פרטי הטיול
בודפשט - הערים המלכותיות

בודפשט - הערים המלכותיות

הונגריה, צ'כיה, סלובקיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גבעת חראדצ'אני

  • גשר קארל המפורסם

  • כיכר השעון האסטרונומי

  • צ'סקי קרמלוב

  • כנסיית מטיאש

8
ימים
יום
1

תל אביב בודפשט - פראג

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לבודפשט. עם הנחיתה נסיעה לכיוון בית המלון באזור פראג.

יום
2

פראג

פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונגיע אל גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי וסמטאות הרובע היהודי. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה.

יום
3

קארלובי וארי (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום קסום בעיירת הנופש והבריאות הבוהקת, לרגלי אתר הסקי נפרבה. נטייל ונתרשם מהעיר העתיקה הכה מיוחדת, נטייל לאורך המדרחוב והרחובות האקסלוסיביים, ולאורך הנהר.

יום
4

פראג - צ'סקי קרומלוב - סלובקיה

נסיעה דרומה דרך אחת הערים העתיקות והיפות של צ'כיה, הלא היא צ'סקי קרומלוב. הרחובות, רחובות אבן, הבתים בעלי גגות אדומים אופיינים למרכז אירופה, והעיר הקטנה יושבת על עיקולו של נהר הולטבה., האזור כולו משובץ בטירות של משפחות אצולה, האויר צלול ובהיר והמקום כולו פנינה אחת יפיפיה. בתום הביקור נמשיך לכיוון סלובקיה.

יום
5

ברטיסלבה - בודפשט

עם בוקר נצא לכיוון בירת סלובקיה, ברטיסלבה יושבת כאבן יקרה הבוהקת על הדנובה. עיר בעלת הסטורית מלכים מפוארת, מורשת יהודית, כיכרות וסמטאות מצויירות. בתום ביקור נמשיך לאזור בודפשט, היושבת גם היא על גדות הדנובה.

יום
6

בודפשט

היום נבקר בעיר הבירה המפוארת של הונגריה, הלא היא בודשפט. נעפיל אל בודה ונראה את הכנסייה המרשימה, כנסיית מטיאש, ואת מצודת הדייגים, נשקיף אל עבר בניין הפרלמנט אשר בפשט, נהלך ברובע היהודי, ונבקר בשוק המקורה.

יום
7

ברך הדנובה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טבע ונופים באזור "ברך הדנובה". תחילה נבקר בעיירת האומנים סנטאנדרה, ממנה נמשיך לביקור במצודת וישגראד הממוקמת מעל עיקול הדנובה המוכר בשמו "ברך הדנובה".

יום
8

בודפשט– תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים