פרטי הטיול
איטליה הקלאסית

איטליה הקלאסית

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר סן מרקו

  • הגטו יהודי העתיק

  • גשר ריאלטו

  • כיכר הניסים

  • מגדל הנטוי

  • גשר הפונט ה וקיו

  • דואומו ו"שערי גן העדן"

  • פסל משה

  • בזיליקת סן פייטרו

8
ימים
יום
1

תל אביב, מילאנו, אזור ונציה

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ו נטוס לצפון איטליה. לאחר הנחיתה ניסע לעיר הנוצצת ,נואמיל ה בירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית . נבקר בכיכר הדואומו ה מרשימה על שלל מבניה, נלך בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נצפה אל בית האופרה לה סקאלה די מילאנו ונטייל להנאתנו במדרחוב המפורסם בחנויות ומותגים. בתום הביקור פנינו מזרחה אל עבר מלונינו באזור ונציה.

יום
2

ונציה

היום מוקדש לונציה, היפה שבערי איטליה. נשתמש בתחבורה הימית הייחודית לעיר הזאת ו נבקר ב"גטו" היהודי שנוסד כאן במאה ה 16 -וממנו נולד המושג "גטו", נראה את גשר הריאלטו, המפורסם ואת גשר האנחות. נ קדיש זמן לטיול בכיכר סן מרקו שבה הקתדראלה, מגדל הפעמונים וארמון הדוג'ים המרהיב. המעוניינים יוכלו להצטרף טישל בגונדולות , באוויר ה הרומנטית של העיר המיוחדת (בתשלום). בתום הביקור נשוב לבית המלון.

יום
3

( הרי הדולומיטים )

יום פנוי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול בהרי הדולומיטים - אחד האזורים היפים והמרתקים ביותר באירופה. ננוע צפונה בנוף ציורי ונחלוף על פני עיירות הלקוחות כאילו מהאגדות. הדרך המפותלת בין ההרים , תוביל אותנו בנתיב עוצר נשימה , לפסגות מושלגות, אגמים, יערות עבותים וכפרי עץ הטובלים בירק. בדרכנו נבקר לביקור בעיירות הקטנות, באחד מהאגמים הקטנים ונעצור במעברי ההרים, כדי להתפעל מתצפיות הנוף המרהיבות. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום
4

ורונה, אגם גרדה- סירמיונה, שיט בסירות מרוץ, טוסקנה

הבוקר ניסע לורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נטייל לאורך המדרחוב האלגנטי של העיר אל ביתה של יוליה והמרפסת המפורסמת שם עמדה והאזינה לסרנדות ששר לה רומיאו. נמשיך בסיורנו ונראה את האמפיתיאטרון הרומי המרשים וכיכרותיה החשובות של העיר. נמשיך אל עבר העיירה הקסומה – יס רמיונה, היושבת על לשון יבשה צרה שחודרת א ל אגם גרדה והתפרסמה כמקום נופש לעשירי איטליה. נטייל בין רחובותיה הציוריים, בתי הקפה, הגלידריות הרבות שעמוסות בערימות צבעוניות של גלידה איטלקית משובחת, המסעדות והחנויות הקטנות. נצא לשיט מרגש בסירות מרוץ ונירא את סירמיונה מזווית קצת אחרת. בתום נדרים למלונינו בחבל טוסקנה.

יום
5

פירנצה, פיזה

נקדיש את היום לפירנצה בירת טוסקנה. נערוך תצפית על העיר מכיכר מיקלאנג'אלו, נמשיך בסיור מודרך במרכזה של העיר ונראה את הדואומו ביפי הדרו, את "שערי גן העדן" של בית הטבילה כיכר סניוריה עמוסת הפסלים, ה"פונטה וקיו" - הגשר העתיק, שוק הקש ועוד. נמשיך לפיזה לראות את סמלה המפורסם של העיר - "המגדל הנטוי", שנבנה במאה ה 12 - ונטה על צידו במהלך בנייתו. בתום הביקורים נחזור למלונינו.

יום
6

שבת סן ג'ימיניאנו, רומא

הבוקר ניסע לביקור בסן ג'ימיניאנו של המגדלים היפים, עיירה מימי הביניים, בה התחרו אצילי העיר מי יבנה מגדל יותר גבוה מעל ביתו. מספר מגדלים מאותה תקופה נותרו על כנם ומהווים תפאורה יוצאת דופן לעיירה. נמשיך לרומא בירת איטליה, המכונה "עיר הנצח". נצא לסיור ב"רומא הרומנטית". נ חוש את האווירה האיטלקית האמתית בכיכרות הידועות של העיר - פיאצה נבונה, המדרגות הספרדיות, וכמובן שנשליך מטבעות במזרקת המשאלות הפונטנה די טרבי.

יום
7

רומא

את היום נקדיש לרומא בירת איטליה. במהלך סיור מודרך בעיר, נראה את הקולוסיאום, נבקר בכנסיית סן-פייטרו אין וינקולי, בה נמצא פסל משה של מיכאלאנג'לו, נערוך תצפית על הפורום הרומאי ושער טיטוס, נראה את פיאצה ונציה, נבקר בכנסיית סן פטרוס שבוותיק , ן הכנסייה הגדולה ביותר בעולם.

יום
8

רומא, טיבולי – וילה ד'אסטה, קסטלי רומאני, תל אביב

לעירה טיבולי ונבקר בזני המזרקות המרשמים של וילה ד'אסטה. נמשיך לקסטלי רומאני אזור של הרי געש כבויים . נסייר בין האגמים הכחולים והלועות ה כבויים המלאים בכרמים, פירות יער וערמונים. נבקר בעייר ה הציורית קסטל גנדולפו שיושבת מעל אגם אלבנו ומשקיפה על נוף קסום. בתום הביקורים נארוז את כל המתנות ושלל החוויות והרשמים, ניסע לנמל התעופה של רומא ממנו נמריא חזרה הביתה.

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
16.05.2018
23.05.2018
$1201
אזלו המקומות
13.06.2018
20.06.2018
$1230
אזלו המקומות
20.06.2018
27.06.2018
$1230
יציאה מובטחת
27.06.2018
04.07.2018
$1201
יציאה מובטחת
04.07.2018
11.07.2018
$1103
יציאה מובטחת
11.07.2018
18.07.2018
$1103
יציאה מובטחת
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0