פרטי הטיול
המיטב של רומניה

המיטב של רומניה

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הרי הקרפטים

  • עמק הפרחובה

  • ברשוב

  • הכנסייה השחורה

7
ימים
יום
1

תל אביב – בוקרשט - הרי הקרפטים

פגישה בשדה התעופה והמראה מנתב"ג לבוקרשט, "פריז של מזרח אירופה". עם הנחיתה נצא לכיוון עמק הפרחובה אל הרי הקרפטים ובית המלון.

יום
2

ברשוב - פויאנה ברשוב

היום נתחיל בביקור בברשוב, אחת הערים העתיקות בטרנסילבניה. נסייר בכיכר המרכזית, נראה את ה- "הכנסייה השחורה", את בית העירייה ובית הכנסת. נמשיך לפויאנה בראשוב, אתר נופש בינלאומי הממוקם בלב הרי הקרפטים. אפשרות (בתשלום) להעפיל ברכבל לגובה 1,860 מ'.

יום
3

סיביו (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לעיר הבירה העתיקה של טרנסילבניה, הלא היא סיביו. נבקר בעיר העתיקה של סיביו הבנויה בסגנון ימי ביניים טיפוסי. נראה את הכיכר הגדולה, מגדל המועצה, הכיכר הקטנה, גשר השקרנים והקתדרלה האוונגליסטית.

יום
4

בראן – רשנוב – הכפר הטיפוסי מואצ'יו ( יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום בו היסטוריה ומסתורין חוברים יחדיו זו לזה, ורוקמים חיים לאגדתו של דרקולה. נצא לביקור בטירת בראן הידועה, ואולי רוחו של דרקולה תגיח לפתע לביקור קצר. נמשיך לרשנוב, עיר סקסונית קלאסית, טרנסילבניה במיטבה, שם נעלה למצודה המיוחדת, ונשקיף על העיר העתיקה אליה נרד לשוטט בין הבתים הצבעוניים הכה מאפיינים את אזור טרנסילבניה. בתום הביקור נמשיך לכפר הטיפוסי 'מואצ'יו' שם נוכל להתרשם מחיי הכפר.

יום
5

הרי הקרפטים – מכרות המלח (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום קסום לסלניק לביקור במכרות המלח. זו חוויה יוצאת דופן, בה נרד אל בטן האדמה ונראה את גושי המלח העצומים. בתום הביקור נמשיך לעיר פלוישטי, אחת הערים המרכזיות בעמק פראחובה הפורה והעשיר. האזור עשיר בנהרות, כרמים, כפרים ציוריים מתקופת ימי הביניים, ואין סוף יערות קסומים. נערוך בה הפסקה, ומשם נמשיך לביקור בארמון פלש, הבנוי בסגנון הבארוק והרנסנס, ונקנח בביקור בעיירה סינייה, עיר הקיט של בית המלוכה הרומני. ערב - אפשרות לצאת (בתשלום) לארוחת ערב הכוללת מוסיקת פולקלור.

יום
6

הרי הקרפטים - בוקרשט

נצא לכיוון עיר הבירה בה נראה את שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה וככרות העיר. כמו גם את ארמון ה"עם", המבנה השני בגודלו בעולם אחרי הפנטגון ושנבנה ע"י הרודן צ'אוצ'סקו.

יום
7

בוקרשט – תל אביב

העברה לשדה התעופה של בוקרשט, ממנה נמריא חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים