פרטי הטיול
רומניה במיטבה

רומניה במיטבה

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בוקרשט

  • הכנסייה השחורה

  • בית הכנסת בפויאנה ברשוב

  • הרי הקרפטים

  • קורטאה דה ארגש

6
ימים
יום
1

תל אביב – בוקרשט - הרי הקרפטים

פגישה בשדה התעופה והמראה מנתב"ג לבוקרשט, בירת רומניה ו"פריז של מזרח אירופה". עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי דרך הכיכרות והשדרות הרחבות של העיר, בו נראה את כיכר המהפכה, ארמון המלך, פסל המלך קרול הראשון. בתום הסיור הפנורמי נצא לכיוון עמק הפרחובה אל הרי הקרפטים ובית המלון.

יום
2

סיגישוארה

יום קסום ומלא מסתורין אל המחוזות העתיקים של הסקסונים הגרמנים, ששימרו את האוטנטיות והמסורת הרומנית. נגיע אל עיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי, ובה נראה את בית הולדתו, מגדל השעון העתיק והעיר העתיקה.

יום
3

מיטב הרי הקרפטים לפויאנה ברשוב

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום יפיפה בו נחווה את יופי הרי הקרפטים דרך הנופים המצויירים של כל האזור. נעצור בעיירות השנות של האזור ונמשיך ונעפיל אל פויאנה ברשוב, עיירת הקייט והסקי המפורסמת של האזור. המעונינים יוכלו לבקר (בתשלום) בארמון פלש.

יום
4

בראן – הכפר מואצ'יו - דמבוביצ'וארה ( יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום בו היסטוריה ומסתורין חוברים יחדיו זו לזה, ורוקמים חיים לאגדתו של דרקולה. נצא לביקור בטירת בראן הידועה, ואולי רוחו של דרקולה תגיח לפתע לביקור קצר. נמשיך דרך מעבר ההרים אל דמבויצ'וארה, אתר טבע קסום, ממנו נמשיך לכפר 'מואצ'יו' בו נגיע רכובים על גבי כרכרות הנהוגות בידי עגלונים כפריים, לארוחת צהרים טיפוסית.

יום
5

פראג'מר – אגם אנה הקדושה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) עם בוקר נצא לכיוון אתר סקסוני טיפוסי, אל פראג'מר, נתרשם מחיי הגרמניים הסקסונים בימי באמפריה העותמנית, משם נמשיך לאגם היחידי ברומניה שנוצר כתוצאה מהתפרצות הר געש, והממוקם בלוע הר געש בגובה של 950 מטר, הלא הוא אגם סטנה אנה. בתום הביקור נמישך לטושנד, להתרשם מהמעיינות החמים המפורסמים של האזור. ערב - אפשרות לצאת (בתשלום) לארוחת ערב הכוללת מוסיקת פולקלור.

יום
6

בוקרשט – תל אביב

העברה לשדה התעופה של בוקרשט, ממנה נמריא חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים