פרטי הטיול
אגדת דרקולה הרומני

אגדת דרקולה הרומני

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בוקרשט

  • הכנסייה השחורה

  • בית הכנסת בפויאנה ברשוב

  • הרי הקרפטים

  • קורטאה דה ארגש

7
ימים
יום
1

תל אביב – בוקרשט - הרי הקרפטים

פגישה בשדה התעופה והמראה מנתב"ג לבוקרשט, "פריז של מזרח אירופה". עם הנחיתה נצא לכיוון עמק הפרחובה אל הרי הקרפטים ובית המלון.

יום
2

סיגישוארה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום קסום ומלא מסתורין עיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי. נראה שם את הבית בו נולד דראקולה – הנסיך וולאד. נסייר בעיירה העתיקה, נראה את מגדל השעון, נחזה בשעון העתיק ונמשיך לעיר העתיקה.

יום
3

קוטרטאה דה ארגש- אגם וסכר וידרארו, דרך כביש טראנספגרשאן, אחד הכבישים היפים באירופה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום יפיפה, אחת החוויות המיוחדות, המשלב נסיעה על אחד הכבישים היפים בעולם. ניסע תחילה לקורטאה דה ארגש, בירתה העתיקה של רומניה. נראה את המנזר המיוחד, החשוב ביותר לעם הרומני. משם נמשיך צפונה דרך כביש טרנספגראשן החוצה את הרי פגרש, הרכס הגבוה ביותר של הרי הקרפטים. נגיע עד לסכר וידרארו והאגם שנוצר מחציבתו, אחד הפרויקטים המגלומניים ביותר של הרודן צ'אוצ'סקו . בדרך לסכר נוכל לצפות במצודת פויאנרי, שהיא היא המצודה הרשמית המקורית של ולאד צפש, הלא הוא "דרקולה".

יום
4

ברשוב - פויאנה ברשוב

היום נתחיל בביקור בברשוב, אחת הערים העתיקות בטרנסילבניה. נסייר בכיכר המרכזית, נראה את ה- "הכנסייה השחורה", את בית העירייה ובית הכנסת. נמשיך לפויאנה בראשוב, אתר נופש בינלאומי הממוקם בלב הרי הקרפטים. אפשרות (בתשלום) להעפיל ברכבל לגובה 1,860 מ'.

יום
5

בראן – רשנוב - דמבוביצ'וארה ( יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום בו היסטוריה ומסתורין חוברים יחדיו זו לזה, ורוקמים חיים לאגדתו של דרקולה. נצא לביקור בטירת בראן הידועה, ואולי רוחו של דרקולה תגיח לפתע לביקור קצר. נמשיך לרשנוב, עיר סקסונית קלאסית, טרנסילבניה במיטבה, שם נעלה למצודה המיוחדת, ונשקיף על העיר העתיקה אליה נרד לשוטט בין הבתים הצבעוניים הכה מאפיינים את אזור טרנסילבניה. בתום הביקור נמשיך לקניון דמבוביצ'וארה, קניון מרהיב ביופיו, בו נערוך סיור רגלי קצר בתוך הטבע המושלם.

יום
6

הרי הקרפטים – מכרות המלח (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום קסום לסלניק לביקור במכרות המלח. זו חוויה יוצאת דופן, בה נרד אל בטן האדמה ונראה את גושי המלח העצומים. בתום הביקור נמשיך לעיר פלוישטי, אחת הערים המרכזיות בעמק פראחובה הפורה והעשיר. האזור עשיר בנהרות, כרמים, כפרים ציוריים מתקופת ימי הביניים, ואין סוף יערות קסומים. נערוך בה הפסקה, ומשם נמשיך לביקור בארמון פלש, הבנוי בסגנון הבארוק והרנסנס, ונקנח בביקור בעיירה סינייה, עיר הקיט של בית המלוכה הרומני. ערב - אפשרות לצאת (בתשלום) לארוחת ערב הכוללת מוסיקת פולקלור.

יום
7

הרי הקרפטים - בוקרשט - תל אביב

נצא לכיוון עיר הבירה בה נראה את שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה וככרות העיר. כמו גם את ארמון ה"עם", המבנה השני בגודלו בעולם אחרי הפנטגון ושנבנה ע"י הרודן צ'אוצ'סקו. העברה לשדה התעופה של בוקרשט, ממנה נמריא חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים