פרטי הטיול
ניחוחות סיציליה- שני כוכבים

ניחוחות סיציליה- שני כוכבים

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קטניה

  • אריצה – עיירת המרציפנים

  • מרסלה- עיירת היין

  • אנה עיירת הקרמיקה

  • הר הגעש אתנה

9
ימים
יום
1

תל אביב – קטניה

הגעה לשדה התעופה בקטניה, פגישה עם מלווה הקבוצה התארגנות ויציאה לכיוון העיר קטניה, בה נערוך ביקור קצר להתרשמות ראשונית עם האי. נראה את כיכר הדאומו, הקתדרלה מהמאה ה-11, בית העירייה והרחוב הראשי ויה אתנאה. בתום הביקור נסיעה לכיוון בית המלון.

יום
2

פלרמו – בירת האי וכפר הדייגים מונדלו (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום יפיפה הכולל סיור הכרות דרך כיכרות העיר, שער הכניסה לעיר, תאטרו מאסימו המרשים, נצפה אל הקתדרלה הנורמנית, ונספוג מאווירת העיר הגדולה. בתום הביקור בתום הביקור נמשיך לביקור בכפר הדייגים האקסלוסיבי ,מונדלו, בו נצפה אל עבר מועדון היוקרה המפואר אשר שימש כמקום מפגש של ועידות המאפיה.

יום
3

אריצה – עיירת המרציפנים, טרפני ועיירת היין הנודעת, מרסלה

נצא בנסיעה לכיוון אריצ'ה, עיירת ימי ביניים טיפוסית ויפיפה המוכרת גם בשמה-עיירת המרציפן. העיירה שוכנת במרום ההר ומוקפת בחומה עתיקה. נצפה אל הדואומו העתיק של העיר, נשקיף על נוף קסום ונטייל בסמטאותיה הציוריות של העיר. בתום הביקור נמשיך בנסיעה דרך מרבצי ואגמי המלח אל עבר טרפני, עיירת דייגים בעלת רחובות צהובים-לבנים מלאי סמטאות, עיר מוקפת חומה וריח ים משכר. בתים צנועים, כיפות של מסגדים כרמז וזכר לכיבוש המורי ששלט בה. בהחלט עיירה עם אופי!! ומשם נמשיך לגיחה לעיירת היין המפורסם, יין מרסלה האדום.

יום
4

כפר הדייגים צ'פאלו, ומפלי המבצר (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול קסום, אל כפר הדייגים ציורי ומיוחד, בעל סמטאות ציוריות, אווירת ימי ביניים ובו כנסייה נורמנית עתיקה. נהנה מהמדרחוב של העיר על שלל חנויות, בתי קפה וקונדיטוריות של מאפים ומתוקים מקומיים. בתום הביקור נעבור לצפות במפלי המבצר המרשימים. Cascata delle due rocche

יום
5

העיירה אנה עיירת הקרמיקה קלטג'ירונה וגם קצת קניות..

את היום נתחיל בביקור בעיירה אנה, עיירת המחוז הגבוהה ביותר, ממנה נערוך תצפית אל מרכז האי. עיר ימי ביניים טיפוסית, בעלת אווירה יחודית. נמשיך בביקור בקלטג'רונה – עיירת הקרמיקה המפורסמת ובה המדרגות המקושטות קרמיקה מקומות. טרם נשוב לבית המלון נבקר באאוטלט מותגים. כי בלי קניות אי אפשר.

יום
6

הכתר של סיציליה – טאורמינה, וסבוקה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יכלו להצטרף (בתשלום) ליום יפיפה הכולל ביקור בעיירת הכתר של האי, טאורמינה, הממוקמת במרום ההר וממנה נשקף נוף מפרץ עוצר נשימה של הר הגעש אתנה והים היוני. נשוטט ברחובותיה הציוריים על מגוון בתי הקפה, כיכר הדואומו המפורסמת וחנויות היוקרה והמסעדות הרבות, ממש 'לה דולצ'ה ויטה'. בתום הביקור נמשיך לסבוקה הבנויה על מצוק, וממנה נשקף נוף ים מדהים. נבקר במרכז העיירה ונסייר בסמטאותיה, ונראה את הבר ששימש אתר צילום באחת הסצנות בסרט "הסנדק".

יום
7

הר הגעש אתנה ואזור ג'רדיני נקסוס

יום קסום ומיוחד הכולל נסיעה והעפלה למרומי הר הגעש הפעיל אתנה (עד לגובה של כאלפיים מטר), מהרי הגעש הגדולים והפעילים בעולם. תופעת טבע ייחודית ומרגשת.. בתום חוויה מדהימה זו, נמשיך לאזור החוף השוקק של האי מי לרחצה בים ומי לסתם הפסקה באוזר חוף הים המפורסם של האי.

יום
8

סירקוסה- נוטו כולל שייט (יום בחירה)

יום חופשי. המועניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעירו היפיפיה של ארכימדס, סירקוזה. נערוך סיור פנורמי בעיר העתיקה הקסומה, נראה את הדואומו של העיר ונטייל בין סמטאותיה הציוריות וכיכרותיה המרהיבות, בהן צולמו כמה מהסרטים המפורסמים של גוז'פה טרנטורה. נמשיך לשייט קסום בים התיכון ממנו נצפה אל סירקוזה הכה יפה ממבט מהים. בתום השייט נמשיך לעיר קסומה נוספת, נוטו, הידועה גם בשם עיר הבארוק, המעוצבת כולה בסגנון בארוק וקיבלה את התואר עיר מורשת של אונסק'ו.

יום
9

קטניה – תל אביב קטניה, השווקים ועיירות הדייגים הציוריות

נצא ליום מיוחד אותו נתחיל בשווקים המיוחדים של קטניה. זו חגיגה של צבעים קולות ואווירה. משם נמשיך לביקור בעיירות הדייגים הקסומות אצ'יראלה הבנוייה בסגנון בארוקי טיפוסי משם נמשיך לאצ'י טרזה עיירות מהן ניתן לחוות ולהתרשם מהאווירה המקומית הכה מיוחדת של האי. העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים