניינים, יוכלו להצטרף ליום טיול לנפולי וסורנטו (בתשלום). נצא בשעות הבוקר המוקדמות דרומה, אל העיר נאפולי – עליה נאמר "לראות את נאפולי ולמות". נסייר במרכז העיר, נראה את כיכר העם "פיאצה לבישיטו" וגלריית "אומברטו הראשון" המרשימה. נשקיף אל המצודה האצילית "קסטל נואובו" הנישאת מול הים, בית האופרה וארמון המלך. משם פנינו לביקור בעיירה הקסומה והציורית סורנטו, הקרויה על שם הסירנות המיתולוגיות ששרו כאן בקולן היפה. נטייל במרכז העיירה, נהנה מהמראות המרהיבים ובמיוחד מהאווירה הרומנטית השוררת בה. בתום היום הקסום נחזור למלונינו ברומא

יום
8

רומא, תאל-אביב

נארוז את כל המתנות ושלל החוויות והרשמים, ניסע לנמל התעופה ממנו נמריא חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים